0 oy
388 göst.
Diğer kategorisinde (606 puan) tarafından

Eşimde bende üniversite mezunuyuz pandemi surecinde 2.üniversite hakkımızı değerlendirelim dedik eşim lisansa kaıt yaptırdı kamu yönetimi bende lisedende çocuk gelişimi okumuştum ama sonra kimyagerlik okudum dedim ki lisedende bilgim var çocuk gelişimi.okuyayım hamilelik doğum bebek derken bayağı uzadı benimki son bu dönem eşimde bitir ne istersen alıcam dedi 

Robot süpürge istiyorum ama çevremdekiler öyle hayalindeki gibi temizlik.bekleme dedi o yüzden tereddütdeyim
Dyson mı istesem airfry mi 
Hangisi daha kurtarıcı

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından
İkisini de almazdım. Ihlasin bir süpürgesi var ki neredeyse tabanlari çekiyor:)) araştır canım hali yıkama özelliği de var benim arkadaşlarım hep kullanıyor çok memnunlar 
tarafından
Evet canım tam hatırlamıyorum zaten ihlas in tüm ürünleri güzel. Birde bir arkadaşım bir mutfak yardimcisi aldı bir robot ama herseyi yapıyor alman malı adını hatırlamıyorum.  Ya çorba yapıyor, ogutuci görevi var yani mutfaktaki herseyin yerini tutuyor ben yurt dışına gidince almayı düşünüyorum onu. Airfry görevi de yapıyor
(119,057 puan) tarafından
kizlar ihlas aqura cleanmax o dediginix bem ozenip aldirdim ama kullanimi oyle kolay degil ben sevmem mesela bi suru baslik var tak cikart falan
(1,571 puan) tarafından
Thermomix dediginin adı cok guzel bi sey:D
(2,194 puan) tarafından
Çok ağır bir süpürge halamda var su doldur boşalt halı dövücüsü falan var çift motorlu mükemmel çekiyor ona birşey diyemem ama kullanımı ağır ve zor ya ayda yılda bir çalıştırır halam onu ağır bir süpürge diye birde sulu olduğu için temizlemesi de zor yani
tarafından
Ya ne bileyim benim 4 arkadaşım kullanıyor ove öve o.ku.z ettiler:))
Evet thermomix ya efsane gerçekten. Un tarhana çorbası yapıyor onu bile onunla ufaliyor.
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ya onlar ev esyasi onu kendime alinan hediye olarak gormem ben :) kendime bisi iste bence :)
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Dyson kurtarıcı bence aırfry aldm kenarda yatıyo:)
(2,705 puan) tarafından
Aynrn eşimin aldıgıda xl ama ben memnun degılm helekı o ıcındekı hazneyı yıkama kuruyup kalıyor cıkarmadı zor oluyo ben sevmedım
(2,194 puan) tarafından
Doğrudur canım herkes her ürünü sevmiyor halamda ekmek yapma makinesi aldı pandemide sevmedi mesela çok uzun pişiriyor bu üç saatte oluyor diye bana verdi ben ondanda menunum mesela geceden koyuyorum ve yatarken sabaha ekmeğim hazır oluyor halama göre gereksiz niye aldım bunu diyor bekle bekle pismiyor diyor ben gece koyduğum için sorun değil mesela kişiye göre değişiyor böyle ürünlerin memnuniyeti  ben elektirikli ürünleri kullanmayı seven biriyim galiba ondan :)
(2,705 puan) tarafından
Evet baya sevıyosun ama güzel bişey elındekını degerlendırmek degerını bilmek suan kızıyorm kendıme hevesım gecıyor atıyorm kenara begenmıyorm kızıyorm bu huyuma ev mutfak arac gereclerıyle dolu ama adam akıllı kullancak bişi yok:)
(2,194 puan) tarafından
Tez canlisindir o yüzden elektirikli aletler geç yapiuor çoğu şeyi sen onu bekleyince kadar kendim yaparim diyorsundur büyük ihtimal canım :)
(2,705 puan) tarafından
Ayyynnnen oyle oluyo:)aksama tavuk kızartıcam mesela ıkı saat kım dınlıycek onu aman son dakka ben kızartırım deyip vazgecıyorm:)
0 oy
(1,030 puan) tarafından
Robot süpürge de var airfreyde ikiside kurtarıcı bence çok güzel temizliyor ikisi arasında kalacak olsaydım net robot süpürge çok iyi temizliyor bence 
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Robot süpürge mükemmel bir şey 

Airfry daha dün aldım yorum yapamıyorum 
0 oy
(198 puan) tarafından
Ben olsam yüzük isterdim pırlanta  yada robot süpürge ne kadar süper bir temizlik beklemesekte el ayağı olur insanın xok memnun olanlarda var ayrıca 
(606 puan) tarafından
Yüzük var canım bagetim olmasa direk onu isterdim
0 oy
(5,199 puan) tarafından
Ben robot süpürge isterdim :)
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Ah keşke benim eşimde okulu bitir hediye alcam dese
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Evde Süprge frın varsa ben olsam yatırımlık Altın aldırırdm 
0 oy
tarafından
Niye kimyagerlik yapmiyorsun ben de kimya bölümü mezunuyum kizim kres yasina gelsin calisacam inslh
(606 puan) tarafından
Eşim çalısmamı istemiyor canm
tarafından
O zmn niye oku diyor
(606 puan) tarafından
Açıköğretim herşeye evden hallediyorsun sınavınıda dersinide o yüzden oku diyor
0 oy
(765 puan) tarafından
Robot normal elektrikli Süpürgeye kıyas daha az temizliyor evet ama hergun düzenli çalıştırınca çok iyi oluyor özellikle çocuk varsa kesinlikle evdeki 1numarali ürün oluyor 

Dyson şarjı 15dkda bitiyor çok saçma bir unun ve gereksiz pahalı 

Airfry fenomenler alalım diye kullanıyor ben alipta düzenli kullanan görmedim :D fırın varken ona ne gerek var mutfakta kalabalığı cakilecek bide neymiş az yer kaplıyormus küçükmüş :D fırın hiç yer kaplamiyor.d..d
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Robot süpürge ve actfryim var hangisi dersen robot süpürge isterdim önce ikisindende çok memnunum hangisini alırsan al pişman olmazsın bence 
0 oy
(107 puan) tarafından
keessinlikle dyson. bi kadinin kendine yapacagi en buyuk iyilik dyson almak

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 865 göst.
4 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 671 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde Pakize333 (909 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 30 göst.
26 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Citipiti (2,267 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 398 göst.
15 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Isteoylesine (158 puan) tarafından soruldu

377,755 soru

11,306,310 cevap

34,734 kullanıcı

...