0 oy
102 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ay az önce uyandı eee diye lazimligi getirdim yaptı bir baktım jel gibi yapmış büyüğünü.yani bir kısmı öyleydi   1 2 gündür vardı ama çok azdı yada klozete yaptığı için az gördüm. Acile götürmem gerek mi herhangi bisey yok acımıyor ağrımiyor diyor hizirsiz değil yemesinde içmesine  de  sorun yok çok sukur. Dönem dönem ishal oluyor kaç kez götürdük ona da 

5 Cevaplar

0 oy
(15,318 puan) tarafından
Ne yedi acaba değişik bişey 
tarafından
Ya kendi avcunun içi kadardı öyle bisey yemiş içmiş olamaz
(15,318 puan) tarafından
Bilemedim
tarafından
Teşekkürler canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Post yukari uc
0 oy
(27,415 puan) tarafından

Korkma normal Bağarsak enfeksiyon salgını var bu aralar oluyor bebekelrde isal o tür dışkı takipte kal

tarafından
Ay sagolasin canım ya ishal den defalarca götürdük beslenmesinde bisey yok diyip reflor verip gönderdiler geçmedi onda da zaten. Şu an doğru düzgün doktor bulacağımı bilsem inan ki götürücektim
(27,415 puan) tarafından
Takip edin kanlı aşırı yeşil aşırı sarı olmadıği müddetçe endişe etmeyin katı şeyler vermeye özen gösterin suyu kaynatıp verin ayağını sırtını sıcak tutun geçecektir ve çok sık Bağarsak düzenliyici ilaçlar kullanmayın yeme ile düzeltmeye çalışın..
tarafından
Çok teşekkür ederim.  Öyle bir sorun olmadi çok şükür ama takipteyim.  Allah razı olsun gerçekten.aritma dan içiyor ama demek ki sıkıntı o da. Dikkat ederim inşallah.
(27,415 puan) tarafından
Geçmiş olsun ❤️
tarafından
Çok teşekkür ederim ❤
0 oy
(1,277 puan) tarafından
Ay bi kaç gün geçen benim oğlumda oldu arkadaşım iltihap dedi geçti şükür takip et sen yinede canım
tarafından
Çok teşekkür ederim
Allah razı olsun size de geçmiş olsun
(1,277 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım kuzucuklar hiç hasta olmasın inşallah
tarafından
Amin kuzum inşallah ya
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Yediği birşeyden kaynaklı olabilir takip et 
tarafından
Teşekkürler canım. Yani yedikleri yapmaz diye düşünüyorum ama birkaç gündür çikolata yedi normalde üst üste vermiyordum o da yapar mı ki
(6,672 puan) tarafından
Sanmam ya bağırsaklarını usutmusse ondan da olabilir sümüksü şeyler o kanallarda kalıyor bazen

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 125 göst.
5 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Mina (2,630 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 153 göst.
3 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Ogluşumm❤ (517 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 114 göst.
6 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,623 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 93 göst.
23 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Fatocan4545 (1,504 puan) tarafından soruldu

381,504 soru

11,421,914 cevap

34,979 kullanıcı

...