+1 oy
958 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

aksamdan beri oturup ağlıyorum doktora götürdüm alerji uzmanına git dedi yokmuş bugün de cildiye gidecek ne yaptıysam krem verdiler geçmedi dün gecede yüzü kasiyordu elini tuttum ışığı bir açtım baktım ki heryeri kan şimdi de böyle iltihabı olmuş lütfen yardım edin canım yanıyor böyle gorunce

45 Cevaplar

0 oy
(10,045 puan) tarafından
Bu 1 gecedemi boyle oldu canim
tarafından
Yok canım vardı zaten kasimis uyuyordu uyurken kasimis ışığı yakıp baktım bu hale gelmiş
(10,045 puan) tarafından
Nereye goturdun canim cildiyeyemi cocuk doktorunami. Bide sadece yuzundemi var
tarafından
Çocuk doktoruna götürdüm eşimin işinden dolayi akşam götürdüm oda alerji uzmanına götür ordabda cildiye götür dedi bugün de alerji doktoru yokmuş cildiye aldım bende
(10,045 puan) tarafından
Aynen cildiyeye gotur bi diycektim. Benim oglumunda gogsunde vardi bu kadar kotu olmamisti ama. Krem sampuan verdi bize. Ben o sampuanla yikadim hep. Kiyafetlerine asla yumusatici kullanmadim bebek deterjaniyla yikayip sonra durulattim hep 2 kere yikandilar yani. Kalorifere yakin yere asmadim corabina varana kadar utuledim. Sonra emzirdigim icin paketli gidayi cikolatayi kes dedi onlari kestim. Sukur oyle kurtardik valla.
tarafından
Sağol canım deneyecm
-Reklam-
0 oy
(790 puan) tarafından
Sadece yüzünde mi var çok geçmiş olsun üzülme canım Allah'ın izniyle geçer 
tarafından
Sağol canım benim inşallah evet yüzünde var
(790 puan) tarafından
Alerji olsa diğer yerlerinde de olmaz mıydı önce cildiyeye.gitmen iyi olur bence
tarafından
Cildeye aldım bakalım canım 4de saat inşallah geçer lütfen dua edin
(790 puan) tarafından
Geçer canım benim arkadaşımın bebeği de öyleydi ilaç kullandı geçti sen şuanlik birşey sürme daha kötü olmasın
tarafından
Tamam canım
0 oy
(1,140 puan) tarafından
Kıyamam ya geçmiş olsun.ilçede falan mı yaşıyorsun alerji uzmanı nerde oluyormjs ki 
tarafından
İstanbul da yaşıyorum ozele götürecektir cumartesi diye çalışıyormuş
(1,140 puan) tarafından
Çok uzak değilse bezmialemi tavsiye ederim.valla ne varsa üniversite araştırmalarda var
tarafından
Eşime diyom bir canım
tarafından
Ben bilmiyorum pek buraları
0 oy
tarafından
Offf kıyamam yaa ah kuzum imkanın yokmu araştırma hastanesine götür 
tarafından
Özele goturuyordum canım hangisine götirim bilmiyorum ki
tarafından
Yaşadığın yerde araştırma hastanesi varsa oraya götür en ince detayına kadar araştırılar kuzum
tarafından
Tamam canım
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Benim kızımın da böyle oldu kaç doktora gittim inanki hiç bişey çıkmadı şampuanı deterjanıni değiştirdik özel kremler aldık fayda etmedi özelden yazdım istersen az bişey sur yinede kendin bilirsin 
tarafından
Sürdüm canım teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Emiyorsa süt diyeti yaptinmi
tarafından
Yok canım
tarafından
Nasıl oluyor ki
tarafından
Alerjisi  varsa büyük ihtimal süttendir. Süt ve süt ürünlerini yememelisiniz
0 oy
(7,253 puan) tarafından
Ah kuzum ya cok kotu olmus alerji olacak senin yediklerinde farkli birsey varmi bi anda boyle olmaz ki yada birsey veriyomusun ek gida nazarla olmus olabilirmi 
tarafından
Ek gıda falan vermiyorum ki canım nazarada gelmiş olabilir çok söylüyorlar çünkü
(7,253 puan) tarafından
Canim sen onu acilen bi ocak bul okut allahin izniyle bak hic bir sebep birsey yokken oldutsa nazardir bi cocugun daha yuzunu boyle gormustum nazar demislerdi benimde bebekken yuzumde dirsekten asagi ve bacaklatimdada diz kapagimdan asagida birseyler dokmusum kultur alinacakti artik diyo annem okutmuslar gecmis ilacla birseyle gecmeyen
tarafından
ya bak bunu bende duymustum hatta banada annem okutmus bebekken urfada demlegi diyorlar okuyunca gecmis
(7,253 puan) tarafından
Yer gök dua ile canim oluyor malesef
0 oy
tarafından
Bnm kızımdada vardı bundan azo diye bşy var şifalı bitki satan yerlerde bulunur onu alın birazcık kndi sütünüz ile karıştırın krem gibi olur biraz sürün kalsn yüzünde bi kaç gün yapın azalır inşaallah  Allah şifa versin 
tarafından
Kaşıntısınıda alır inşaallah
tarafından
İnşallah canım
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Bu bı gunde bu hale gelmez niye daha erken davranmadin ki
tarafından
Gittik canım krem verip gönderdiler onlarda etki etmedi böyle oldu
(6,671 puan) tarafından
En iyi doktora götür Allah şifa versin
tarafından
Amin inşallah
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun :( Rabbim tez zamanda şifa versin 
tarafından
Amin canım
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun rabbim acil şifalar versin   
tarafından
Amin inşallah
0 oy
(1,405 puan) tarafından
yastık yüzünü değiş canın tahriş etmiş bildiğin 
tarafından
Değiştirdim canım herseyini değiştirdim makinaya attım herseyini tozu falanda mi yapıyor acaba
0 oy
(803 puan) tarafından
Bunu çocuk doktoru anlamazki cildiyeye gitmeniz lazim
tarafından
Bugün gideceğiz canım
(803 puan) tarafından
Allah yardım etsin yavrumun nasil kaşınıyor kim.bilir
tarafından
Vallahi eli sürekli oradaydı bend eline eldiven giydirdim
0 oy
(1,747 puan) tarafından
Kaşıyınca tırnaklardan dolayı iltihap kapmış olabilir ya çok geçmiş olsun
tarafından
Aynen canı mhep iltihabı olmuş eldiven giydirdim o yüzden
0 oy
(4,254 puan) tarafından
Cok cok gecmis olsun cildiye mutlaka gormeli sadece yuzundemi var vucudundada varmi
tarafından
Yüzünde var canım ama gitgide aşağıya iniyor şanki boynunda da çıkmış
(4,254 puan) tarafından
Yavrum ya cildiye görsün ona gore tedavi verir gecer inşallah üzülme
tarafından
İnşallah canım benim
0 oy
(966 puan) tarafından
Dermatop krem var.kiziminda yüzü kasirdi süt alerjisi vardı.kasintisini alır bu krem 
0 oy
(679 puan) tarafından
Canım sen şimdiden diyet yap süt ürünlerini kes yumurta yeme şampuani deterjanı bitkisel olsun naturalive kullandım ben yuzunede mustela stelatopia iyi geldi bize onu tavsiye ederim çok geçmiş olsun 
tarafından
Sağol canım benim
0 oy
(113 puan) tarafından
Ah kuzum kiyamam benimde buyuk oglum geldi gozumun onune oda boyle olmustu cok opmekten olmustu halasi cok sigara iciyordu o sekilde gelip opuyordu sizinkinide mi o sekil open var acaba hassas ciltleri cunku biz bi krem kullanmistik iyi gelmisti onun ismini hatirliyim sana yazicam canim 
tarafından
Evet canım tam anlattığın gibi bizdede
(113 puan) tarafından
İnsanlara anlatamiyorsun ki onlar oper gider acisini biz cekeriz oglum yanaklarini kasirken kanatirdi ben otururdum aglardim  ama kimsenin umrunda olmazdi
tarafından
Vallahi dünde ben ağladım gece bir baktım ki heryerini kanatmis
(113 puan) tarafından
Ben o kremin ismini bi hatirlasam soyliycem sana bize iyi ygelmisti belki sizede iyi gelir insallah
0 oy
(3,862 puan) tarafından
çok gecmis olsun ,Rabbim sifa versin . kan testi aldilar mi hic canim 
tarafından
Yok canım almadılar bugün gidince alırlar herhalde
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Eline eldiven tak kasimasin çok iyi bir Dr bulun götürün rastgele götürmeyin araştırın yazık çocuga ya

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 217 göst.
14 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 214 göst.
7 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde eymenim02 (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 385 göst.
30 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Alisimm (2,358 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 574 göst.
20 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,098 soru

11,378,807 cevap

34,864 kullanıcı

...