0 oy
229 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (743 puan) tarafından
Forum istanbulda akvaryum var oraya QR kod ile ücretsiz giriş yapabilirsiniz. Uygulamayı indirip kayıt oluyorsunuz fırsatlar bölümünden katılım sağlıyorsunuz girişte QR kodu okutup giriyorsunuz hafta sonları ve resmi tatiller dışında giriş yapabilirsiniz saat 19:00 a kadar girişler 

6 Cevaplar

0 oy
(89 puan) tarafından
Hangi uygulama acaba bende çok yakinim
(743 puan) tarafından
Forum İstanbul uygulaması
-Reklam-
0 oy
(8,975 puan) tarafından
Hafta içi işime yaramaz ki ya oysa ki yakınım ama.2 çocukla tek gidemem 
(743 puan) tarafından
Yakın akraban komşun falan yokmu veya iş çıkışı gidebilirsiniz eşinizle biz öyle yaptık 5 buçukta çıkıyor 6 da geldi öyle girdik
0 oy
(2,332 puan) tarafından
Canım bende QR kod aldım ama acaba doğru mu diye gidince ücret falan çıkar mı diye kararsız kaldım. Sen gittin mi 
(743 puan) tarafından
Gittim canım yıl sonuna kadar süresi var açıklamada da yazar zaten biz 4 kişi girdik
(2,332 puan) tarafından
Evet onu biliyorum da orda ücretsiz QR koda rağmen ücret çıkar mı diye merak etmiştim. Bir de nasıldı çok büyük müydü? Beğendiniz mi
(798 puan) tarafından
Canim kodu nasil aldin
(743 puan) tarafından
Beklediğimizden güzel ve büyüktü ilk kez gittik bı akvaryuma zaten ve ücretsiz bi pişmanlığın olacağını düşünmüyorum
0 oy
(798 puan) tarafından
Canim indirdim kodu nasil alic acaba
(743 puan) tarafından
Forum İstanbul uygulamasını indirin fırsatlar bölümünde çıkıyor zaten alanı doldurun kod gelecek QR kodu ekran çekin bı daha aramakla ugrasmazsiniz
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Hadıcanm en son lardeşimi gezdirmeye gittiginde 200olmuştu:) pahalandı artk diyr hıc gitmedım bırdaha yanı sıstemmı kampanya mı canm hava güzel oldgu bı gün gidelm bızde kızım cok öerak eder hayvanları
(743 puan) tarafından
1 buçuk yaşındaki kızımla gittik çok sevindi değişiklik iyidir yıl sonuna kadar değerlendirin derim ♥️
(2,705 puan) tarafından
Sızedemı bedvaydı yanı eşim suan 300geçmiştir o kadr yüksek ğcretli şey nasl bedava ozel bı kampanya vs mı var dıyor sormak ıstedım
(743 puan) tarafından
Evet 4 yetişkin bi bebek ücretsiz bı şekilde girdik uygulamayı indirin görürsünüz zaten
(2,705 puan) tarafından
Tm canm cok sagol kızıma cok ıstıyodum pahalı diye girememiştik❣️
(743 puan) tarafından
Bende vialandı çok merak ediyorum ama çok pahalı gidemem o kadar para verip:D keşke ona da kampanya olsa
0 oy
tarafından
Gözünü sevdiğimin Ekrem başkanı:))) 

Ben Konyaliyim Allahin dandik Dino parkına bile para alıyorlar:)))
(743 puan) tarafından
Bunun Ekrem başkanlıkla alakası olduğunu düşünmüyorum ama :) belediyenin de var tabi böyle süreli etkinlikleri
tarafından
Yani haklısın tabi. Sen ben buyuksehir belediye başkanı olunca bizle vardır alakası:)

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 363 göst.
28 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde 0852 (743 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 92 göst.
27 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Seyhan (2,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 166 göst.
13 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 136 göst.