0 oy
677 göst.
Aile kategorisinde (1,070 puan) tarafından

Kızlar eşimin bi ablası var başka yok. Ama benimde 2 kaynanam var. Sağolsun ablası kaynana gibi:))) 2.5 senelik evliym. İlk başlarda yine biraz severdim kaynanam ile gorumcemi şimdi asla sevemiyorum. Tanıdıkça bi soğuma geliyor .. bugün eşimede dedim sizin ailede en çok babanı seviyorum dedim. Ne güzel adam kimseyle muhatap olmaz kimseye karismaz. Sessiz sakin oturur . Yani Sessiz dediysem de kızlar öyle kafana vur ekmeğini al türden deigl :)) hepsinden fenasi o ama asla kimseye karışmaz bir laf demez. Daha benden su bile istemez. Eve yemeğe davet ederz zorla gelir oda senedr bir. Kaynanam var ya kayın babam olmasa bizden hiç çıkmaz bana neler yapar da çok korkar kayın babamdan:) o yüzden hep dua ediyorum Allah kayın babamı başımızdan eksik etmesin..sizler en çok kimi seversinz kızlar 

70 Cevaplar

+9 oy
tarafından
Hiç kimseyi :) 
-Reklam-
+4 oy
(150 puan) tarafından
Eşimin ailesinden, artık sadece eşimi seviyorum. Kazık atmayan kalmadı 
(1,943 puan) tarafından
:) :) :)
+4 oy
(1,062 puan) tarafından

Eşimi ve çocuklarımı :D

+1 oy
tarafından

En çok eşimin babasını seviyorum bende çünkü adam yaşamıyor :D  Allah rahmet eğlesin başka da kimseyi sevmiyorum :) eşimde ailesiyle hiçkimseye görüşmüyor zaten 

(1,943 puan) tarafından
Kız bu saate güldüeün allahta seni güldürsün :) :) :) keşke senin kayınpederin yaşasaydı benimki geberseydi
tarafından
Ben halimden memnunum bacım sağol :D
(787 puan) tarafından
Sizde beni güldürdünüz:))(
(1,943 puan) tarafından
:) :)
+1 oy
(2,988 puan) tarafından
Baştan aşağı sıfır sıfır sıfır 00000 
+1 oy
(591 puan) tarafından
EŞİMİN AİLESİNDEN EN ÇOK ÇOCUKLARIMI VE CANIM EŞİMİ SEVİYORUM ALLAH BAŞIMDAN EKSİK ETMESİN HİÇ BİRİNİ DİĞERLERİ İNSAN BİLE DEĞİL GÖZÜMDE 
+1 oy
(48,529 puan) tarafından
esimin akrabalari benim anne tarafi akrabalardan daha iyi kendi akrabalarımi sevmiyorum
0 oy
(6,953 puan) tarafından
Eltimi severim canım. 
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Benim kaynana da seninki gibiydi ne çektirdi bana neler .çocuğum doğduktan bir ay sonra alzhemir oldu.seviindinmi desen yok hayır çok kötü bişey yani sevinemiyorsun.kocanin annesi sonuçta.hasta olmasaydı seninki gibi çıkmazdı valla bu evden
(1,070 puan) tarafından
Allahim kimsenin eline düşürmesin.. valla bizimki de hep gelecekte bi iki gelse kayın babam her gün niye gidiyosn der. Kendi bile bırakmaz. Eşim getirip götürür.
(1,070 puan) tarafından
:))) aman aman gelmesinler herkes kendi evinde otursun ya :)))
0 oy
(1,187 puan) tarafından

Hiç birini sevmem:)))  zaten hiç biri ile pek konuşmuyorum evlendiğim günden beri mesafeliyim onlara 

0 oy
tarafından
Ben kaynanami eşimin teyzesini falan çok sverim hatta birsuru akranasini çok severim ama anneannesi ay onu öz anneannemin tırnağına değişmem en kıymetlim ❤️
(150 puan) tarafından
Şaşırdım şuan. Benim kaynanam da beni severdi. Görümcem de. Hatta kaynanam diğer eltilerimi gelin olarak istememişti sadece beni istemişti ama işte...
tarafından
Şimdi değişti mi
(150 puan) tarafından
24 gün önce sezeryan oldum. Bir kuru ekmek vermedi bana. Her gün eşime şikayet eder beni. Emziremiyor, yatak odasında uyuyor, çok yatıyor, yemek yapmadı, çocuğu kucağıma vermiyor, her gün duş alıyor. Post açtım kaç tane aç oku bak:)
(150 puan) tarafından
Bu arada hala burda ne yazık ki
tarafından
Ah ciddi misin Alalhbyardimcin olsun lohusa halinle
0 oy
(12,536 puan) tarafından
Sevgiliyken yapardım kayınbabama aşirı severdim şimdi de oyle de kaynanama aşiğim dur görümcem kalmasın arada onada çok düşkunum
0 oy
(11,089 puan) tarafından
Bak daha taze evlisin, dikkat et sessizlerden korkacaksın asıl. Kayınbabana karşı temkinli ol :) 
0 oy
(86 puan) tarafından
Kayınvalidem ve kayınpederimi çok severim mükemmel insanlar beni kızlarından hiç ayırmazlar 
(11 puan) tarafından
Hahahah koptum:))
(150 puan) tarafından
Cidden onlar da seni seviyor mu:)
(86 puan) tarafından
6 yıldır evliyim :)
(86 puan) tarafından
Cidden çok seviyorlar.. kayınvalidem oğlunu aramaz beni arar nasılsın diye
(150 puan) tarafından
Belli yeni gelin olduğun:) fazla güvenme
0 oy
tarafından
Valla eşimin ailesinin her ferdini seviyorum. Kayınvalidemin yeri ayrı, kayınpederimin, iki görümcemin. 2 seneyi geçik evliyim 5 yıldır da yakınen görüşüyorduk kayınvalidemle. Kendi ailemden farksızlar benim için. Allah razı olsun. 
(947 puan) tarafından
Keşke bizde böyle yorum yapabilsek valla:) ama yok yani yok çok kıskançlar tahammül edemiyorlar asla
0 oy
(181 puan) tarafından
Eşimin ailesini seviyorum ya öyle bana karşı düşmanlık dedikodu vs duymadım sadece kaynanam ile kayinbabamin bir kaç huyunu sevmiyorum gerisi iyiler çok şükür 
0 oy
(1,530 puan) tarafından
Hiç kimseyi sevmiyorum herkesin bir kötülüğü dokundu yüzüme gülenler hep arkadan demedikleri kalmadı bide birbirlerine söylüyorlar ya arkamdan dediklerini bilmiyor ki konuştukları kişiler güvenilir değil onlarda bana söylüyor artık sildim herkesi uzaklaştım işi dusmedikce kimse aramıyor 
0 oy
(947 puan) tarafından
Bende küçük kaynimi severim yalansiz dolansiz kendi halinde:) kimseye karışmaz etmez 15 yaşında:))

Eltimi de severim arada kıskançlığı tutar da yine de idare ediyor. En nefret ettiğim kaynana
0 oy
(2,997 puan) tarafından
Kayınpederim öldü ama Allah rahmet eylesin pek iyi bir insan değildi kaynanam da ilk zamanlar çok anlaşamadık ama çocuklardan sonra düzeldi tek sevmediğim huyu kızı ne derse onu yapıyor yani ona bağımlı insanın kendi bi duruşu düşüncesi yok o huyu yüzünden soğuyorum bazen. Görümcem de mesafe olduğu sürece idare ediyoruz kaynımı hiç sevmiyorum işe yaramaz karı düşkünü kocamın da pek takılmasını istemem uzak dursun bizden küçük deccal
0 oy
(1,943 puan) tarafından
Bende kayınpederimden nefret ediyorum bir kaşık suda boğasım geliyor görümcemi çok seviyorum eşimin üvey kardeşi tartışma oluyor ama çok seviyorum samsundan İzmire gelcdk bu saat oldu onu bekliyorum evi falanda ısıttım kayınvalideme bazen çok gıcık oluyorum ama onuda seviyorum bu arada kayınvalidemde üvey eşimin öz annesi ve kızkardeşiyle hiç görüşmedim seviyorum sevmiyorum diyemem ama tanımak isterdim 

İlgili sorular

0 oy
67 cevap 748 göst.
10 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Mhmd8mrn (5,713 puan) tarafından soruldu
+2 oy
92 cevap 3,472 göst.
13 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 1,541 göst.
18 Nisan 2021 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,784 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 327 göst.
23 Ekim 2021 Aile kategorisinde Esmerqueen1 (64 puan) tarafından soruldu

378,395 soru

11,326,187 cevap

34,778 kullanıcı

...