0 oy
710 göst.
Diğer kategorisinde (58 puan) tarafından
Bebeğim 1 yaşında o kadar sıkıntılı bir bebek de degil ama bazen o kadar yorulup sikiluyorum ki dedim eşime 2.cocugu istemiyorum dedim o ds öyle deme Allahin gücüne gider dedi tövbe ettim. Ama korkuyorum da biliyorsunuz baba olmak da zordur elbet ama anne olmak... Uykunu yemeğini banyonu her şeyini ona göre yapıyorsun dışarı çıktığında bile esksii gibi olmuyor şükür ediyorum çocuğu ollmayan çok insan var biliyorum ama bazen böyle oluyor sizde de oluyor mu 

36 Cevaplar

0 oy
(5,294 puan) tarafından
Bende öyle diyorum bazen benim esimde öyle deme diyor 
-Reklam-
0 oy
(3,473 puan) tarafından
Valla kim ne derse desin baba olmak anne olmak kadar zor değil tamam kazanıp getiriyolar ama sadece geçimden sorumlular ama annelik öyle değil oğlum sabaha kadar agladi uyumadı eşimin bundan haberi yok başka odada yatiyo ona sorsan bebek uyuyup hiç aglamamistir herkesin sabrının sınırı var bebeğim daha 47 günlük inan ki bazen deliriyorum diyorum acaba yapmasamiydik sonra bende diyorum böyle demiyim Allah bebeğimle imtihan etmesin ama her yükü annenin sırtlamasi bekleniyo iki dk sevip evden cikiyolar onlara göre bebek hep uyuyo biz yalan söylüyoruz 
0 oy
(7,121 puan) tarafından

Ben dedim ben ben istemiyorum yapmam kimse bana çocuk demesin dedim ve şuan 5 yaşında kızım 7 aylık oglumm var :blush:

0 oy
tarafından
Benim de bir tane kızım var bende hep eşime diyorum ben başka çocuk ıstemiyorum Allah isteyene versin bizimkine de hayırlı sağlıklı ömürler versin diye. 2. Çocuğu Ne psikolojim nede vücudum kaldıramaz çünkü. Bir de bütün ilgimi ,sevgimi, sevkatimi, maddi manevi bütün imkânlarımı kızıma vermek istiyorum.
0 oy
(315 puan) tarafından
Doğru demiş istemiyorm deme eşimde öyle derdi hep 5 sene kızımdan sonra olmadı da yeni hamile kaldım oda kızımın dualarıyla  hep kardeş istiyorum diye dua ediyo
0 oy
(27,348 puan) tarafından

Kızım zor bebek her seferinde derim Allah'ım sen olmayana ver kızıma sağlık ver henüz erken diye eğer zaman kötü olursa düşünmeme diye ama doğru değil bilmiyorum kalbimide Rabbim biliyor vakti zamanı olunca kızım büyüyünce neden olmasın mevlam hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin isteyen herkese bizlerede..

0 oy
(40 puan) tarafından
Yani bende derdim yeter bir tane istemiyorum derdim ama bir zaman sonra isteniyormuş gerçekten olmadı baya bir. ilk kızımı istedikten 2 ay sonra oldu ama ikinciyi istemeye başladık 2 yılı geçti olmadı eşim gitti ben gittim doktora. Tövbe ettim Allahım sen affet nolur hayırlı bir evlat daha nasip et diye çok şükür oldu 
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Rabbim isteyene versin diyorum hep
0 oy
(9,206 puan) tarafından
Kızm 3 yasında ve biz 3yas sendromunu dibine kadar yasıyoruz sağolsun. Yani artk bitip tukendiğim zamanlar sabredemediğim zamanlar çook oluyor. Bende esime demistim aynısnı 2.cocuk olmasın diye o da bana kızmıstı :) hayrlsı olsun
(58 puan) tarafından
Bizim daha ona zamanimiz var korktum bak hayırlısı dediğin gibi
0 oy
(1,246 puan) tarafından
Kız dün bu postu okudum bende hep öyle derim demicem daha dedim kendi kendime. Sonra yattım uyudum etkilendim sanırım rüyamda baya 38 haftalık falan hamileydim ölü doğum yaptım gösterdiler bide kan revan herger doğuma gidemedim falan. Ay tövbe ettim sürekli daha sormasın kimse bana çocuk flan insan ne diceni şaşırıyo ya çok fenaydı psikolojim bozuldu resmen hep milletin yüzünden oluyo bunlar biz çekiyoruz sonra celemesini. 
(58 puan) tarafından
Ay aman canım Allah hayra çıkarsın inşallah
(1,246 puan) tarafından
Amin kuzum valla bana da çok baskı oluyo hadi 2yi yap diye ondan okuyunca da postu etkilendim ondan gördüm muhtemelen. Kan rüyayı bozar derler umarım öyledir :) elalem keşke karışmasa bu kadar özelimize :)
0 oy
tarafından
Rabbim evlatlarımıza hayırlı sağlıklı ömür versin ben de şu an için düşünmüyorum ama Mevlam nasip ederse başımızın üstünde yeri var ❤ senin de böyle düşündüğüne eminim :) 
0 oy
(1,288 puan) tarafından
Ben hala diyorum 2.cocuk mocuk yok isteme benden diye. Cok zor cunku zor bi bebek yani 16.5 aylik ama zor
0 oy
(72 puan) tarafından
İlk zamanlar insanın böyle düşünmesi çok normal ama büyük konuşmamakta gerekiyor bence
0 oy
(12,605 puan) tarafından
Hayırlısı neyse o olsun canım Allah büyük kulu ne dese boş 

Ben bi oğlum daha olsun yeter diyorum inşallah nasıp 
0 oy
(756 puan) tarafından
Bende Allah olmayana versin ben istemiorm diorm eşim kızıyor öyle deme die 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Valla çocuğa bakacak olan kadındır sen istemiyosan olmaz canım senin pskolojin mental sağlığın yetecek mi büyütmeye saygı duymak zorunda kocan 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 928 göst.
12 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 705 göst.
4 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,598 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 469 göst.
18 Eylül 2018 Diğer kategorisinde Kubra (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 202 göst.
18 Mart 2023 Aile kategorisinde Nevarrki_152420 (163 puan) tarafından soruldu

379,466 soru

11,359,517 cevap

34,836 kullanıcı

...