0 oy
241 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

Esim almış eve gelince fark etti. 24 ay olduğunu yeni doğan için kullanırsak sıkıntı olur mu 

17 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bunu kaldir canım ilk zamanlar pamuk kullan ya da yenidoganlar için olanlardan al
-Reklam-
0 oy
(13,834 puan) tarafından
Yenidogdugunda pamuk kullanmıştım kullanma bence boşuna ay koymamislar hemde iki yaş yani daha onun cildi nedir ki en güzeli pamuk 
tarafından
Haklısınız 2025 yazıyor tarihî kaldırsam bir şey olur mu
(13,834 puan) tarafından
Sanmıyorum acmadikca bir şey olmaz heralde en olmadı evde kullan iki paket o zamana alınır yani bolca alınıyor cunku
0 oy
(796 puan) tarafından
Bu olmaz cnm yeni dogana ozel olanlar var bunu saklazaman cabuk geciyo ilirde kullanirsin 
tarafından
2025 yazıyor tarihî 4 paket almış eşim
(796 puan) tarafından
Olsun cnm sakka valla ikerde ne olacagi belli degil hersey cok pahali hem tarihide uzunmus sakla bence
0 oy
(588 puan) tarafından
Olmaz bence tahriş olabilir. Uni babyden çok memnunum yenidoğan kullandık . Şimdi 6-12 ye geçtik onun bile kalitesi düştü yenidoğan olanı daha iyiydi
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Canım bu bizi çok pişik yapmıştı eşimde 4 aylıkken 12 ay üzerini  almıştı üzerindeki yazıyi görmemiş ,  tenini yakti resmen bebeğin bence kullanma evde kullan kendinize yeniden alın pişik yapma ihtimali var
0 oy
(219 puan) tarafından
Bebek cildi çok hassas olur pamukla silmiştim ben 
0 oy
(562 puan) tarafından
Canım ben kizimda kullandım hiç sorun yaşamadık 
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Bence kullanma değiştirme durumun yoksa yıkayıp kullan derim
0 oy
(439 puan) tarafından
Ben kullandım 11 aylıktı kızım pişik oldu bidaha kullanmadim
0 oy
tarafından
Yenidoğan olanınkini kullandım bunun, 1.5 yaşındayken bende fark etmeden aldım kullandım pişik yaptı =(
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Ben 3 paket kullandım hiç bir şey olmadı şükür 
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Bence kullan çünkü çok dikkat edersen bebeğin alışır ve en ufak değişik marka bez ve ıslak mendil kullandığında pişik olur. İki çocuğumda da hep farklı farklı kullandım büyük oğlum 3 yaşında daha hiç pişik olmadı
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Suyla yıka iyice sık saklama kabına koy kullan cnm ama şuan pamuk kullansan iyi olur 
0 oy
(64 puan) tarafından
40 cikana kadar tum oslak mendillerine sudan gecirip oyle temizleyin ben halen de yapiyorum kimyasaldan tahris olmasin diye 6 aylik surekli sudan gecir 
0 oy
tarafından
Canım ben butun ıslak mendıllerı paketten cıkarıp ılık suda yıkayıp  saklama kabına koymustum hafıf sulu halde kullanacağım zaman ordan alıyordum ıslak pamuk gıbı dusun bır nevi yenı dogan oglumda hıc pısık vs olmamıs tı boyle degerlendır ıstersen
0 oy
tarafından
2 yaş ve üzeri diyor canım kullanma bence, ters çevirip koyunca kuruma yapmıyor öyle yap sen de,
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Bir sorun olmaz bende kullandım 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 45 göst.
10 Aralık 2023 Aile kategorisinde Paticik (301 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 262 göst.
16 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 166 göst.