0 oy
68 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,208 puan) tarafından
Kızlar dün sabahtan beridir boğaz ağrısı var ne yaptiysam geçiremedim tavsiyeleriniz varmı hamileyken ne yapabilirim birde yetmezmis gibi dilimin uzeri beyaz beyaz yaralar çıkıyor her hafta neden sürekli tekrarlıyor sizce başına gelen var mı çözüm fikir verebilir misiniz 

4 Cevaplar

0 oy
(2,291 puan) tarafından
Gecmis olsun dil yaralarina  dut pekmezi iyi geliyor diye biliyorum karadut pekmezi.

Boğazlar içinde elma sirkesi ile gargara 
(1,208 puan) tarafından
Allah razı olsun bacım çok teşekkür ederim pekmezi bseyle karistirmama gerek var mı peki nasıl kullaniliyo gargarada deniycem
(2,291 puan) tarafından
Amin cnm karadut pekmezini direk yaraya uygula gün içinde sürekli yap yaralar gecene kadar zaten tadı güzel
(1,208 puan) tarafından
Güzel evet yapacağım teşklr
-Reklam-
0 oy
tarafından
Walla canım tekrarlayan aftsa o zor iyileşir. 2 hafta içinde tamamen kapanır genelde ama 1 ayıda bulabilir büyüklüğüne ve derinliğine göre. Dişlerini hergün fırçala fırçalamadan sonra listerinin mor ağız bakım suyu var onunla gargara yap rahatlatır. Ama çok yakıyor benim gözümden yaş gelir ağzının içinde beklet biraz hemen tükürme. 
(1,208 puan) tarafından
Alırım denerim inşallah Allah razı olsun denemekte hayır var hamileye zararı yok demi bakım suyunun
(1,208 puan) tarafından
Düzenli fircaladigim halde oluyor inan ki vitamin ilacida kullanıyorum bayagidr d vitamini OMEGA b vitamini hepsini kullandığım halde niye fayda etmiyoki
tarafından
Benim de öyle ve ben 20 yıldır aynıyım. Gitmediğim doktor kalmadı ama yok kurtulamadım. Ben hamikeykende kullandım ağız bakım suyunu
(1,208 puan) tarafından
Bende deniycem
0 oy
(877 puan) tarafından
Karadut serbeti ağız yaralarına iyi gelir boğazın içinde sirke ile gargara yap
(1,208 puan) tarafından
Teşekkür ederim inşallah denerim
0 oy
(48,709 puan) tarafından
yaralar vitamin eksikliginden oluyo karadut pekmezi iyi geliyor
(1,208 puan) tarafından
Teşekkür ederim deneyeceğim bakalım