0 oy
121 göst.
Aile kategorisinde (85 puan) tarafından
Kızlar oğlum 2 yaşına daha dün girdi ama hareketleri çok değişik nasıl derseniz mesela örnek veriyorum aşırı yaramaz bir çocuk hatta yaramazlığından dolayı benim burnumu kırmıştı bile var onun dışında yani o kadar hareketli ki anlatamayacağım şekilde yani bugün ben uyuyordum bu mutfağa gitmiş evde de böyle paketli yiyecekler vardı paketini açamadığını gitmiş bıçağı almış eline paketini kesmiş açmış yani yani nereden aklına geliyor böyle şeyler bilmiyorum kızlar onu geçiyorum tezgaha çıkamıyor tezgaha çıkamayınca da sandalyeyi tezgaha dayıyor dayadıktan sonra tezgah üstüne çıkıyor istediği bir şey varsa alıyor sandalyeye buzdolabına bayılıyor istediği bir şey varsa alıyor yani o kadar değişik hareketleri var ki benden akıllı yani o kadar çok yoruldum ki anlatamayacağım derecede yani böyle hareketini nasıl desem ki doktora mı götürsem bilmiyorum kızlar sizlerin 2 yaşındaki çocukları nasıl

6 Cevaplar

0 oy
(15,246 puan) tarafından
Evet çok hareketli bir bebek gerçekten ama senin gözünü 4 değil 10 açman lazim. Çocuk uyanıkken senin uyuman1. Hata. Bıçakları çok daha yüksek bir yere koyman lazım. 2. Hata bu Allah korusun. O bıçak çok başka şeylere sebep olabilirdi. Camlarinizda inşallah güvenlik kilidi vardır. Bu çocuk onları da açar Allah korusun 
(85 puan) tarafından
Cnm walla 3 çocuğum var o kadar yoruluyorum ki anlatamam doğru diyorsun ama bıçakların yukarda sandalyeyi dayayıp alıyor zaten o yüzden zemin giriş katlarda oturuyorum korkudan cnm
(2,562 puan) tarafından
Mutfağın kapısını kitle
(15,246 puan) tarafından
Yattigin odanın kapısını da kitle. Çıkamasin dışarı. Anahtarı yanına alırsın. Çok zor bir çocuk gerçekten. Ama bir kaç sene daha dişini sıkmak zorundasın.
-Reklam-
0 oy
(1,311 puan) tarafından
19 aylık. Tezgahın önünden alamıyorum. Sandalye dayayıp çıkıyor ocakla oynar. Öğrenme kulesi alacağım sonunda. Bıçakları mümkünse ulaşamayacağı yerlere koyun
(85 puan) tarafından
Ya canım yukari koyuyorum sandalyeyi dayamış çıkıp almış bnm aklıma gelmeyecek şey onda bitiyor ya
(1,311 puan) tarafından
Oyleler gerçekten Allah korumuş
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ahhh bu oğlan bebeleri,bilmezmiyim 

Çok dikkat et tatlım
0 oy
(2,719 puan) tarafından
Çocuk uyanıkken nasıl uyuyabiliyorsunuz anlamıyorum ben mi fazla takıntılıyım.

Ben eşime sabah çıkarken odanın kapısını kilitletiyorum çocuk uyanır da duymazsam en azından odadan çıkmasın diye. 
(85 puan) tarafından
Canım 3 küçük çocuğum var ister istemez robot deilim ki istemeden gözüm kapanıyor açamıyorum
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Kız Allah korusun kendine bi zarar verir kitle kapıları uyuma o uyanıkken 
0 oy
(1,017 puan) tarafından
Kısa ve öz ben mutfak kappisi kilitliyor um sakliyorum anahtarı kapıyı tekmeliyor hahaha sakla kız bıçakla oyun olamz bizim çocukta aynı oğlan 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 73 göst.
3 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Hiraoztekin (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 260 göst.
1 gün önce Aile kategorisinde Busra05 (162 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 263 göst.
0 oy
4 cevap 159 göst.
15 Ocak 2022 Diğer kategorisinde SakuraCicegi (1,097 puan) tarafından soruldu