+1 oy
212 göst.
Aile kategorisinde (2,369 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kizlar benim bebeğim bir amaliyat geçirdi zor bir amaliyat annem bizimle amaliyat olacağı şehre doğru yola çıktık bize söz verdi dediki kızım oğlum size destek olacağım 

Sonra annem oraya gidince bize hiç destek olmadı amaliyat olacağı sabahında kız kardeşimin evinde kaldık ve ablam bildiği halde kalkip iki lokma ekmek koymadı önümüze ya annem uyandığı halde kalkip çocuğuma bakmadı bile çocuğum 20 aylikti ozaman emiyordu amaliyat sabahı gece 4 sonra emzirme dedi doktor çocuk dururmu ağlıyor oynatmaya çalışıyorum ağlıyorum ne annem yanıma geldi aynı evin icinde ne ablam neyse uzun olmasın hastaneye gittik ağlaya ağlaya hastane önünde simit çay yedik içtik yanımızda kimse yok eşim teselli etti hep yanımdaydı çok şükür ağlama dedi amaliyat saati geldi önlüğünü getirdiler Hitit annesi dediler içim kan ağladı sanki ağlaya ağlaya giyittim önlüğünü kuzumun sonra kucagimzja aldık amaliyat hanenin önüne götürdük bebeğimi ben çıldırıyorum veremem diye ağlıyorum bebeğin Ö gün çok gülüyordu çok mutluydu rabbimin işi işte icime bir ferahlık geldi o gülerken güçlü durmaya çalıştım esime çocuğuma destek oldum öptüm oğlumu alnından annecim dedim ben dışarda olacağım ama kalbim seninle olacak bebeğim ay parçam dedim kulağına Ayetel Kürsi okudum dışarıya çıktım hastaneyi yıktım babası icerdeydi yanında sonra geri almak istedim dayanamadı yüreğim kapının arasına elimi koydum güvenlik parmakların kopar dedi koparsa kopsun bir tanr daha öpeyim Allah rızası için diye yalvardim yalnızım ama kimsem yok güvelik ağladı aldı içeriye girdim girer girmez kucağıma atıldı oğlum öyle kucakladım ki kuzumu doktor geldi annesi ver hadi dedi oğlumu verdim kucaklarına çıktım oradan anneme asinbir evlat olmadım yada ablama kötü bir kardeş olmadım sonradan kahvaltı keyif bitince gelmiş annem hastaneye istemedim aldırmadım içeriye kendim düştüm kalkarim dedim ben çocuk ağlamaktan bayılmıştı zaten tam beş saat göz yaşı döktüm kuzum sağ salim çıktı o soğuk kapıdan anneme gidiyorum geliyorum ama kalbim önceki kadar sevmiyor anne ya annr siz olsanız ne yapardınız kusuruma bakmayın uzun oldu 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

4 Cevaplar

0 oy
(2,272 puan) tarafından
Ayy ne okudum Bi huzunledim canim ya oğlun nasıl peki suan
(2,369 puan) tarafından
Çok iyi rabbim çok güzel şeyler nasip ediyor
(2,272 puan) tarafından
Aynen canim aileninde çok düşünme bosver canjm evlat herseydne önemli
-Reklam-
0 oy
(13,866 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım. Inanki okurken ağladim. Ben olsam ne anneme anne derim ne ablama abla derim o saatten sonra. Kimse kusura bakmasin evlat herşeyden önce geliyor. Yaşadiklarimi hatirlamamak için görüşmezdim ben 
(2,369 puan) tarafından
Oralar çok soğuktu bu gibiydi ne annem vardı ne ablam hiç biriyle kötü olmadım ama affedemiyorum anneme önceki sevgim kalmadı
0 oy
tarafından

Geçmiş olsun öncelikle.  Sanırım annen ablana gidip gezmek istemiş sizle beraber.

Ben çocuğuma kıymet vermeyenle görüşmüyorum.kim olursa olsun 
(2,369 puan) tarafından
Evet oyleymis sanırım canim yine gideceğiz randevum var bizimle gelmek istiyor ama annemin gelmesini istemiyorum
(158 puan) tarafından
Çok güzel demisiniz çocuğunuza kıymet vermiyen insanla görüşmeyin kim olursa olsun.ve mümkün oldukça az görüşün anneniz dahi olsa sizin yanınızda olmayan en çok ihtiyacınız olduğu zamanda yanınızda olmayanlardan uzak durun
tarafından
Toprak hilal bosver o tavizi verme artık evladını özleyen binsin gitsin
Anencik. Evet benimkiler ard arda ve çok küçükler millet de artık çocukları büyüyünce sanki o yollardan geçmemiş gibi ,kimsede sabır yok milletin evladı sanki öyle büyük doğmuş. Ben gitmiyorum 4 aydır babama dahi ablama dahi. Sonuçta kimse benim çocuklarıma sabretmek zorunda olmadığı gibi çocuklarımın rahat olmadığı yerde de benim işim yok.  Ama benimkiler de küçük kalmıyor büyüyorlar.  Büyüdüklerinde de bu tavrım devam edecek
(2,369 puan) tarafından
Tavırlı davrandığm zaman annem diyorki sende annesine beklentisi var anlam.veremiyorun yoruldun artık
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Yine gideceğiz randevumuz var annem bizimle gene gelmek istiyor gelme diyemiyorum annelik hakkı var diye ama benim yaşadıklarımı yaşasın istiyorum geri baz geçiyorum 
tarafından
Deki yararin dokunacaksa gel açık açık söyle

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 791 göst.
11 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mavi-beyaz (1,682 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 276 göst.
16 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 212 göst.
27 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Habis57 (2,350 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 647 göst.
13 Şubat 2021 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,682 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı