0 oy
648 göst.
Aile kategorisinde (1,686 puan) tarafından
Canından çok Sevde ama herşeyini karissa yemesine içmesine giyidirmenize sırf seviyor diye göz yumar misniz

21 Cevaplar

0 oy
(14,036 puan) tarafından
Herseyin bir ayarı olmalı 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yok yummam herkesin çocuğu kendine onu ben yetiştiriyorum ben bakıyorum tavsiye de bulunabilir ama karışmasına izin vermem
(1,686 puan) tarafından
Bekar kuzum görümcem bazen diyorum ne güzel seviyor el üstünde tutuyor bırak sevsin bazen de diyor m boşver
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Ayarsiz sanırım:)
(1,686 puan) tarafından
Cokkk fazla cokkkk ama işte çok seviyor bilemedim şimdi
(7,654 puan) tarafından
Halayim yeğenlerimi cok severim yengem kendini tasiyabilen birisi niye isine karışayım o annesidir benden iyi bakar
Ben dogurmak icin gün sayiyorum görümcem bana akil vermeye kalkarsa cok pis bozarim
0 oy
tarafından
Tabiki hayir herkes bir yerini bilmeli.yaptigum bir yanlis varsa o ayri tabiki
0 oy
(3,398 puan) tarafından
Görümcem 3 yıllık evliyim kızımı bebekken gördü oğlumu henüz görmedi yakın olsaydık çok müdahale etseydi sanırım hoşuma gitmezdi sevsin istediği kadar ama  anası gibi davranmasın
(1,686 puan) tarafından
Bazen ayarını kaçırıyor ben varken mesela o olmdu mu bebeğimi kimseye vermiyor kaynanama bile yeğenleri o gelmeden seviyor çünkü vermiyor o neyse bazen geliyor daha sabah giyidirdigim kıyafetleri çıkarıp yenisini istiyor üstündekiler tertemiz neymiş terlemiş neyse tamam diyor m çok seviyor ama ayarını kaçırıyor bir de bekâr of bilmiyorum ya
(3,398 puan) tarafından
Abartmış acaba kendine alıştırmaya mı çalışıo
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Tınlamam :))) 
(1,686 puan) tarafından
Hahahhaha bazen öyle yapıyorum :))
0 oy
tarafından
3 görümcem var 3ü de çok severler doğum günlerinde hep onlar pasta alıp kutlar sen hazırlık yapma biz yaparız derler kıyafet ayakkabı alıp gelirirler ama tabii ki yedirmeme giydirmeme karışmazlar..bir ayarı olmalı..görümcemin biri hatta kızlarımı ayrı çok sever kendi kızlarına bakıyormuş gibi bakar gözüm kapalı emanet ederim ama ben sağken karışmazlar
(1,686 puan) tarafından
Ne güzel valla maşallah
tarafından
Hepsinin yaşları büyük en küçüğü 34 yaşında hafızdır..görümcelikten çok ablalık annelik yapmışlardır..bana birşey olsa çocuklarıma da çok iyi bakarlar..olgun kendini bilen insan zaten nerde duracağını bilmeli..görümcen kaç yaşında ki bu kadsr karışabiliyor
(1,686 puan) tarafından
31 diye biliyorum kuzum yapısi gereği çok karışıyor bütün yegenlerine de öyleymiş afedersin biraz b*kunu çıkarıyor
0 oy
(980 puan) tarafından
Çok sevmesi herşeye karışacağı anlamına gelmez sevmesi ayrı. Bıraksında gerisine annesi olarak sen karar ver.
(980 puan) tarafından
Bu düşünceni ona belli etmelisin ki duracağı yeri bilsin cnm
(1,686 puan) tarafından
Eşimle çok tartıştik o konuştu ben tavrımi koydum falan neyse eskiye göre daha iyi yani aslında lafımı sakinmiyorum ama tüm yegenlerine de öyleymiş afedersin ama b*kunu çıkarıyor oda farkında
(980 puan) tarafından
Farkında olduğu bo.ku neden kurcalar ki bi insan. Diğer yeğenlerine izin verilmesi bu yeğenenine de bunu yapacağı anlamına mı geliyormuş. Annesi varken annesi olmaya çalışanları anlamıyorum. Çok istiyorsa kendi evlenip doğursun. Evliyse  çocuğu varsa eğer kendi çocuklarına karışsın
(1,686 puan) tarafından
Bekâr evlenmeyi de hiç düşünmüyorum bak diğer görümcem öyle değil sever sayar evime gelir görmese arar ama asla ne yer ne içer karışmaz ama bu herşeye maydanoz **** oluyorum ama alt üst oturuyorum istemiyorum ama napayım
(980 puan) tarafından
Umarım inşallah birgün haddini aştığını farkeder cnm. Görümcem yok şükür. Benimde kayınvalidem bir iki kez karıştı sustum vazgeçer diye devam edince sonunda annesi olarak ben gerekeni yapıyorum anne merak etme dedim. Şu an ses yok bakalım
0 oy
tarafından

Şükür herşey ayarında. Ben her zaman danışırım. Oda cevap verir. Ama fazlasına gitmez buna da musade etmem canım. 

(1,686 puan) tarafından
Ne güzel maşallah ya
0 oy
tarafından
Benim yeğenim vardı aşırı birbirimize düşkündük annesinden çok benle zaman geçirmek isterdi. Çok çok seviyodum ama asla yemesine giymesine karışmazdım. Ben annesinden daha iyi bilemem sonuçta. Evlendim koptuk birbirimizden. Sevsin ama sana da müdahale etmesin
(1,686 puan) tarafından
Valla kuzum bak seninki çok normal bence ama demin gelmiş sabah giyidirdigim kıyafetleri çıkarıp yenisini istiyor üstündekiler tertemiz neymiş terlemiş ses etmedim çok seviyor yeğenlerinden falan çok kıskanıyor çocuklar öpemiyor hatta çocuğumu
tarafından
Görümcen kaç yaşında  canım.  Ben gorumceni anlıyorum aslında. Kendine alıştırmak istiyor iyice.  Sana şunu söylim ama çocuk sende bulamadığını gorumcende bulursa örnek veriyorum o dışarı çıkmak ister sen çıkarmazsın görümcen çıkarır bu sefer uzaklaşır senden. Ben baktım ki annesini dinlemiyor annesinden kopuyor araya mesafe koydum daha az gittim abimlere yüz vermedim fazla öyle düzeldi yoksa eve gideceğim zaman kıyameti koparırdı yengem onu bişeyle kandırır öyle kaçardım gizlice.
(1,686 puan) tarafından
Alt üst oturuyorum canım yani hergun görüyor:(
0 oy
tarafından
Eee herkez seviyodur..babasida karışsın anneanneside karışsın dedeside karışsın dayısı amcasids karışsın seviyo.diye

Sonra ne olucak...sevmek ayrı bisiydir ..annelik yapmaya çalışmak ayrı..
(1,686 puan) tarafından
İlk zamanlar elinden gelse emzirecekti o kdar biraz daha iyi şimdi düşün
0 oy
(3,771 puan) tarafından
Ben sevmedi diye tripleniyorum sende sevdi diye valla bekarken yiyenim cok severdim benimle beraber buyumustir gece gunduz benle vakit geciiriyodur
(1,686 puan) tarafından
Kız yok sevmesi çok hasuma gidiyor ben hala sevgisi bilmem belki o yüzden ama benim beğenerek giyidirdigim kıyafetleri çıkarıp Kendi istediği kıyafeti giyidirince falan insan **** oluyor o yani
(3,771 puan) tarafından
Olsun merak edip giydiriyodur belki ben halayim ya oyuzden galiba benim yanimda buyuduler di  oyle ustune basina pek mudahale etmezdim ama
0 oy
(580 puan) tarafından
İzin vermem cnm ayrıca çocuğumu benden başka kimse o kadar sevmesin 
(1,686 puan) tarafından
Niye kız bak aslında cidden güzel bir şey ölümlü dünya sonuçta ama sevmek vakit geçirmek ne bilim öpmek koklamak bunlar beni üzmüyor ama böyle annesi gibi davranmasına **** oluyorum o
(580 puan) tarafından
O zaman roller değişir cnm bak annesi yerine koymuş resmen kendini
0 oy
(615 puan) tarafından
Göz yummam. Bende yeğenlerimi aşırı seviyorum. Hatta derdim hep. Sizi bu kadar çok seviyorsam kendi çocuğuma duyacağım sevgiyi merak ediyorum diye. Ama annesine asla karışamam. Kendi çocuğunu nasıl yetiştirmek isterse yetiştirir. Herkesin doğrusu farklı sonuçta. Hatta belli bir süre ben baktım da annesinin alıştırdığı düzeni bozulmasın diye herşeyi anneye soruyordum. Bence öyle olmalı. Ben bu şekilde davrandıysam bana da öyle davranılmasını isterim. 
0 oy
(774 puan) tarafından
Sevsin sonra geri çekilsin kimse benim kadar çok düşünemez ben bişey yapıyorsam zaten onun için en iyisini düşünüp yapıyorum dur
0 oy
(14,080 puan) tarafından
Çoookkkk sevsin ama herşeye karışmasın sadece sevsin
0 oy
tarafından
Yumam annesi var tamak sevsin eyvallah ama birakmam karissin herseyine dozu var
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Evli değilse evlwdirin gorimcenj çocuk istiyor sanırım ;)) 

Herşeyin ver sınırı olmalı bence 
0 oy
(1,340 puan) tarafından
Zuratına zıçarım onun 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 795 göst.
11 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mavi-beyaz (1,686 puan) tarafından soruldu
+1 oy
62 cevap 859 göst.
11 Aralık 2022 Aile kategorisinde Guldennur (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 1,022 göst.
5 Aralık 2020 Aile kategorisinde Nur8 (2,792 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 214 göst.
7 Kasım 2022 Aile kategorisinde Toprak_Hilal (2,369 puan) tarafından soruldu

381,497 soru

11,421,790 cevap

34,978 kullanıcı