0 oy
374 göst.
Diğer kategorisinde (383 puan) tarafından

Arkadaşlar geri çekilme bir korunma yöntemi değildir zevk suyu içerisinde sprem bulunur ve zevk suyu ile gebe kalinabilir doğum kontrol hapi bı sonraki gün hapı Spiral ve prezervatif korunma için etkili şeylerdir çoğu kişi geri çekilme ile gebe kalabilir saydığım şeyleri istemeyen arkadaşlarım sağlık ocağına gidip iğne oluyorsunuz çocuk dusunmediginizii diyince  size iğne yapılıyor ve kalmiyosnz süresini bilmiyorum :)

13 Cevaplar

+1 oy
(803 puan) tarafından

• Keske normal spermle kalsak:D:D
(7,268 puan) tarafından
Demi doğurgan döneme denk getirmeye çalıştığımız halde kalinmiyor
(803 puan) tarafından
Aynen oyle
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Kişiden kişiye değişiyor ben yıllarca öyle korundum ama kalmadım zevk suyu ile kalman imkansız bir kere ne kadar saçma öyle olsa ben 100 çocuk doğururdum  puhahaha :D

tarafından
Bilim agliyo su an hshshssh kuzu neye göre imkansız  .düşük bı ihtimal ama bu şekilde hamile kalan bir çok insan var .Sen kalmamissin şanslısın ama belli mi olur sana da çıkabilir shhshdhd
tarafından
Kar tanesi  herkes farklı düşünür saygı duymak lazım ben fikrimi yazdım :))
tarafından
şerifee Çıksın kız ben mutlu olurum :)))

Ortaklığı karıştırdım ne güzel :))))
tarafından
Heheheh aman ben bı 2. Çocuk vakasını kaldiramam he
tarafından
Hahahah benim kızım 18 aylık ve şuan 20 haftalık hamileyim 5 yılın sonunda ödül oldular bana ❤️
+1 oy
(7,692 puan) tarafından

Buradakilere mi anlatıyorsun bunu :D:D:D

(383 puan) tarafından
Kız çok kişi gördüm istenmeden kalan korunma soran
(7,692 puan) tarafından
İroni yaptım aslında:D anlamazlar boşuna yorma bence kendini anlatmaya calisan cok oldu :D
0 oy
tarafından
Heeee anladımmm
0 oy
(282 puan) tarafından
Emziren anneler iğne olabiliyor mu
tarafından
Evet ben aylık iğne vuruyordum eczaneden aylık iğne alıyordum sağlık ocağında vuruyordum
Senin çocuklar daha çok küçük aklın varsa en az 5 sene getirme canim
0 oy
(253 puan) tarafından
Igne gercekten koruyucumu 
0 oy
(320 puan) tarafından

Ama dikkat edin hanimlar kan civiltici ilac kullanmak zorunda olanlar igne koruyor diye dusunmesinler 

bana dr igne ve hap kullansanda etki etmez demisti dr unuza danişin :)

(346 puan) tarafından
Kan sulandırıcı demi kız öyle bir yazmışın ki djdjdh anlayamadim
(320 puan) tarafından
evet canim kan sulandirici haha bebeklerle ugrasirken aklima geleni yazdim hemen
0 oy
(2,562 puan) tarafından
İğneyi özel mi alıyoruz biz onnarmi veriyor
0 oy
(5,004 puan) tarafından

Gericekilme ile hamile kalan bnden selâm hepinize<3

Şuan iyikide olmuş diyorum :D

0 oy
(10,411 puan) tarafından
Tamam ...........
0 oy
(1,529 puan) tarafından
10 yıldır geri çekilme ile korunuyorum hiçte hamile kalmadım boşalmadan sperm olmaz eğer ikinci ilişki olursa zevk suyunda kalır yanlış bilgi seninki
(383 puan) tarafından
Tek ilişki geri cekilme boşalma olmadam zevk suyu ile hamile kalan çevrem Var bende sordum kalablrsn dendi
(1,529 puan) tarafından
Alla Allah ben hep öyle korundum ilk gebeliğimden sonrada ikinci den sonrada hiçte hamile kalmadım
(383 puan) tarafından
Kız ona bakarsak bı senedir evliyim hergun ilişki oluyor günde iki üç çoktan kalmam lazmdi jajajaj
(1,529 puan) tarafından
Kız bende üç yıldır korunmayı bıraktım istiyoruz 3 bebeği şimdide tutmuyor:)) herşey tersine zaten Rabbım istiyen herkese nasip etsin inşallah
0 oy
(392 puan) tarafından
Tabiki geri çekilme bi korunma yöntemi değil. Ama zevk suyunun icersinde sperm olması nadir bi durum.
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Kocalari kısırlaştırsak kesin çözüm olsa olmaz mı:) her derdi biz çözmek zorunda olmasak keske. Bi kere ertesi gün hapı içtim. Üç ay adetimin düzeni bozuldu. Olamadıkca ağrı şişkinlik ne varsa yaşadım. Kadınların işi de ne zor ya. 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 176 göst.
6 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Bilmesen daha iyi (152 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 318 göst.
0 oy
2 cevap 190 göst.
20 Haziran 2022 Diğer kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 666 göst.
5 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,723 puan) tarafından soruldu