0 oy
927 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Az çok burada beni tanıyanlar oldu postalarımı okuyan var evet eşim beni istemiyor bunu dile getiriyor söylüyor hareketleriyle bakışlarıyla dile getiriyor her şekilde istemiyorum diyor seni istemiyorum git diyor çık git hayatımda diyor evet boşanma davası da aç tı mahkemeye de gittik bir ay önce adam bana açık açık seni istemiyorum diyor ister otur çocuğuna bak istemiyorsan da gidersin diyor aileme güvenmediğin için aileme gidemiyorum ailem oğluma bakmayacağını biliyorum annem yok babam yaşlı yani ailene gitti yoksa kadın sığınma evine git gibi yorumlar yapmayın lütfen Rabbim hiç kimseye yani sığınma evine düşürmesin az çok yorumlarını falan görüyoruz yaşam tarzını biliyoruz yani lafın kısası eşim beni istemiyor benden nefret ediyor neden diyeceksiniz ufak da pek tartışmalarımız oldu her evlilik gibi ama her şeyi uzatıyor küsüyor konuşmuyor 3 sene iki tartışmayı getiriyor sürekli aynı konuları açıp duruyor adam diyor yani bahane aramak istemiyorum diyor istemiyorum diyor boşanacağım diyor çık git babanın evine diyor yani ne yapacağım bilmiyorum yüzsüzsün diyeceksiniz biliyorum hiç gururum yok mu diyeceksiniz nasıl bir kadınsın diyeceksiniz haklısınız evet gurursuzum adam istemiyor beni bunu herkes ediyor sadece bana değil bugün ayın ablasıyla eniştesi geldi memleketten onların evine geldi arabada ufak tefek tartışmamız oldu istemiyorum boşanacağım dedi zaten dedim boşanma davasını açmışsın sadece bir imza atmamız kaldı dedim onu da yapacağım sonra s***** olup git dedi neyse ben dışarıda kaldım içeriye gitmedim bir kafeye gittim sonra ablası aradı eve gittim yine konuları açtı sen haksızsın sen suçsuzsun ya ben istemiyorum seni diyor yani herkesin içinde görümcem de eşi de bana diyor ki sen çok gurursuz bir kadınsın yani adam seni istemiyor ve hala adamı peşindesin hiç mi gururun yok diyor yani konuşacak anlatacak çok şey var ama sadece bunları demek istedim üzülüyorum kimseye anlatamıyorum kimseye diyemiyorum ne yapacağım bilmiyorum çok çaresiz boşanma davasını açmış sadece imza kalmış ben de dedim ki o zaman dedim haftaya gideyim sana at dedim gitsin gitsin dedim ağladı kimliğimi dedim biletimi kes memlekete gideceğim bir iki ay kalacağım sonra ailemi anlatırım boşandığımı dedim yapacak onu biliyorum çünkü sadece imza atmayı bekliyor

22 Cevaplar

+5 oy
(847 puan) tarafından
Allah onlara seni unutturacak dert versin. Rabbim kocanın gözünü senden ve oğlundan başka kimseyi göstermesin  . O görümcen olacak pislik kadın asıl kendisi istenmeyen olsun inşallah. Sen üzülme 
(77 puan) tarafından
Benim icimin yağları eridi resmen çok güzel söylediniz
-Reklam-
0 oy
(952 puan) tarafından
Ne desem bilemedim. Allah hidayet versin
0 oy
(202 puan) tarafından
Onun yanında ne kadar kalabilirsinki artık imkansız yatılı iş baksan kendine
0 oy
(3,006 puan) tarafından
Sonrada köpek gibi ağlar Allah sana yardım etsin canım
0 oy
tarafından
Sen Allah'a sigin rabbim bir kapı açar bilemezsin her şerde bir hayır vardır rabbim yar ve yardımcın olsun bacım 

Hasbiyallahu ve nimel vekil de mevlam kerimdir 
0 oy
(280 puan) tarafından
Otur çocuğuna bak demiş,o ş.erefisiz gitsin sen gitme nafakada verir sosyal yardımlaşmayada başvurursun yardım edeler geçinirsin bir şekilde aile evinde olmaz kuzum 
tarafından
Olmuyor aile evinde böylede oluyor ne yapacak mahkemeye gittik hakimin karşısına. Kabul ettik boşanmayı sadece imza kalmış şimdi çok pişman oldum nafaka aldmadim bişey istemedim diye
(280 puan) tarafından
Ozaman imza atmiycaksın kuzum sakın atma nafakasız olurmu nasıl böyle bir hata yaptın
tarafından
Tehtit etti
(280 puan) tarafından
B.ok yesin hiç birşey yapamaz git polise uzaklaştırma aldır
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Neden istemiyomuş peki sorunu neymiş senle sordun mu? Benm aklıma bi tek başka biri var gibi geldi canım ne diyelim ki cok zor ama allah büyüktür bi kapı açacak sna elbet 
0 oy
(301 puan) tarafından
Nafakani ve çocuğun ihtiyaçlarını karşılanacağına dair yazı al öyle kuru kuru imza atma. Kendin için demiyorum çocuğunuz var i çocuğu tek başına yapmadin.  Siz ayrılsanız bile babası olarak ihtiyaçlarını karşılamak zorunda .  Sakin kuru kuru ayrılma.
tarafından
Sadece imza kalmış
0 oy
(2,471 puan) tarafından
Alllah yar ve yardımcın olsun yanında daha ne kadar kalabilirsinki o gitsin s3n çocukla kal evinde nafaka alirsin evden iş bakarsın bir şekilde hayatını sürdürürsün boşanan kadin ana baba da olsa yanına sigamiyo malesef
0 oy
(7,187 puan) tarafından
Evde bakara suresi oku bu süreçte bol bol tövbe esteğfirullah çek bir de adamı her gördüğünde 've elgaytu aleyke mehabbetemminnii ' ayetini oku üfle . Kavga çıkacağını anladığın an Allahümme ya Vedud oku üfle sürekli . Bir de evin dış kapısı açıldığında karşısında bir ayna denk gelsin eve girecek kötü göz nazar , sahibini bulsun . 
tarafından
Çok zor durumdayım ne yapcam ne bilmiyorum oğlum var  istemiyorum diyo
0 oy
(30 puan) tarafından
Sabah namazından sonra yasin ve cuma suresi oku ama mutlaka dikkat et kerahat vaktinden önce okunmasi lazım ve 786 besmele cek ve 100 kere ya Vedud ya cami de bunu kerehat vaktinde de cekebilirsin. Eşinle eskisinden daha iyi olmak ve onun sanan karşı daha ılımlı ve sevecen olması için niyet alıp oku ve bol bol dua et. Ama bu yasin ve cuma suresi çok etkili oluyor canm ve besmeleler mutlaka yap 786 besmele ve 100 ya Vedud ya camii sevgi ve muhabbet için. Sizi etkileyen ne varsa Rabbimin izniyle korunursunz bol bol dua Rabbime emanetsin kuzum ve evini de sakın bırakma. Bırak gidiyorsa da o gitsin.
0 oy
(2,197 puan) tarafından
Ya inat değil mi ben seni istemiyorum lan diceksin gitceksin uzaklaştırma alacaksın.  Sokmicaksın eve hiç bisekilde de imza atmicaksin direticeksin ver nafakami ver yıpranma tazminatimi siktirgit , yoksa Bi ömür süründürürum seni bu eve de asla almicam polis harici kıyafetlerini vermem diceksin ve vermiceksin. O gorumcene de gururum bunu eve almama musade etmiyo sok biyerine kardesiji diceksin.Bak benim eşim içki içiyordu gece gelmedi iki sefer 3. De gittim aldım uzaklaştırmayi.telefonu mesajları  Kapıyı acmadim yumrukladılar bağırdılar ailemle tehdit ettiler kayinlarim eşim falan bütün herkesi ayaklandirdilar. Kitledim kapıyı bebeğimle beraber bikac gün çıkmadım . Sonra tehdidinin biri bin iş çok büyüdü benim eşim biraz değil baya Bi sıkıntı çıkaran insan sülalesi ondan daha çok.  Şartlarımi söyledim o şekil alirim dedim benim dediğim oldu. Ben bunlarinyaparken ne arkmda ana ne baba hc bi heklentim olmadan kizimi arabasina koyup arkdsmla gittim karakol vs . Kapilar yumruklanirken aileme anlatmadim. 3. Gun soyledim . Sen de Az Bi korku ver cesaretli ol kendine güven ağzını açıp yapmasını bekleme sen sic ağzına 
0 oy
(966 puan) tarafından
Kocan maddi imkanları sunsun nafakada anlaş boşan öyle cnm.parada anlaşmadan imza atma sakin.o evden gitsen bile.
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Sen herşeye rağmen yinede bu evliliği sürdürmeye calismissin olmayınca olmuyor bacım biz sana burdan ne desek boş ama madem bosanacaksin kendine güven oğlunu alıp kendi evini tut calisabiliyorsan çalış devletin verdiği maaslardan faydalan ailen bu durumu kabul eder artık kimseye kendini ezdirme Allah yardımcın olsun
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Anlıyorum seni uzuldum ama ewden cıkma bagslasın nafaka ya sende bir is bul ewden calıs ailen le olmuyor sa ama bu kadarda kendini ayaklar altına alma acız acız dawranma kim olursa olsun kendimi ezdirme ewet yerim yok ama dik dur herkes sana neler diyor sen hala oradasın cozum bul esyalarına varana kadar sat et kendine bı ıkı ay yol bul sen cozum bulamayıp adamın eteğinde duruyorsun 
0 oy
(6,320 puan) tarafından
Ee canım demedin mi bende seni istemiyorum sen çık git bu evden nafaka mi da verirsin öyle gidersin. O görümcene diyemedin mi sen kimsin de bana gurursuz diyorsun resmen sana hakaret etmişler polise şikayet ederim sizi haddinizi bilin de 
0 oy
(5,320 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun o kocan olacak merhametsiz o çocuğunla sana muhtaç olsun inşallah o kdar sinirlendim ki şu an evlen güvenip çocuk yap işine gelmeyince git desin Bi insan hayatı bu kdar degersizlestirelemez ya.. Küçük çocukla Bi yere sığmak zor anlıyorum ama eğer bosarsan donuna kdar al sakin acıma 
0 oy
(217 puan) tarafından
Ben şaşırıyorum yani eşin neden böyle davranıyor evde tartışma kavga oluyor normal bişey tartışma kavga yüzünden mi eşin bütün bunları yapıyor, birisi size büyü yapmış olmasın mı çünkü Bi koca istemesede senin koca gibi bu kadar yüzsüz olmaz ben anlam veremedim var bu işte bir şey
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Yapcakda başka çare bırakmamaşki Allah bi. Kapı açar inşaallah canım üzlme rabbime sığın Allah o köp. ek eşinide sana muhtaç etsin zaten sana sürekli git  diyo başka çare bırakmamaş sana Rabbim sana daha güzel kapılar açar iyiykide kurtulmuşum dersin
0 oy
(770 puan) tarafından
Eşinin hayatında baska bi kadın var bana öyle geldi dışarda ors... bitmez yuva yıkmak icin can atıyolar sen üzme canım kendini ver çocugunada eşsek gibi baksın sende kendine yep yeni sayfa aç işe gir babanı da yanına al beraber hayatınızı sürdürün

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 603 göst.
13 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,214 göst.
3 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Zeynepm (241 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 710 göst.
6 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Aleyna hakan24 (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 704 göst.
4 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,598 puan) tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...