0 oy
392 göst.
Diğer kategorisinde (1,752 puan) tarafından
Bnm esim önem verir hadi aşkım düğüne mi gidiyoruz derimm:)

Bazen kızdırmak için bana kızıyor ne alakası var der arada bu yüzden kızdırırim ..,:)

Sizin eşleriniz de böyle mi kızlar 

Maksat sohbet olsun

35 Cevaplar

0 oy
tarafından
Verir süslü pakize
-Reklam-
0 oy
(5,325 puan) tarafından
Benimki çok özen gösterir valla hatta pantolon ve ayakkabı aşığıdır 
0 oy
(1,560 puan) tarafından
Böyle valla bakımı pek sever eşimin bir gününü anlatayım sana sabah kalkar hemen dişler fırçalanır sonra el yüz yıkanır kırışıklık karşıtı kremini sürer dedotat sıkar saçını yarar çıkar işten gelir spora çıkar sonra duş Krem saç tarama klojen vitamini var onu içer yatarken yine diş fırçalar benden sonra çıkar bende bakımı çok severim ben ne sursem banada sür derdi babanesi de böyle babası da kendi de inakra çekmiş hep böyleydi yapmasa tuhaflık hissederim herhalde:)
0 oy
(2,613 puan) tarafından
Ooo dolabı goresen 5 6 tane mont yazlık kışlık çok önem verir  kendisine de bana kızında aldiysam giy yirtilsin kenarda durmasın der
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Hcic öyle değil ne bulursa giyer gider yani temiz giyinir ama öyle aman aman dikkat etmez hatta ona kalsa pantolonunu bile ütületmez ise gidiyorum sanki nereye gidiyorum der iş yerinde iş kıyafeti giyiyo zaten
0 oy
tarafından
Ben evi toparlar kendimi ve cocuklari hazirlar hazir olurum o anca kendini hazirlar var gerisini sen dusun :D 
0 oy
(974 puan) tarafından
Tabiki ailecek önem veririz temiz ve güzel olmalı hatta bir gün kayınvalidemlerdeydik dışarıya çıkıyorduk kocamla kayinpederimin gömleklerini utuledim eltim kocasının gömlegini utulememis görümcem kızdı kardeşine ya bu nedir ayıp değil mi böyle gidiyorsun karın neden utulememis bak abimin karısı nasıl utulemis güzel olmuş diyordu hiç hoş değil pis ve dağınık kıyafet 
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Bnmkide çok özenir erkekler bizden daha bakımlı 
0 oy
(1,927 puan) tarafından
Ben onemsetiyorum onemsetmeye başlattım daha doğrusu:)
0 oy
tarafından
Evwt özen gösterir bnde gösteririm canm 
0 oy
(7,411 puan) tarafından
Yok dikat etmez ne olursa giyo 
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Evet Canim her zaman önem verir ve bende bir eksik görürsem mutlaka uyariririm.
0 oy
(8,933 puan) tarafından
Aksine hiç özen göstermez o hep bana ozen gosterirdi sen kiyafet al benim ihtiyacim yok ben bunlarla rahat ediyorum diye en son canıma tak etti bende tüm kıyafetlerine suikast duzenledim geçen sene önce yazlık kıyafetleriyle ayakkabılarıyla başladım tüm yaz jilet gibi oldu hatta saçını başını kokusunu tipini bile değiştirdi herkes çok beğendi sen çok değiştin metroseksuel oldun diye 1 ay önce kışlık dolabına suikast düzenledim pantolon kazak bot mont şuan yine jilet oldu artık benden daha fazla kendine bakıyor:)))
0 oy
(48,690 puan) tarafından
günlük degistirir bazen günde iki kez tshirt değiştirir yaz kis t-shirt giyiyo zaten. öyle dugune gider gibi giyinmez esofman tshirt hep
0 oy
(4,973 puan) tarafından
Ooo çok önemser çok fazla titiz vala bnden daha bakımlı yakışıklı kocam ;)

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 295 göst.
0 oy
19 cevap 262 göst.
20 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Ayazmoms (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 204 göst.

380,081 soru

11,378,291 cevap

34,863 kullanıcı

...