0 oy
221 göst.
Diğer kategorisinde (4,963 puan) tarafından

Ya kizlar Allah için şu bebeklerinize çorabı nasıl sevdirdiniz.. :ermm:

Ya giydiryorum arkamı dönüyorum çoraplar deliklerde :'(

Giydiryorum çorap bittiiiiii deyip kaçıyor :D

Ne yapcam ben böyle ayaklarında üşüyor soğuk görüyorum külotlu çorap diyeceksiniz biliyorum

ama ben okuldayken giyince kaşınırdim kızımda öyle olur oda rahatsız olur kıyamıyorum ona da

16 Cevaplar

0 oy
(12,513 puan) tarafından
Panduf felan giyer mi acaba tatlı seveceği bisey alsan. 
(4,963 puan) tarafından
Yok yok cnm iki tane aldım oda fayda etmedi 16aykik kızım
(12,513 puan) tarafından
Valla bu sıpalar cok değişik küçükken kızım giyiyodu smdi. 6 yasnda yalvarıyorum resmen ayağına bisey giy diye kombi açık ama yine de yerler soğuk oluyo
(4,963 puan) tarafından
Evi serdim bnde neresi ciplaksa orda oturur Allah  bağışlasın onları ;)
-Reklam-
0 oy
(4,168 puan) tarafından
Gunde 20 defa cikartir ben giydiririm maalesef bir dönem yapiyorlar
(4,963 puan) tarafından
Hava soğuk oluyor ama. Ya
(4,168 puan) tarafından
Kombi acik canim benim ama tabi yerler soguk oluyor
(4,963 puan) tarafından
Aynen öyle vala
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Keşke çorabı çıkarsa bı tek sabah bı kalkıyorum ki pijamasıni çıkarmış baldır bacak yatıyor 10 aylık bu yay burcu kişisinden içim sıkıldı artık pijamayada tahammül edememek ne biliyim yani :D
(4,963 puan) tarafından
Ay dün basima geleni anlatyrm baktım kapının köşesinde ne yaptın ne yaptın dyr  anne dedim kesin bişey yapmış 16, aylık bu arada sen kalk  pijamami çıkar kazağını çıkar bezini çıkar zibinla cibil cibil gez bı gördüm peşine verdim evin içinde cirit atyr Allah'tan isememis ;) evdeki herkes namazında niyazinda  iki yaş sendromu yaşıyoruz biseyde yapamıyorum
(1,092 puan) tarafından
Hayatım bunun namazla niyazla alakası yok ki çıkarıyorlar yani pacasindan tutup çeke çeke çıkarmış bide kakali bez altındaki bütün yataklara sürülmüş tepinmis çünkü yatakta belli uyanamadim ben sesine kalktığımda gördüm :D Allah'tan senin ki isememis ahshs isircan bacaklarıni Görecekler
(4,963 puan) tarafından
Evin içinde peşine veriyorduk yemin ederim ahahaha seninkide iş çıkarmış sana Allah bağışlasın inşallah cnm
0 oy
(10,026 puan) tarafından

Daha dogdugunda basladi valla cikarmaya ayaklarini birbirine surter cikarirdi. Suan 26 aylik. Hele gecen kis neler yapmadimki ayy kulotlu corabi bile disleriyle cekiyodu cikaramayip sinirleniyodu oda islaniyodu mecbur cikariyoduk. Bu sene daha iyiyiz sukur. Bayadir cikarmiyodu simdi yine basladik. Evin her yeri her kosesi corapti nerde bulsam ayagina gecirirdim hemen salon mutfak banyo heryerde :D

(4,963 puan) tarafından
Ben çorapları bulamıyorum desem inanır mısın annemi aradım çorap alirmisin bn cikym dedim bugün
(10,026 puan) tarafından
Nasil bulamiyosun kiz :D
(4,963 puan) tarafından
Saklıyor desem inanır misn tek tek buluyorum ;)
(10,026 puan) tarafından
Bizimki cikarip ortaya atiyor :D ne kadarlik bu arada
0 oy
(2,443 puan) tarafından

image

şöyle bişey var eğer çıkaramaz dersen deneyebilirsin canım. Ya da ayakkabı panduf gibi onun beğendiği bişey alırsan heveslenip giyebilir. Ayaklarını sıcak tutması cok önemli. Hem gazlanmaması için hem üşütmemesi için. Ishale bile sebep olabiliyor.
(4,963 puan) tarafından
İnan cnm imi pandufu var cikaryr denedim onuda ayrıca kızım 16,aylık kendi kazağını çıkaran biri çorabı bırakabilir mi ki
(2,443 puan) tarafından
Büyükmüş ya maşallah :) valla tek çözümü külotlu çorap olur o zaman. Onu da çıkarmak isticektir büyük ihtimalle çıkaramayıncada ağlicaktır. Benim yeğenim de hiç sevmezdi. Ablamda evde giymesi için normal dışarı babeti almıştı ama cırtcırtlı olanlarından. Onu çıkaramıyordu.
(4,963 puan) tarafından
Tweetyli var pembe var yok cnm fayda etmiyor ;)
0 oy
(1,088 puan) tarafından
Ben kilotlu copar giydiriyorum ama akşama kadar üzerinde kalmıyor. Öğle uykusuna geçerken çıkartıyorum zaten 2 3 saat uyuyor genelde akşam uykusuna geçerken de çıkarıyorum sabahta saat 10 gibi falan giydiriyorum.  Rahatsiz olmuyor fazla birde kaliteli alıyorum pamuklu çorap alıyorum havlulu olanlar var onlar çok rahatsız ediyor 
(4,963 puan) tarafından
Biliyorum cnm o külotlu çoraplari bizde satardik var ama rahatsız olur diye kıyamıyorum
0 oy
tarafından
Ben çoraplarını pijamalarına diktim canisi 17 aylık 
(4,963 puan) tarafından
Ahahahaha çok iyi bunu bn beceremem ama kayınvalide diyebilirm;)
tarafından
Aynen öyle canım tavsiye ederim
0 oy
(119,287 puan) tarafından
çorap ve şapka bizdede kabus
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Kız benim kızın ayağında da çorap durmaz iki emeklesin çorap çıkıyor kendi dokunmuyor çoraba ama ayağında da Durmaz çoraplar 
(4,963 puan) tarafından
Ahahaha seninki daha da küçükmüş Allah bağışlasın
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Dun bi video atti arkadaşim anasi corabi giydiriyo koli bandiyla pijamasina bantliyodu cok gulmustummmmm valla ben cozumu kulotluda buldum 1 yaşinda henuz cikarmayi beceremiyo cinnet geciriyodum kurtuldum :)))
(4,963 puan) tarafından
Bant mantikli ama onuda ya cikarissa üstte biri Corsa dikmiş onu da deneycem ;)
(2,687 puan) tarafından
Corapli pijamalar var hazir
0 oy
(3,046 puan) tarafından
Ayakları kaymiyorsa çoraplı donlar var onlardan giydirebilrsin. Benim oğlum da aynı arkamı dönüyorm çıkarıyor. Bide kaydirmaz corap giydirmek zorundayım diğer türlü parke de kayıp düşüyor. Mecbur hergun 50 kere falan giyiyoruz. Son zamanlarda alıştı biraz. Mesela mutfağa gelmek istiyor çorabın yok olmaz otur çorap giyelim diyorum. Öyle öyle biraz tutuyor ayağında. 
(4,963 puan) tarafından
Kaç yaşında oğlun cnm bnmki pek anlamaz 16 aylık olmaz dersem ağlar ;)
(3,046 puan) tarafından
22 aylık canım. Benim oğlumda laftan anlamaz hatta hayır kelimesini duyduğu an aglar. Kendine söylenmese bile duyduğunda ağlıyor. O yüzden aha çok hareketlerimle anlatmaya çalışıyorum. Bide ayakları çıplak gorunce gıdıklıyorum yiyorum bıdık ayak buldum yerim diyorum. Kendi ayaklarımı gösteriyorum. Ben giydim senin de giymen lazım diyorum.
0 oy
(1,583 puan) tarafından
Çorapla kalsa keşke bizimki bütün kıyafetlerini çıkarıyor günde kacmilyon kez giydirdiğimi hatırlamıyorum bile 
0 oy
tarafından
Çoraplı altlardan aldım. Üstüne çorap ve panduf giydiriyorum ilk 15 dk sonunda panduf çikiyor sonra 15 dakika sonra da diğer çorap. En azından alttaki kaliyor. Böyle böyle gün bitiyor. Direk çorapsız olmasından iyi. 
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Çorablı don kızımın egzemasından daralmasın kaşınmasın diye asla kılotlu corab giydirmiyorum çareyi çoraplı donlarda buldum
0 oy
(5,030 puan) tarafından
Valla tek çaren ya çoraplı pijamalar ya da külotlu çorap. Ben 3-4 aydır giydiriyorum kızıma mecbur o da çıkarıyor çünkü. Hiç kaşındığını falan görmedim
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Başıma gelmesin de taşlara vurayım :)) 21 aylık kendi getiri anne çorabımı giyem mi yada picaması ı bunu gşyemm mi diye, siz çorapsız mı geziyorsunuz acaba sizden görüpte giymemezlik edebilir. 
(2,804 puan) tarafından
Komşumun çocukları öyle kadın üstlerini giyderene kadr çatlıyor donla dolanıyolar yalın ayak
(4,963 puan) tarafından
Bnmkide öyle vala bide bn hamileyim kızda iki yaş sendromunu yaşıyor ah benm halime ;)
(2,804 puan) tarafından
Valla çbizde 2 yaş sendromu dayız galiba deli ediyor bni hiç dur dan anlamıyor Bir yok öğrenmiş herşeye yok git gitt diyor :)))
(4,963 puan) tarafından
Birde no no no ;)
(2,804 puan) tarafından
Hahahaha ayy bu çocuklar öldürür adamı :))

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 140 göst.
0 oy
3 cevap 134 göst.
26 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 149 göst.
7 Eylül 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde uykusuz anne (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 339 göst.
19 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Seydaaa (774 puan) tarafından soruldu

379,573 soru

11,362,686 cevap

34,839 kullanıcı

...