0 oy
634 göst.
Diğer kategorisinde (2,136 puan) tarafından
Kızlar şimdi benim annem tuşlu telefon kullanıyor ve annemle babam da köyde yaşıyor zaten teknolojiden uzak diyebiliriz ma dün ablam fark etmiş annemin adına WhatsApp indirilmiş işletme hesabı kurulmuş ve altına da doktor Burak ***** yazıyor şok olduk bana mesaj attı gece ben de geri ona  attım cevap yazmadı Ablam mesaj atmış ona da cevap yazmamış kim buuu:)) 

Bugün annemlerin numarası iptal edilecek.

Szinde başınıza geldi mi biz ilk defa duyduk gördük 

20 Cevaplar

0 oy
(13,824 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum ☺️
-Reklam-
0 oy
(13,802 puan) tarafından
Kod olmadan olmazki. Kardeşin falan varsa o indirmiş olmasin ikinci hesap olarak. 
(2,136 puan) tarafından
Yok cnm aile gurubuna yazdık kimsenin bir alakası yok
(13,802 puan) tarafından
Sizde whatsapp indirecek boşta bir telefon varsa siz annenizin numarasina kod gönderin bakalim. Mesajlar falan geri geliyor bazen. En azindan diğer kişideki hesap kapanir.
(2,136 puan) tarafından
Canım onu da denedik kodu girdiğimizde bu numaraya WhatsApp engellenmiş diyor giremiyoruz yani
(13,802 puan) tarafından
Aaa çok ilginç valla. Gerekirse şikayet edin. Belki dolandırıcılık yapiyorlardir.
0 oy
(14,428 puan) tarafından
O ne yaaa,tövbee
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Evet tuşlu telefon kullanan birinin numarasını kullanarak WhatsApp indiriliyor. Kuzenim de babaannesinin telefonunu tabletinde kullanıyor 
(2,136 puan) tarafından
Evet ama bizim ki habersiz bir şekilde indirmiş
0 oy
(48,496 puan) tarafından
arasaydiniz direkt sikayet edicez deseydinz
(2,136 puan) tarafından
Arıyoruz da açmıyor
0 oy
(555 puan) tarafından
Benimde esimin halasi in hesabi isletme hesabi olarak gorunuyor ama daha once normal olarak kullaniyordu simdide hala kullaniyor ama isletme hesabi yaziyor whatsabinda bende anlamiyorum niye oyle oldu 
tarafından
Yanlışlık işletme hesabı yapmış tır belki
(5,406 puan) tarafından
Milletin üzerine hayali şirket açıyorlar kredi çekiyorlar vs dolanricilik yapıyorlar
(555 puan) tarafından
Biraz engelli kizi var surekli onda o karistirir belki o oyle bisey yapmistir ama sonucta kendi kullandigi icin sorun yok gibi
0 oy
(27,339 puan) tarafından

Değişik birsey

0 oy
(5,406 puan) tarafından
Numarayi iptal de etseniz whatsap kalır çok dikkatli olun dolandırıcı olabilir yaptığı herseyin hesabı annenizden sorulur Allah korusun, hukuki birsey yapin delil olsun 
(1,949 puan) tarafından
Bende onu diyecektim WhatsApp açık kalabilir. Arkadaşım da yeni numara aldı ama  WhatsApp hala eski numarası onu değiştirmedi.  İki numara kullanıyor gibi görünüyor.
0 oy
(279 puan) tarafından
Hastaymış gibi msj at :))
0 oy
(7,604 puan) tarafından
Halamin okuma yazmasi yok whaptsabi vardı ablam mesaj atmıştı hala filan diye bambaska biri cvp vermişti beni karışırdınız filan diye 
0 oy
(3,989 puan) tarafından
Annen ne zamandir kullaniyor o numarayi mesela soyle yapiyorlar numara degistirip watshap da eski numarayı bırakabiliyorlar yinede şikayet edin tabiki ne olur ne olmaz dolandırıcılık yapiyor olabilir 
(2,136 puan) tarafından
Ben kendim bildim bileli anneme numarayı kullanıyor
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Önce şikayet edip sonra kapatın yarın bir gün ortaya çıksa annenizin veya babanızın başı yanar 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Nasil fark ettiniz bunu 
(1,248 puan) tarafından
Kız zor değil wpda kişilerime girince görünüyor zaten annesinin WhatsAppi yok ama isim olarak annem diye kaydettiğin kişinin profili görünüyor
(2,136 puan) tarafından
Aynen öyle zaten annem En üste çıkıyor
0 oy
tarafından
annenizin numarasi kullanilmis numara olmasin bazen wp iptal etmeden yani kapatmadan numarayi iptal ediyorlar o numara yillar sonra yeniden satiliyor bizim basimiza cok geldi iptal ettigimiz numaralar yeniden satilmis 
tarafından
suan abim eski hattinin whatsapini eski tlfnunda kullaniyor ama numara iptal
0 oy
(252 puan) tarafından
Direkmen kendi telinizde çift uygulamalardan 2.whatsabı açınız annenizin numarasıyla whatsap açınız kod annenize gidecek kodu girin artık wpsi sizde olacak ve whatsabı silin diyiniz.2.whatsab kuramıyorsanız whatsabı komple ailin baştan indirin ilk onun numarasıyla açın sonra silin komple onun no üzerindeki wpyi.sonra gene kendinkinizi açın.no drğiştirseniz bile wp kalır onlarda dediğim gibi yapın.sonra no değiştirmek istersede değiştirsin
0 oy
tarafından
Asko benim amcanın Eşinin üzerine de açılmış bi tane kadın tarafından 
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Eşimin tarafında böyle bişey oldu yabancı bir kızı hemde yurt dışından :)) telefonun sahibi yaşlı kadın tuşlu dediğin gibi:))

Onlar savcılığa verdi
0 oy
tarafından
Ee siz yukyn annenin hatini sizn tle takıp mesajlrida yuklnr anlrsnz 
(2,136 puan) tarafından
Annem köyde şu an canım kod ile girmeye çalıştık ama giremedik
0 oy
(912 puan) tarafından
Cimer siber suçlara şikayet edin en azından kim olduğunu öğrenirsiniz dolandırıcılık falan olursa sizin başınız yanar resmiyete şikayetinizin olması iyi olur tedbir amaçlı 
0 oy
tarafından
Iki tane wp aynı anda kullanılıyor maalesef birinin eline geçmiş numara en iyisi değiştirmek 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 622 göst.
5 Temmuz 2019 Aile kategorisinde Bebegimherseyim (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
70 cevap 676 göst.
20 Aralık 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,070 puan) tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 821 göst.
5 Şubat 2022 Aile kategorisinde GizemK (86 puan) tarafından soruldu

378,315 soru

11,323,304 cevap