+1 oy
959 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

aksamdan beri oturup ağlıyorum doktora götürdüm alerji uzmanına git dedi yokmuş bugün de cildiye gidecek ne yaptıysam krem verdiler geçmedi dün gecede yüzü kasiyordu elini tuttum ışığı bir açtım baktım ki heryeri kan şimdi de böyle iltihabı olmuş lütfen yardım edin canım yanıyor böyle gorunce

45 Cevaplar

0 oy
(9,022 puan) tarafından
Canım benimde oğlumun yüzü böyle oluyor ama bu kadar değil zaditen damla kullanıyorum birde 2 tane kremi karıştırıp sürüyorum atopik cilt dedi dr.kremlerin biri Fito krem diğeri de hafif kortizon içeren bir kremdi ama unuttum. Sana nasıl rahatlatmak için dahi olsa krem vermediler 
tarafından
Verdiler canımda bir etki etmedi
-Reklam-
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Rabb'im şifa versin inşallah yeğenimin de yanaklarında vardı bundan süt alerjisi çıkmıştı 
tarafından
Amin canım benim
0 oy
(113 puan) tarafından

image

bunu kullandik cnm
tarafından
Bundan da verdi doktor ama ise yaramadi dün doktoea gittik cildiyeye o verdiği ilaç kullanıyoruz
0 oy
(872 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım. Evet alerji doktoruna ciddiyete gidiceksin, onlar daha iyi bilirler. Çamaşır detarjan şampuanı değiştirmen gerekiyor. Ve asla kimseye opturme iyileşirse bile. 
(872 puan) tarafından
Benim kızımın yüzü de atopik ve alerjik. Ben seni iyi anlıyorum. Birileri geldiğinden ve opmeyin doktor yasakladı dediğime rağmen öpüyorlardı ben sırtımı döndüğümde. Onlar gittikten sonra haftalarca ben ugrasiyordum geceleri yüzünü kaşımasın kanatmasin diye bebeğimin başında oturuyordum.
tarafından
Vallahi opmeyin doktor dedi dediğim  zaman sen bizim opmemizo istemiyorsun o yüzden diyorsun diyorlar
(872 puan) tarafından
Bu cektigin resmi göster geçen seferden böyle oldu de. Eğer acımıyorsanız öpebilirsiniz de.
0 oy
(15,747 puan) tarafından
Niye böyle olmuş ki of içim yandı ya kıyamam nasii ağrıyordur şimdi 
tarafından
Vallahi canım şimdi cildiyenin verdiği ilacı kullanıyoruz inşallah iyi gelir

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 219 göst.
14 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 214 göst.
7 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde eymenim02 (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 386 göst.
30 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Alisimm (2,359 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 576 göst.
20 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,337 soru

11,416,074 cevap

34,967 kullanıcı

...