0 oy
416 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Yaa arkadaşlar emin olun artık bende sıkıldım size bu sorunları sormaktan. Eşim olumsuz bir durumda hep beni suçlar sebebi sensin sen yaptın sen ettin sen sen sen. Ve bende bazen alttan alıyorum bazen duymuyorum bazen de sesimi yükseltip yeter diyorum. Tıpkı bugün yaptığım gibi... Yaaa banyo da havlular için askılı var ikili. Bende kend havlularımı asıyorum saç ve duş havlumu. Eşime göre biraz eğilmiş askılı ve bana sen yaptın fazla Havlu astın eğdin dedi bende yeter artık onun görevi o zaten evin bütün havlusunu değil gerekli olan havluyu astım. 1.5 yıldır yaptığım gibi yeni mi farkettim dedim. Ve artık hiçbir eşyamı koymam biryer de kaldırırım deyince o da bunu söylüyorsan o zaman s.ktir git bu evden de dedi. Bende giderim beni bununla tehtit edemezsin çıkar giderim sende eşyalarınla5 yıl değil 40yıl yaşarsın dedim. Akşam içinde yemek ve tiyatro ayarlamıştı. Şimdi bana günümü mahvettin deyip balkona gitti. Yaaa yine ben suçlu yine bana yıktı olayı siz olsanız ne yapardınız. Çıldırıcam artık yaaa butkım bende mi suç. 

11 Cevaplar

+1 oy
(3,230 puan) tarafından
Es gibi değilde anlaşamayan 2 ev arkadaşı gibi olmuşsunuz 
tarafından
Yaaa eşim çık titiz adam ben evimi hergün silerim süpürür temizlerim kendime göre dağınık değilim ama eşime göre dağınığım. Eşyaları yerine koymuyorsun aldığını yerine koymuyorsun deyip duruyor bende bugün sinir patlaması yaşadım artık
(3,230 puan) tarafından
Eline bezi süpürgeyi alsin kendi temizlesin canım o zaman
tarafından
Onu da dedim beğenmiyorsan kendin yap diye ona da yine beni suçladı.
(2,562 puan) tarafından
Ev isinw karışan erkekden nefret ediyom ya
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Uffff hiç çekilmez her b.oka karışan eş ;)

tarafından
Cidden her şeye karışıyor yaaa valla viledayla evi siliyorum çok nemli çok ıslak parkeye zarar vermesin deyip kafamın etini yedi resmen
tarafından
O ne kız öyle. Kadın gibi. Çok biliyosa kendi yapsın. Hem suçlu hem güçlü seninki
0 oy
(938 puan) tarafından
Biraz uzaklaşın csnim siz ikiniz de sakinlesin bence 
tarafından
Şu an o balkonda bende odadayım. Ama eminim yine beni suçlayacak günümü mahvettin diye
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Ufff ıslak banyo terliği ile ağzına ağzına çakacan asıl o senin gününu mahvetmiş esim bana ***.tir git dese bi dakka durmam haddi degil oyle kokuşmak keza bebim de haddim değil onuda belirteyim 
tarafından
Bende sinirlendim zaten durmam dedim bu sefer de sen eşyalarımı koymam kaldırım dedin diyince vebde öyle dedim deyip toparlamaya çalıştı
(4,426 puan) tarafından
Valla öyle pişman olmaz bacım bir kaç gun git bakalım ne yapacak g.tundeki b.ok.lu donu yıkamaktan aciz olduğunu bi idrak etsin bakalım
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Yani evliliği sürdürecek misin o önemli senin eşin ayrıca bu kabalıkta düşüncesizlikte tiyatroya gitmesi ne kadar ironi ev ikinizin neden kendininmiş gibi davranıyor sonuçta 
0 oy
(383 puan) tarafından
Evlilik degl bu resmen düşmanlık cidden yani evlilik derken bile tekrar okuyorum hep evde olan sensin evin düzeni sağlayan sensin ona noluyo ona ne batiyo Allah için onane ya olması gereken grektigi gibi duruyo ay çok biliyorsa bırak kendisi yapsn huzuru bozan kendisi laf yapan yine kendisi yüz verme bırak naparsa yapsn köle deglsn bişi deglsn neyine guveniyosa artık bilmem fazla kendini bişi sanmış bnm eşim bna bunu dese direk veririm eline yap kimse kusura bakmasın bı kere işime karisti verdim eline yaptırdım çok kızdım bida ağzını açmadı karismicak bnm işime supurmeme silmeme bı o öle böle desin direk bozarım baştan yaptırırım dolap takıntısı var düzenli oluck buz dolabi herşeyi çıkarttım sildim dedm dız madem öyle iki gun sonra yine dağıldı hahahahah pes etti
0 oy
(8,778 puan) tarafından
Beğenmiyorsan al kendin yap işini gücünü diyip bi lac parça eşya alıp çıkıp gitsene evden annede falan kal Bi kac gün anlasın bakalım lafla mi temizlik oluyormuş beden gücüyle mi emin ol sen yokken evi b.k götürür 
tarafından
Yaaa aslında ben o konudan çok her konuda beni suçlu hatalı yanlış görmesinden sıkıldım. Ve artık dayanamama sebebimde bu yoksa ufak tefek konuları konuşarak çözerim. Ama ne oluyorsa benden biliyor ve bu da artık beni sıktı
(8,778 puan) tarafından
İşte bu yuzden biraz uzaklaşman lazim
0 oy
(10,784 puan) tarafından
Dssene suna ya bak bakayım götünde yaş mı onuda ben yapmışımdır diye. Anlamıyorum ya nasıl bu kadar ****** giti kolay agızlarına alıyorlar. 
0 oy
(770 puan) tarafından
Allah sabır versin titizlik değil geçimsiz kocan dediği gbi yapsan. Bile bsy bulur bu tipler asıl günü mafeden  o
tarafından
Evet asıl günü mahveden o oldu ama ona da sorsam ben mahvettim hayal ettiği şeyleri yapamadı benim yüzümden. Bir yanım git söyle gidelim ded diyor diğer yanımda yoruldu boşver gitsen de ne olacak ki o gelsin diyor
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Eşin hasta ya 
tarafından
Yaaa emin olun bazen kendimden şüphe ediyorum acaba bende mi sorun var sizinde fikrinizi alayım diye burada paylaşıyorum. Ama bakıyorum yok hatta ben masum bile düşünüyorum. Eşim bir başkasıyla olsaydı onu asla çekmedi kimse
(6,669 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun cnm
0 oy
(150 puan) tarafından
Bide ****** git demeleri yokmu sinir oluyorum benim Şerefsizde bana diyor tam kapıdan çıkarken geri çeviriyor beni bi la söylüyorsan arkasında dur diyom her ****** git dediğinde girmeye çalışıyom eywallahim yok

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 393 göst.
0 oy
14 cevap 235 göst.
8 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 556 göst.
23 Mart 2022 Aile kategorisinde Alyakus (2,359 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 180 göst.
18 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu