0 oy
334 göst.
Diğer kategorisinde (286 puan) tarafından
Çok fena grip oldum parol almadan ağrılarına dayanmak çok zor, zaten gebelikten kaynaklı kalça bel sırt ağrılarım vardı üstüne eklendi, sırtıma balyozla vurun diye bağırasım geliyor öyle acı içindeyim. Eşim destekçim saolsun ( bi erkek ne kadar yapabilirse tabi eksikliklerle) ama az önce geldi bana diyor ki evde yürürken inlemesen olur mu... :)) Yahu yürüdüğümü kim söyledi benimki yürümek değil zaten topallamak, kulaç atmak, hayatta kalma mücadelesi vermek:DDD oldu canım bi de senin keyfin için sesimi de çıkartmam dedim:) her ağrımda bağırmıyorum ki gerçekten dayanılmaz bıçak gibi battığında falan, ayrıca ihtiyacım olan her şeyi ayağıma getirse inleyerek yürümek zorunda da kalmam... Sizin süreçler nasıldı:)

6 Cevaplar

0 oy
(2,094 puan) tarafından
Yani ayıp bir şey şu söylediği ya. Imkanimiz olsa da böyle insanların karnina bir çocuk da biz koysak o zaman anlarlar herhalde 
(286 puan) tarafından
Bi de benim kocam en merhametlilerindendir şikayetçi falan değilim Allah razı olsun , üzülüyormuş ondan öyle diyor ama ben de böyle cevap verdim ne yapayım yani:)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok kırılırdım 1 hafta önce çok kötü hasta oldum  3 hafta sürdü canım yandıkca ağladım inledim sinirlendim eşime sağolsun çok alttan aldı ben ağladıkca sarıldı yürüyemedim kalkamadım öyle beterim 1 gün bişey demedi 36 haftalık hamileyim allah razı olsun ondan 
(286 puan) tarafından
Aslında ağzının payını verir gibi konuştum ama ben de küsme moduna mı girseydim ki şaşırsaydı? Bilemedim şimdi
tarafından
Ya kusura bakma bende bıktığı için çekemediği için dedi sandım tam okumamışım çok üzüldüğü için demiş bence küsme moduna girme niyetini biliyorsun eşinin allah bozmasın inşallah yuvanızı hastalık kötü insan herşeyi yanlış anlamaya meyilli oluyor bende ağrıdan ses çıkardığımda eşimde ben böyle değince çok üzülüyordu
(286 puan) tarafından
Estağfurullah canım, ben de yazarken kocamın hakkına girmekten korktum:D doğru anlatmak istedim olayı:) senin de eşin üzülüyordu değil mi inlemelerine? Ne derdi?
tarafından
Kıyamam yapma böyle diyip sarılırdı bende iyiyce ağlardım öyle deyinca duygusallıktan :))
(286 puan) tarafından
Yaa:)) benimki duygusal bağlayınca ben, kızma moduna geçiyor, kaynanam çok sulu göz de ağlama durumunda duygu sömürüsü istismarına uğramış ondan dirençli biraz:)
0 oy
tarafından
Eşin saçma birşey söylemiş sanki keyfinden yapıyorsun 
0 oy
(1,408 puan) tarafından
Kusura bakma da adam bi şeyn dememiş belki de ses çıkarınca üzülüyordur başka adamlar gibi olsa ne olacak bilmem benim eşim bana kızar hasta olduğum için 
0 oy
tarafından
Öyle şey demedi demez kaldırmaz yerimden de ben getiririm ben yaparım der ne yatayım diye resmen ayakta bekler yapmasaydi heralde ben beni anneme götür ben sefilim senden hayır yok derdim
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Dogurana kadar baktı dersem yalan olmaz sağolsun herşeyi yaptı  zor gebelik geçirdim 
(286 puan) tarafından
Ben de yaa... Eşim sanki hasta bakmasını zaman geçtikçe daha iyi öğreniyor gibi, eline düştüm resmen ama Allah razı olsun ben ondan razıyım bakıyor bana saolsjn

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 543 göst.
6 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 1,117 göst.
24 Nisan 2022 Aile kategorisinde Sunakarayell (312 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 129 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde asllyd (335 puan) tarafından soruldu

380,378 soru

11,389,125 cevap