0 oy
115 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,097 puan) tarafından
Kızlar temizlik eldiveni kullanıyor musunuz, kullanıyorsanız ne kullanıyorsunuz rahat mı? benim ellerim mahvoldu ya nerede o eski yumuşak pofuduk ellerim:))

12 Cevaplar

0 oy
(10,039 puan) tarafından
Ayy hayatta elimde bisey varken is yapamam
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eldivenle yapamam ben ya kullanmıyorum 
0 oy
tarafından
Çamaşır suyuyla aşk yaşıyorum ve eldiven kullanamam ben rahat değil ellerinin pammukkk gibi
0 oy
(113 puan) tarafından
Ay yok ben kullanamiyorum illaki ellerim parcalancak camasir suyu kokucak yoksa temizlik yapmamis gibi hissediyorum :D
0 oy
tarafından
Denedim ama olmadı eldivenle yapılmıyor 
0 oy
(7,636 puan) tarafından
Elime eldiven olmuyo benim ben sadece   mutfak lavobosu icinde olan seyleri onla aliyom :)
0 oy
(48,683 puan) tarafından
bir ara egzama gibi yariliyodu ellerim bulasik ykarken birkac gun takmistim a101 den aliyorum
0 oy
(6,724 puan) tarafından
eldivenle hiçbir iş yapamıyorum çok ağır geliyor. Keşke yapabilsem ellerim çatlıyor kuruyor.
0 oy
(8,930 puan) tarafından
Bende kullanmam kisin arada benimde ellerim mahvolur hani şu annelerimizin zamanjnda olan arko krem var ya gece bol miktarda elime sürüp üzerine yün eldiven geciririm sabaha miss gibi oluyor ertesi gece bidaha yaparım 3 günün sonunda yara bere çatlak vs hicbisey kalmıyor 
0 oy
(2,886 puan) tarafından
Doktor eldiveni kullanyrm egzamam olduğu için çamaşır suyuna vuramiym birde elde kokuyu sevmym 

Banyo tuvalet yıkarken kullanym bide 
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Banyo ve tuvalet için kullanıyorum valla telle çamaşır suyu kullanınca eller mah voluyor mutfak içinde ayrı kullanıyorum klasik kırmızı eldivenler heryerde var ama eline göre alman lazm bedenleri var
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Duşa kabin için porçöz kullanacaksam eldiven kullanıyorum onun dışında hep eldivensizim

.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 114 göst.
10 Mart 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 483 göst.
24 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Aygün24 (1,337 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 203 göst.
6 Şubat 2022 Diğer kategorisinde eceanne (38 puan) tarafından soruldu
0 oy