0 oy
975 göst.
Diğer kategorisinde (198 puan) tarafından
Haftada bir muhakkak gideriz kaynanamlara eşimde her pazar hadi kahvaltıya gidelim der hepsinde bı pazarım var zaten hafta içi çaya gidiyoruz derim ama yinede çoğunda kandırır beni gideriz dün yine illa yarın kahvaltıya gıdelim dedi yok dedim hatta tartıştık yarın annemler dersen kötü olur dedim sabah yine diyor kahvaltıya gıdelim sinir oldum dün konuşmadık mi dedim bunu oda benle kavga etti yok çocuğumuz büyüyünce anlarsın yok onlara bişi olsa . Böyle şeyler diyip vicdan yaptırıyor millet hergun gidiyormuş bir haftada 1 kere ne yetiyor falan haksizmiyim ya hergun iste ama hafta sonumu bana bırak ya diyorum bıktım artık bu muhabbetten her hafta sonumuda bu muhabbete *** ediyor ve akşama kadar konuşmuyoruz uzun oldu hakkınızı helal edin bişey diyin ya haksız mıyım 

45 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bana gore gayet haklisin. 
(198 puan) tarafından
Valla bunu duymaya okadar ihtiyacım vardı ki
tarafından
Mecbur degilsin gorev gibi surekli gitmeye yani. Oyle sacma sey mi olur mesai gibi hadi gun geldi gidiyoruz. Ben belki baska plan yapicam.belki istemiyorum belki esimle  basbasa baska bisi yapmak istiyorum.
-Reklam-
0 oy
(938 puan) tarafından
Konuşmasın aman boşver bu erkekler hep aynı kafa heralde bı pazarımız var çocuklarla bakit geçirelim derim illa bı iş bulur valla oturur hicbi iş yapmam surat asarm çocuklar başına kaldı mı kalkar götürür niyetlere mecbur musunuz ya Allah göstermesin de onalra bisey olacak diye gitmeye bı hafta da senin gönlün olsun 
(198 puan) tarafından
Çok sıkıldım ya çok bunaliyorum akşama kadar evde zaten mahfoluyorum bana hergun pazar ben o çalışmıyor o gün diye bı pazarım var diyorum e ogunde kavgalı konuşmuyor gibi geçince evde yok gibi olunca nerde benim pazarım nerde benim günüm
(938 puan) tarafından
Başta bizde gide gele kafamızı yediler ararlar napiyonuz evdeyiz e hadi gelin ee istemiyorum la.n işte gelmek ne ariyonuz bu sefer benimki tuttururdu hadi gidelim
En son üst katlarına tasindik rahat ettik hergun kafamızı s.kylr saolsunlar canlarım
0 oy
tarafından
Böyle yaptıkça sen de gitme 
(198 puan) tarafından
Öyle dedim gitmiyorum bundan sonra dedim bakalım ne kadar direnecegim
tarafından
Baştan nasıl giderse oyle olur
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Çok haklısın hiç vicdanada gelme kendin git de insan evindeki ailesi huzurunu düşünür ne o öyle hergün her gün 
(198 puan) tarafından
Çalışmayana hergun tatil ben o var diye pazarı ayrıcalıklı kılıyorum pazarda küs yatarak konusmayarak geçince ne anlamı kalıyor yine yok
0 oy
(48,683 puan) tarafından
belki ailesi bekliyordur gidin diye oda.laf etmesinler diye zorluyordur bizimde her izin günü gidelim diye bekliyorlardi 
(198 puan) tarafından
Öyle her hafta kahvaltıya bekleyecek tipler değiller arada bir arayalım akşam çaya gidelim kendimizi gösterelim yetiyor onlara
(7,684 puan) tarafından
Öyle insanlar degilseler bence esinde ailesini kaybetme(hastalık, ölüm gibi) korkusu var. Kendi çocuğundan bekleyecegi davranışı kendisi uyguluyor çocuğumuz büyüyünce anlarsın demiş ya demek ki çocuğunu her an yanında isteyecek ailesine çok bağlı onu anladım
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Çok istiyor sa gitsin anasına bu nasıl iş 
(198 puan) tarafından
Öyle diyorum bana dediki böyle düşünerek kendi değerini dusuruyorsun
(6,671 puan) tarafından
Ay desin bu kadar anasının eteginden kopamıyor sa evlenmeyeymis
(1,121 puan) tarafından
Aman faso fiso ne değeri düşecekmiş gidipte yaranacak mısın sanki kaynanana
0 oy
(15,212 puan) tarafından
Haklısın        
(198 puan) tarafından
Sagol canım
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Haklısın Cnm pazar günü bende istemezdim he arada olur ama sürekli olmaz yani. 
(198 puan) tarafından
Yok her pazar hadi annemlere gidelim bu kelimeden o kadar sıkıldım ki
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Haklısın. Sen tuttur bakalım her hafta annemlerle kahvaltıya gidelim diye bu sefer. 
(198 puan) tarafından
Kosa koşa gider ama annemler çalışıyor
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Eğer çalışıyorsan haklısın ama calismiyorsan zaten sana hergun tatil o yüzden gitmende bir zarar olmaz 
(198 puan) tarafından
Canim pazarı ayrıcalıklı kılan zaten eşimin evde olması ben hergun akşama kadar evdeyim zaten çocukta sürekli ağlıyor kucağımda bana hergun tatil ama ben eşimin evde olduğu ggunu kendimize özel yapıyorum ama hep hüsran
(1,334 puan) tarafından
Yaani ya aslında sen haklısın da eşinde özlüyor demek ki onuda haksız göremedim keske bir hafta gidip bir hafta gitmeseniz öyle daha mantıklı sanki
0 oy
(18 puan) tarafından
Sen haklısın bence  haftasonu gitmek zorunda değilsin peki senin ailene gidiyor mu eşin sizinkiler içinde böyle ısrarcı mi
(198 puan) tarafından
Evet çok ama annemler çalışıyor gidemiyoruz
0 oy
(2,896 puan) tarafından
Ozaman şöyle anlaşın bir hafta gidin bir hafta gitmeyin
(198 puan) tarafından
Hiç anlasasim yok kaç pazarımin içine etti bidaha gitmicem dedim en son
0 oy
tarafından
Çok ama çok haklısın canm
0 oy
(677 puan) tarafından
Haklısın şahsen bende böyle düşünürdüm
0 oy
(546 puan) tarafından
Yeni evliyken bunun cok sıkıntısını yasadim.Esim ve ailesi dayatinca asla gitmek istemezdim.Emrivakilerden kimse hoslanmaz yapcagi varsa da yapmaz insan.Suan ogrendi artik yapmiyo ben kendim diyorum gidelim veya biyere gidiyoruz anneni de ara soyle hava alsin o da vs diye düşünüyorum artik.Ama onlar zorla desen ayda bir zor gorusurum.
0 oy
(2,555 puan) tarafından
Tabikide sen haklisin peki ya sana bisey olsa nabcakmis iyi anasinin eteginden kalmasin bu dusunceyle
0 oy
(131 puan) tarafından
Maalesef hep aynı durum haklısın tabi ama anlamıyorlar anlamak istemiyorlar sadece onların anne babası var biz yerden bittik
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Haklısın. Bi pazar orda bi pazar bizim olacak şekilde yapalım de.
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Hafta içi zaten görüyomus yanlış anlamadıysam eşin ailesini pazarı size ayırması gerekir gayet haklısın 
(198 puan) tarafından
Evet canım ne zaman isterse gideriz benimde canımı sıkan durum bu :(
(2,651 puan) tarafından
Ne kadarlık evlisiniz peki hep mi böyleydi esin biz bebek yokken yatılı bile gittik bebek olunca o kadar gitmiyoruz hele kalma hiç olmuyo
0 oy
tarafından
Geçen hafta bizim gelinle kardeşim geldiler bize abla dedi sinir oluyorum ben gidelim diyorum kardeşin gelmiyor zorla getirdim ben hep evde oturmak zorunda mıyım dedi. Şimdi senin postunu okuyunca bu geldi aklıma bakış açısı demek ki 
(198 puan) tarafından
Haftada 1 2 kez akşam çayına geliyorlar mi sürekli
tarafından
Yakınken gelirlerdi hatta bende sürekli giderdim 2 senedir biraz uzakta oturuyorlar çocuklarda okula başlayınca hafta içi gelemiyorlar şimdi ama yakın olsak gelir bizim gelin gelmese bile bizi çağırır

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 683 göst.
25 Nisan 2024 Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 481 göst.
3 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mslllll (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 404 göst.
16 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 619 göst.