0 oy
267 göst.
Diğer kategorisinde (97 puan) tarafından
Arkadaşlar Yenı İnternet baglattık tivibu, neyse modem geldı adamlar kurdu neyse televizyona baglancak cihaz esım ben baglarım dedı televizyonun kendisinde wifi yada İnternet agı yok, ucuz olsun diye eşim İnternetsiz televizyon almıştı, koblo var İnternet kablosu modemler cihaza baglayın dıyor, esım yok oyle demedi adam bana gerek yok diyor ona dıyor gitti turk teleokomdakı adamı arıyor benım dedıgımde inanmıyor ben triip yapıncada kızıyor, ya bu adam 35 yasındaama cok cahil hıc bırseyı anlamak ısdemıyor hep kendı bıldıgı

10 Cevaplar

0 oy
(1,975 puan) tarafından
Cahil demen çok yanlış herkes cahildr 
(97 puan) tarafından
Cahil derken herkes herseyı bılmıyebılır ama öğrenmeye de açık değil
(1,975 puan) tarafından
Ay Allah yardımcın olsn kız ozamn ne dyim
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ne b*k yerse yesin nıye takıyon kı kıme baglatırsa baglatısn cokta şey :D salla be

(97 puan) tarafından
Ya sonrada gelmiş modemle televizyon farklı yerde uzun kablolar varmıs alalım da bağlıyalım boyleymıs dıyor
0 oy
(28 puan) tarafından
Ah ah birde buna anne sözünden çıkmayanı ekle daha beter 36 yaşında ben 24 o kadar cahillerki ablası için beni evden gönderdi neymiş annesine kötü söz diyemezmişim fakat doğrusu şuki bir kayınvalide gelinine affedersiniz orusbu diyemez dememeli ne olursa olsun bu bir hakkarettir allaha havale ettim  allah yardımcımız olsun
(97 puan) tarafından
Öyle zaten eşimde bunun üsdüne dipfırız aldı 0 annesıne arkadasın verdı dedı su arıtma taktırdı 2. El dedı odü kopuyor anasından
(11,217 puan) tarafından
O yuzden lütfen böyle bir cahile daha fazla cocuk yapma. Bu aileye altından cocuk yapsanda gram ilerlemez ;)
0 oy
(2,120 puan) tarafından
Hiç bilenle bilmeyen bir olur mu ..

Bir de bilmedikleri halde bilmiş gibi davranıyorlar benim tahmul edemediğim şey olmuyor
(97 puan) tarafından
Bilmiyor olabilir annem gılınkı de aynıydı bak söyle dedıkce yok oyle demedi adam dıyor
0 oy
(6,750 puan) tarafından
ben senin ne demek istedigini anladim bitanede benim basimda var 24 yasinda olmama ragmen hayat bildigim cok fazla kpnusmasini pturmasinida iyi bilirim
(97 puan) tarafından
Bende 25 yaşındayım eşim ama 35 yasında ya biraz bilmesi gerekir
(6,750 puan) tarafından
benimkide 31 ama malesef zeka yasi 0
3
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım benim babam da oule annemin beyaz dediğine o siyah der asla dediğini yapmaz her seferinde de annem haklı çıkar. Dikkafali ve kendi bildiğini sadece doğru sanan insanlar bana göre narsist insanlar onların özelliklerini babam fazlasıyla taşıyor. Benim eşim de ben desem yok mok der ama bi arkadaşı desin aa böyle mıymış der gene benim dediğime gelir ama gel de anlat işte.
(97 puan) tarafından
Sabah hamıle oldugum halde sırf ayarlıycak dıye 11 bucukta yarım yamalak bir kahvaltı ettik onun yüzünden
(1,386 puan) tarafından
Çekilmez tipte erkekler çok zor canım biliyorum babamdan eşimden
0 oy
tarafından
Bildigin gibi yap de gec ne ugrasiyon ugrassin dursun..
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Öyle şeyleri genelde ben kurarım canım evdeki tivibuyuda ben bağlayıp kurmuştum sonra  uydu ayarlarını yapmıştım üstelik benim Eşimde bilgi işlem memeuru işi bilgisayarlar ile ama ben daha iyi anlarım öyle işlerden :) 
0 oy
tarafından
Ben olsam hiç seslenmem kendi halletsin, sen bilirsin hayatım nasıl istersen o şekilde yap dene bakalim derim kendimi bu konu için niye strese sokayim :D
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Senin kablo için trip atman da tuhaf değil mi ayrıca dik başlı evet ama cahil değil

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 1,106 göst.
31 Ekim 2019 Diğer kategorisinde ❤️Asmin Deroş❤️ (4,756 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 769 göst.
23 Kasım 2022 Aile kategorisinde Zynpmrt (327 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 2,690 göst.
29 Mayıs 2020 Aile kategorisinde Sühanca (103 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 201 göst.
11 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Hiranur° (220 puan) tarafından soruldu

374,662 soru

11,206,579 cevap

34,509 kullanıcı