0 oy
161 göst.
Diğer kategorisinde (753 puan) tarafından
Biz kaynanmlarla alt üst oturuyoruz ve benm anahtarım onda yok onunki bende yok. Yanı ben istemiyrm kimsede anahtar olsun. Bu yüzden kaynanam benmle kavga  etti.  Siz bize güvenmiyor musunuz niye anahtar vermiyorsunuz yıllardır alt kiracının bende benim onda başka yerde kira da oturduk orda da öyleydi dedim ben böyle istiyorum.  

Komşuyla sohbet ediyorlar diyor bana anahtar vermeye ben güvenmem onu da sevmem hayır zaten sevmediigni biliyorum bunu yüzüme de söylemiş insansın neyin kafası. 

Illa anahtar kayınvalide fe olmak zorunda mi sizce.? Anahtarın sevgiyle ne alakası var..? 

Anahtar aradaki bağı mi kuruyo sizin fikirlerinizi de merak ediyorum 

8 Cevaplar

0 oy
(15 puan) tarafından
Ne sacma ya bosver takılma vermek ıstemıyosan vermıyosundur.Bu anneleride anlamıyorum gerçekten sanane karışma sen vermek ıstersen verırsın bunun kavgası mı olur ayrıca guven degıl kı problem guvenle alakası yok ama bunu cahıl ınsanlara anlatmak cok zor ne dıyım.
(753 puan) tarafından
Kavgadan sonra mesafeleyiz arada yukarı çıkarsam kızımı aşırı özlemiş gibi yapiyo babaannem kurban sen niye gelmiyn ben özledim bende dedim 1 merdiven inince aşağıda torunun gelebilirsin anne. Sonra ne yapiyo Ne ediyo yine anahtara yine birliğe getiriyo.  Ben keseyide ayırttım anahtarımı da vermedim gocundu ama zaten Ben işitme engelliyim diye beni sevmediğini birçok kez söyledi bunu bile bile de benden adım ılımlılık beklemesi çok sacma
(15 puan) tarafından
Bosver takılma tavrını koymussun salla esınde senden yanaysa sıkıntı yok bırak alısır zamanla cahıl ınsanla ugrasmak zor hıc laf bile carpma kendını strese sokuyosun bosver konussun konussun seslenme bıldıgını oku gec salla yanı takılma.
-Reklam-
0 oy
(4,390 puan) tarafından
vermek zorunda degilsin. 
(753 puan) tarafından
Bunun için kusulmez bunun için sevgi verilmez saçma yani
0 oy
(803 puan) tarafından
Bu bir tercih meselesi bende vermedim ama eltimin anahtarı kayinvalidemde var niye vermiyorsun diye kavga falanda olmadi söylemedi bile kişisel tercih bu
(753 puan) tarafından
Ona gore de farklı bir bakış açısı yani dediğin gibi kişiler yani vermek zournda dglm
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Yok ya sen yokken eve girer falan 
(753 puan) tarafından
Öyle düşünmedim ama vermekteistemedim
0 oy
tarafından
Eltimde vermiyor onlar da alt üst oturuyor vermek istemiyorum dedi vermedi 
(753 puan) tarafından
Ben öyle dedim suçlu oldum
0 oy
tarafından

Anahtarın o bağı kurmaya gücü olsaydı şu an birbirimizi boğmak istercesine şey etmezdik. :)

tarafından
Ömrümde en nefret ettiğim insan olabilir kendisi
(753 puan) tarafından
Ben anlam veremiyorum caniko ya valls
tarafından
Ramzana kadar sabırlı olmaya çalışıyorum eşimin taşınma sözü var umarım güzel bir yol açılır bize de kurtulurum artık.
(753 puan) tarafından
Umarım esin sözünde durur ve sende feraha erersin ev ev üstüne de alt üstünede olmuyo  nr kadar uzak o kadar iyi
tarafından
O kadar doldum ki boşanma pahasına giderim diye yemin ettim. Eli anasından olmasa bizden olmak zorunda tercih kendisinin.
0 oy
(3,328 puan) tarafından
Onun istediği olmadi ya o yuzden oyle yapiyor bence. Ne münasebet ya gerçekten ne alaka yani
(753 puan) tarafından
Dimi bence de
0 oy
tarafından
Anahtar vermenizi neden ısrarla istiyor? Ne alaka yani 
(753 puan) tarafından
Anahtar onun için sevgi demek güven demek bağ demek o yüzden gakiba
tarafından
Bence eve dalmak, evde yoklarken gelin temiz mi pis mi bakmak demek mi acaba :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 181 göst.
2 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Ayasa (1,235 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 107 göst.
2 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sevmm (1,949 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 753 göst.
13 Ağustos 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 239 göst.