0 oy
159 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (58 puan) tarafından
Kızımın boğazı kötü hırıltısi var bnm de bogazlarm çok kötü ne yapabiliriz evde 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

Çok geçmiş olsun bol bol c vitamini varsa evde turşu suyu için bebeğinize ilaçta vermemişlerdir büyük ihtimalle çünkü çocuklara vermiyolar takviyeleriniZi arttırın kuzum bol bol dinlenin :(

-Reklam-
0 oy
tarafından

Benle eşim de kovit olduk :'(

(58 puan) tarafından
Nasılsıniz peki
tarafından
Kötüyüm malesef
(58 puan) tarafından
Yaa bende öyle boğazlarım çok kötü ateş yapiyo kızım da aynı boğazı oyle
tarafından
Benim ilk gün vücudum çok ağrıyordu kemiklerim falan . Bugün 3. Günüm . 2 gündür burun akıntısı tıkanıklığı boğaz ağrısı öksürük.  Biber gazı yemiscesine bı yanma burunda ve boğazda.  Tad koku kaybı var .
0 oy
(1,233 puan) tarafından
Bizde yarın son karantina günümğz bnmde oglum biri 20 aylık biri 7 yaş biri 5 yaş şükür bitti cok grçmiş oşsun sizede bol ilık şeyler içir 
0 oy
(770 puan) tarafından
Hangi ildesinz yine arttı gbi biz çok yattık koronadan dolayı :( inşallah olmayiz yinr
0 oy
(348 puan) tarafından
2 aylık kızım ve ben de olduk. Bugün son karantina günümüz. Çok şükür şuan iyiyiz ama ilk 2 gün kabus gibiydi ikimiz de yüksek ateşliydik... İlaçlar iyi geldi çok şükür. Kızıma ateş düşürücü fitil ve antibiyotik verildi iyi geldi. Evde yapılan herhangi bir şeyle düşecek gibi değildi ne yazık ki
0 oy
tarafından
Geçmiş olsn çok canm , sen kendine sirkeli su yap iç ıhlamur içir bebepinede

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 175 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Gamzee.. (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 207 göst.
17 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ayse.gul (582 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 116 göst.
2 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 96 göst.
22 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Gul karaaa (783 puan) tarafından soruldu

377,870 soru

11,310,155 cevap

34,744 kullanıcı

...