0 oy
651 göst.
Aile kategorisinde (11 puan) tarafından
Kızlar fikirlerinize ihtiyacım var. Esimin eski sevgilisi akraba oluyor. Eski sevgilisinin kardeşinin düğünü var  bugün bayanlar arası kına yarında mevlid sadece. Eşim gitmek istersen annemgille git kınaya ya da gidelim dersen mevlide uğrarız istemezsen gitmeyiz dedi. Sizce ne yapmaliyim

23 Cevaplar

+2 oy
(119,112 puan) tarafından
akrabayla sevgili olanlara gicik kapiyom yaa
(11 puan) tarafından
Uzaktan ya kayinvalidemin halasının torunu
tarafından
cok uzak mis ne gerek var gitme esin onu gorecek anilari aklina gelecek buna tahammul edebilir misin?
tarafından
Ay bende ya akrabadan uzak olmak gerekirken bizim millet akrabayı sevgili yapıyor..
Gitme canım hiç gerek yok
(119,112 puan) tarafından
hic gerek yok gitmene
(6,441 puan) tarafından
Sorman bile saçma geçmişte kalmış demesin kimse eski sevgiliyle aynı ortama ne gerek var
-Reklam-
0 oy
(803 puan) tarafından
Canın ne istiyorsa onu yap
(11 puan) tarafından
Kafam karışık gitsem saçma mi olur gitmesem farklı mi anlasilir
0 oy
(938 puan) tarafından
Ben olsam gitmem ne gerek 
(11 puan) tarafından
Kınaya gitmemde acaba mevlide gidip görünsek mi
0 oy
(2,253 puan) tarafından
Çok yakin akraba değilse gitmeyin ikinizde
(11 puan) tarafından
Kayinvalidemin halasının torunu
(2,253 puan) tarafından
Bn olsam gitmem herahlde
(11 puan) tarafından
Benimde gidesim yok ama farklı düşünülür mu ondan kafam karıştı
0 oy
tarafından
Gitme bence, ben o yüzden karşıyım işte akraba evliliği ve sevgililigine 
(11 puan) tarafından
Benimde gidesim yok ama farklı dusunulur mu ondan kararsız kaldim
tarafından
Kız gidersen kocanla kavga edersiniz haberin olsun, çünkü kız ve çevresi size doğru bakıp biseyler diyecek ve sen bundan dolayı kocana bileneceksin laf söyleyeceksin sonra kavga çıkacak demedi deme canım benden sana dist tavsiyesi
(11 puan) tarafından
Kına bayanlar arası düğünde yok mevlid varmis sadece
tarafından
Ha o zaman süslen püslen git :D
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Benim eşimde amcasının kızıyla eski sevgili kız ailesiyle kaçkez geldi benim evime geçmiş bitmiş bişey zaten yazın annesi rahmetli oldu eşim amcasının kızının oğlunun yanında kaldı benmi kıskanç değilim anlamadım bitmiş gitmiş benden önce olan mevzular zaten ciddi olsaydı onunla evlenirdi hiçte umursamam
(1,529 puan) tarafından
Eşimin bana olan sadakatinden eminim çünkü gereksiz kıskançlık yapmam yani ne gerek var yeni evliyken bile yapmadım bende mi problem var ki :)))
tarafından
Ay sadakat ile alakası yok çok şükür ben de güvenirim eşime ama kendimi durduramam yani :D
(1,529 puan) tarafından
Yenimi evlisiniz bende biraz salmışlıkta ola bilir ne bilim:))
tarafından
Yo :D ben rahat edemem :D
(1,529 puan) tarafından
Benim eşimde öyle erkek kuzenlerle samimi olmamı istemez bilmiyorki bizde kuzen demek kardeş demek yetiştirilmeyle alakalı onlarda akraba evliliği çok bizde hiç yok
0 oy
(27,337 puan) tarafından

Eski eskide kalmıştır gelecekte illa denk geleceksiniz nereye kadar geri duracaksın ayrıca bunda ayıp ne var olmuş bitmiş gitmiş yani çok takılıyorsunuz

0 oy
(462 puan) tarafından
Bende gitmem eşimide götürmem 
0 oy
(6,235 puan) tarafından
Kayınvalidenin halasının torununun kınasına gitmene gerek yok çok uzakmis zaten. Ay ben kuzenimin düğününe bile üşenerek gidiyorum sen dıdısının dısısına gitsem mi diyorsun. 
0 oy
(8,963 puan) tarafından
Esinde öyle demişken gitme hiç bosver 
0 oy
(876 puan) tarafından
Eski sevgilisi sonucta onu sevseydi onunla evlenirdi değil mi ben olsam süslenir giderdim aralarinda ne yasandiysa bitmiş geçmişte kalmış sonucta
0 oy
(1,184 puan) tarafından
Bahane uydur gitme grip oldum fln de esinde gitmesin ne gerek var gerilmeye oraya gitsen aman eşim baktimi aman kız baktimi diye kendine zehir edeceksin
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Yakın akraba değil en nihayetinde gitmek zorunda değilsin
0 oy
(763 puan) tarafından
Bi hayırlı olsun diyip gelebilirsin çok yakınsa eğer ama öylede değilse gitmezdim 
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Benim eşimde  akrabasiyla sevgiliydi kardeşinin düğününe de gitmedim onunkinede bayramda gelecekler köye dediler marasta kalacağız yürü dedim ( merkezde yani) öyle gitmem göndermem 
0 oy
(811 puan) tarafından
Eski sevgilisi ile kimse aynı ortama gitmemeli şeytan nefis diye bişey var bir an içine bişey düşebilir bence gitmeyin kim ne anlarsa anlasın
0 oy
tarafından
Eşimde öyle sevgilisi anca kızı oluyor her ortamda bulunur geçenlerde kızın abisinin nişanı vardı senin eşin yine sana sormuş istemiyorsan gitmeyiz diye benmki sormadı bile gitcem dedi mecbur bende gittim elinden geliyorsa gitme eşin gitcekse kendini yap sende git eşini yanlız birakma
0 oy
tarafından
ASLA GITMEM

GIDERSEN ANILARINI HATIRLAr
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Sürekli bu konuyu aranızda konuşuyor musunuz eşin ne kadar tedirgin baksana 

Gitmeniz gerekiyorsa gideceksiniz bence abartmayın
(11 puan) tarafından
Tabiki de konuşmuyoruz tedirginlikle alakası yok hassas bi konu bence
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Bnm esiminde hala kızı sevgilisiymis. Biz çok iyi anlaşıyorz ararız birbirmizi gider geliriz. Ki herşeyi bildiğimi açıkça söyledim kız da iyi birisi senin muhabbetin yoksa eşinin dediğini yap.
(11 puan) tarafından
Muhabbetimiz yok ama bildigimi biliyor
(6,859 puan) tarafından
Ben akraba diye giderdim Cnm nolcak sanki

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 228 göst.
13 Mart 2024 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 184 göst.
18 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,812 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 105 göst.
6 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde duygu0404 (352 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 257 göst.
27 Şubat 2023 Aile kategorisinde Annelerr toplandiik (22 puan) tarafından soruldu

378,168 soru

11,318,401 cevap

34,765 kullanıcı

...