0 oy
121 göst.
Diğer kategorisinde (139 puan) tarafından
Kızlar 16+2 haftalık hamileyim bebeğim kilo alsın diye ne yemeliyim, ilk hamileliğim bilgigilendirir misiniz güzel anneler:)) 

10 Cevaplar

0 oy
(2,769 puan) tarafından
Eğer şekerin yoksa meyve günlük tüket 

Ceviz fındık 
(139 puan) tarafından
Çok muz, mandalina ve nar tüketiyorum bide günde ne kadar ceviz kaç tane daha doğrusu
(2,769 puan) tarafından
Ben günde 3 ceviz yerdim antibiyotik gibi vaktinde 10 tanede fındik
(139 puan) tarafından
Sağol canım :)
-Reklam-
0 oy
(403 puan) tarafından
Ben ikizlerime hamileyken mutlaka badem ceviz fındık ve gece yatmadan bir bardak süt ve muz yerdim günlük yumurta yerdim 34 haftalık dogmalarina rağmen biri 2.500 diğeri 2200 dogmustu
(139 puan) tarafından
Oyy maşallah süphanallahhh :)
0 oy
(6,202 puan) tarafından
Süt 

Muz 

Kuruyemis 

Kaşar peynir 

Tavuk 

Meyve
(139 puan) tarafından
Süt içemiyorum midemi bulandırıyor
(6,202 puan) tarafından
Bende öyleydim ekmek doğrar yerdim yada yoğurt
Gerçi hala daha süt içemem
(139 puan) tarafından
Yoğurt çok tüketiyorum
0 oy
(13,802 puan) tarafından
Bol su ve meyve tüketebilirsin. Bende hamileyim, ilkinde çok uğraştim ama aldiramiyordum kilo. Şimdi ikincisinde doğru duzgün yemek yemedim ama çok su içiyorum. Maşallah bebeğin kilosu da gayet iyi. 
(139 puan) tarafından
Maşallah :) bn herşeyi yiyiyorum çok şükür 13 haftalıkta bebeğim 124 gramdı doktor dedi gayet güzel besleniyorsun ama daha çok alsın istiyorum :))
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Hergün bir bardak süt Bi tane haslanmış yumurta canım ceviz kuruyemis badem onlardan alabilirsin durumun varsa ama doğuma kadar hergün süt ve yumurta tüket
(139 puan) tarafından
Çok şükür durumumuz var:) yiyiyorum ama sütten midem bulanıyor
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Son ay full süt içtim somon balıgı yedim cocuk 4 kilo dogdu ben şok: D
(139 puan) tarafından
Oyy maşallah :) deniyecem
0 oy
(6,717 puan) tarafından
Ceviz 

Kaşar peyniri

Muz benim bildiklerim bunlar ☺️
(139 puan) tarafından
Kaşar peynir daha yemişim hamilelikte yarın alacam inşallah herşey bebeğim için :)
(6,717 puan) tarafından
Sağlıklı olsunlar da ☺️ herşeyden yiyorum bende
(139 puan) tarafından
Bnde ne bulsam yiyiyorum :)
(6,717 puan) tarafından
Hepsinden vitaminimizi almamiz lazım ☺️
(139 puan) tarafından
Tabiki ☺️:)
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Dünyaları da yesen almadı mı almıyo ya benim ikisi de zayıf doğdu meyvelerle en kaliteli kuruyemislerle geçirdim hamileliklerimi ama sonuç biri 2900 biri 2490 doğdu çok şükür sağlıklı doğdular sağlıkları yerinde şuanda da ama sanırım çok şey veya çok sağlıklı da tüketsen yesen almayınca almiyo:D

(139 puan) tarafından
Çok şükür sağlıklı doğmuşlar ya valla evet öyle diyorum ama gerçekten sağlıklı olsunlar kilo hiç önemli değil
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Canım öncelikle kilo aldırmaya çalışmamalısın. Kilo sağlık demek değil. Benim doktorum dedi ki yediğin içtiğin ile bebeğin kilosunun alakası yok. Göbek bağındaki kan akışı vs gibi konularla ilgili dedi. Bu insanlar boşuna okumuyor. Bebek sendeki depoları tükettiği için kendini beslemen gerekiyor. Yani kendin için sağlıklı beslenmelisin. Su içmek ise her şey için çok önemli 
(139 puan) tarafından
Biliyorum haklısınız ama ne bilim doğurmadan annelik hormonlarım coştu :) Su tüketiyorum :)
0 oy
tarafından

CEVİZ 

SUT
MUZZZZ:) 

(139 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim :) ama sütten midem bulanıyor napacam

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 91 göst.
15 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Saliha22 (652 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 57 göst.
16 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Minily (401 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 445 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde Yarn1238 (6 puan) tarafından soruldu

378,321 soru

11,323,420 cevap

34,775 kullanıcı

...