0 oy
177 göst.
Diğer kategorisinde (162 puan) tarafından
Hanımlar elimde çok meyve püresi şişesi var oglumunda doğum günü yanaşiyor onlarla geri dönüşüm yapıp hediyelik yapmak istiyorum fikir verir misiniz benim aklımdaki keçe kumaşı inci boncuk alıp dışını süsleyip icinede ya gül suyu yada mumluk yada gül yaprakları farklı şeyler koymak ama nasıl olur tam aklımda oturtamadim bana bir akıl verin 

8 Cevaplar

0 oy
(1,545 puan) tarafından
Qy çok güzel fikir mis bendemi yapsam kızımın doğum gününe acabaa mumluk bence çok iyi fikirmis ama mumu nerden temin edio doldurcaz.ki canim
(162 puan) tarafından
Aklıma geldi ama birşey oturtamadim atmaya başladım bir çoğunu da değerlendirip işime yarasin dedim kırtasiye den de yazı çıkartıp üzerine yapiştircam
(1,545 puan) tarafından
İnternetten baktım jeli varmış mumun Trendyol da ipi süsü bir kilo mum 150 TL ortalama
(162 puan) tarafından
Ben onu daha hesaplı ya bulurum burdan
-Reklam-
0 oy
tarafından
Mumluk olur bence. Mum al erit gül değilde deniz kabuğunun minikleri oluyorya ondan koy. 

Kavanozun kapak kısmının orayada hasır ipten kurdele yap kurdelenin ortasına minik bir çiçek koy
(162 puan) tarafından
Deniz kabuğu da güzel fikir
0 oy
(162 puan) tarafından
Özel kokular taşlarda olabilir ne yapcagimi kesinleştiremedim
0 oy
(162 puan) tarafından

image

böyle bir şey de yapabilirim 
0 oy
(119,126 puan) tarafından
icine bonibon draje gibi seyler koyup kapak kismina silikon tabancayla kurdela falan olabilir
(162 puan) tarafından
Erir ama onlar sıcaktan erimez mi
kış geliyo kiz ne sıcagı erimez
(162 puan) tarafından
Kombiler açik ev sıcak oluyor dolapta mi sakliycak millet ben yenilmesin saklansin hatıra olarak istiyorum
o saklama isini ailen disinda hic kimse yapmaz hepimiz evlendik hangimizin nikah sekeri arkadasimizda duruyo mesela  magnetler bile bi sure snr çöp oluyo kii burda birisi dolaba magnet koymuyorum çiziyo falan demisti
(162 puan) tarafından
Aile arasında yapcam zaten yabancı cagirmiycam
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Renkli çikolatalı badem şekerleri oluyor ya ondan koyabilirsin. Nikah şekerine benzetebilir ama hoş olur 
0 oy
(1,496 puan) tarafından
Guzel fikirmis. Bebisinin fotoğrafıni da  icden yapistirabilirsin. Icinede bisiler koyarsim. 
0 oy
(48,494 puan) tarafından
icine şekerleme de koyabilirsin ustune etiket yapistirirsin

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 126 göst.
5 Mart 2021 Diğer kategorisinde Gurmeanne (575 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 90 göst.
20 Eylül 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 135 göst.
23 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merveadiyaman (162 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 199 göst.
23 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Merveadiyaman (162 puan) tarafından soruldu

378,245 soru

11,320,801 cevap

34,765 kullanıcı

...