0 oy
186 göst.
Diğer kategorisinde (1,243 puan) tarafından
Kizlar benim kız Nisan 2019 doğumlu yani 3.5 yasinda normalde gündüzleri uyuyodu en az iki saat uyuyor ama aksam 10 da yatiriyyorum malesef uyumuyor 12 ye kadar dueuyo nerdeyse artık büyüdü mü ki bu sefer ben cildiriyorum o akşam uyumayınca iki gündür gunduz uyutmadim 9 da götürdüm yataga 9 bucuk olmadan uyumustu sabah da 7 de kalkiyor bide kardesi var aralıkta 2 yasina gircek o ablasına bakıp uyuyor o uyumazsa onu nasıl uyutucam bilemedim  :) en azindsn ikisi bir uyuyodu biraz rahat ediyodum dinleniyodum acaba 1 saat falan uyutup sonra uyandirsam gece uyur mu çabuk 

9 Cevaplar

0 oy
(11,285 puan) tarafından
Dene canim 1 saat olunca kaldir bak aksam yaticakmi. Eltiminkide temmuzda 3 yasinda oldu. 2ay sonra 3.5 olcak yani. Sabah 7de kalkiyo. Oglen genelde uyumuyor uyumayinca aksam en gec 8de bayiliyor. Ama yatarsa uzun uyuyor bu sefer gece uyumasi zor oluyor
(1,243 puan) tarafından
İşte yorgun düşe diye de kıyamıyorum bilemedim bide az uyutup kaldırayım belki işe yarar ya
(11,285 puan) tarafından
Kiz yorulcakki uyuycak :) benimki 26 aylik ben bile kaldiriyorum
-Reklam-
0 oy
(14,045 puan) tarafından
Üç yaşında yunduz uyur erken kalkmaz babası evde genelde ojun peşine aksamlari yatmak bilmez şimdi uyucaklar ins
(1,243 puan) tarafından
İnsallah uyurlar canim benimkiler en gec 7 de ayaktalar malesef
(14,045 puan) tarafından
Büyüğüm uyuyor o geç kalkar küçüğüm on aylık o kalkıyor erken sonra geri uyuyor onda kalkiyoru
0 oy
tarafından
Şuan aynı durumu yaşıyoruz benimde iki oğlum var biri 3 buçuk yaşında diğeri 2 yaşında normalde gündüzleri uyuyolardi gecede 10 falan uyuyolardi ama ne zamandandir huyları değişti gündüz uyuduklarinda bu sefer gece uyumuyolar ikisi kafamızı sisiriyolar kavga ediyolar oynuyolar ama baya insani rahatsız edecek şekilde :)) ama gündüz uyumadiklari zaman akşam 8 buçukta falan uyuyolar o zaman rahat ediyorum. Yani artık öğlen uykusuna uyumalarini istemiyorum ama bazen ben bı iş yaparken malesef ikisi uyuyor öğlen:)) yani sende gündüz uyutma bence akşam erken yatsınlar diye
(1,243 puan) tarafından
Ayniyiz demekki canim işte küçüğü büyüğü uyuduğu için yatiyor kendi kendine uyuyor cok şükür:) büyüdükçe huy değiştirdiler ya erken yatınca insan gerçekten rahat ediyor benimde hoşuma gitti ama gundjz hic ni iş yapamiyorum onlar uyumayınca
0 oy
(17,459 puan) tarafından
Oğlum yaklaşık 2.5 yaşında . Gece 11 12 gibi yatar sabah 7 8 gibi kalkar. Öğlen de 2 3 saat uyur. Uyumasa akşamüstü bayılıp kalıyor. Dayanamıyor. Böyle de çok geç yatmış oluyor. Çok karışık bı durum. İleride.buyudugu zaman bugün uyumadiklarina pişman olacak biliyorum ama şimdi anlamıyor essek ☺️
(1,243 puan) tarafından
İlerde hep uyumak isticekler biz uyutmayalim onlari ;)) her çocuğun düzeni farklı istw canim
(17,459 puan) tarafından
Aynen öyle dostum
0 oy
tarafından
Temmuz 2019lu benim kız da..halen uyur öğlenleri..öğlenci okula giden kızım var.onu okula bırakıp eve gelince uyutuyorum 4 gibi kalkar .6 gbi okula gideriz tekrar gece de 10 buçuk gibi uyur.. halen öplen uykusuna ihtiyacı var.uyumazsa bu sefer akşam okul saatine uyuyor zor oluyor
(1,243 puan) tarafından
He bide o var aksam 6 dan sonra deliriyo gibi resmen huysjzlaniyo bize Allah yardimcin olsjn seninde canım okula giden olunca daha zor olur
tarafından
Sağol cnm 2.sınıf o da..geçen sene bebek arabayla götürüp getirdim her gün karda kışta..bu sene de yürütüyorum bazen el tutmuyor zorluyor..uyku saati geçince huysuzlanıyor..günler kısaldı hava kararıyor uyku saati geldiğini anlıyor
0 oy
(13,316 puan) tarafından
Valla 25 aylık bir gün uyursa üç gün uyumuyor. Ben de bunaldım ama alışcaz mecburen. 3.5 yaşına kadar çok da iyi uyumuş valla
(1,243 puan) tarafından
Hep uyusunlar ya bizde rahat edelim :)
(13,316 puan) tarafından
Valla ya :)
0 oy
(3,881 puan) tarafından
Kızım ocakta 3 yaşına girecek gündür 1.5-2 saat uyuyor akşamları da 11.5-12 den önce uyumuyor şuan da ne zaman uyuyacak diye bakışıyoruz
(1,243 puan) tarafından
3 yaşta bisey oluyo demekki bunlara ya uyku istemiyorlar insallah uyur  biran önce canim
0 oy
(9,321 puan) tarafından
Benim ki de 26 aylık uyur öğlen sabah erken kalkarsa 12 gibi geç kalkarsa 2 de uyur uyutmasam akşama doğru dalar
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Benim oğlum da 2019 Ağustos 1 aydır falan çok nadir gündüz uyuyo. Akşam daha erken yatiyo rahat ettim. Artık öğle uykusunu bıraktık biz

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 119 göst.
30 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (571 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 352 göst.
24 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Zeynnpp (449 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 189 göst.
5 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Prensannesizey (522 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 160 göst.
16 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,267 puan) tarafından soruldu

397,214 soru

11,880,479 cevap

35,997 kullanıcı