0 oy
165 göst.
Diğer kategorisinde (2,572 puan) tarafından
Bugün 3. Gün.Sürekli istiyor.Normalde her yemeği sıkıntısız yerdi.Şimdi hiç bişey yemek istemiyor.Emzirip uyuturdum.Bazen sallayarak.Şimdi aralıksız yarım saat bi saat ağlayıp kendi kendine uyuyakaliyor.Dokunmama bile izin vermiyo.Ne zamana kadar böyle devam eder kızlar?

Her gece 4 gibi kalkıp saat 6 ya kadar hiç durmadan agliyo

20 aylik bu arada 

7 Cevaplar

0 oy
(439 puan) tarafından
Agliyo diye sakın verme bir haftaya geçer merak etme alisir
(2,572 puan) tarafından
Vermedim canım.Ama ağlaması hala devam
(439 puan) tarafından
Bizim iki ay oldu hagla aklına gelince memeye yapisyo öff piss meme de ben hep öyle dedim mememe hafif vurdum  biraz sakinlesti
-Reklam-
0 oy
(438 puan) tarafından
meraba kuşum benimde üçüncü günüm 16 aylık şuan hayatta market sütü içmezdi ablasi 3 yasinda o iciyor ondan gore gore oda yavas yavas icmeye basladi bi sabah bide gece yatarken yapiyorum cici bebeli süt, onu hazriliyorum odaya goturuyorum perdeyi cekiyorum odayi karanlik yapiyorum, ilk gun hep meme istiyodu ben memeye tuz koydum biraz agzina alinca hemen cekiliyoru e olmuş falan diyodum oda e diye istemiyodu sinra unutuyodu yine istiyodu bu sefer pul biber suruyodum memeye e olmuş diyince gorunce istemiyodu zaten kirmizi kirmizi memeyi istedigi an sut yapıyodum onu veriyodum ucungu gundeyiz gayet basarili dunden beri hic istemiyor yemek yiyor ve yatarken ben sut yapıyorum, üstelik bu sayede sallamayida biraktik :))( sirtini kasiyirum saciyla oynuyorum sutunu icerken uyuya kaliyor ben bu durumu begendim valla. Denemeni tavsiye ederim ama pul biber surup memeyi usterse yine verme yakar cocugu ben sadece goruntu acisindan pul biber verdim. tuz koyunca bisey anlasilmiyor pul biber ise yaradi boyle gidiyoruz bakalim.    
(2,572 puan) tarafından
Kendide pis diyor ama yinede meme meme diye ağlıyor.Simdi uyanmış ağlayıp ağlayıp uyuyor
(438 puan) tarafından
bence yalanina kanip hemen verme meme istediginde dikkatini baska bir seye cevir, o sirada cici bebeli süt yap doyurucu baska bir sey yada valla bu 3. yada 4. gunum benim suan sut iciyor ve sirtini sivazlayarak uyutuyorum dalmak uzere
0 oy
(7,250 puan) tarafından
Süt ver cnm içmez mi unutur 1 2 güne ya 
(2,572 puan) tarafından
Burda süt satılmıyor kız.Yarin dedemlerden alcam
(7,250 puan) tarafından
He anladım canım
0 oy
(442 puan) tarafından
Sabırlı ol sakın ağlıyor diye verme benim kızımda çok düşkündü 3 gün ağladı gece ağlayarak uyuyakaldı ne süt ne su hicbirsey istemedi ama çok şükür azalarak ağlaması bitti seninki de yakında düzene biner ins uykusu 
(2,572 puan) tarafından
İnşallah.Bu gece biraz daha iyiydi
0 oy
tarafından
Erken değil mi ? 
(2,572 puan) tarafından
Yemeğini çok güzel yiyo.Bide kanim 7 lere düştü.İlac kullanmam lazim artık.Kac aydır kızım için erteliyorum
tarafından
Cok çok geçmiş olsun
0 oy
(1,311 puan) tarafından
3 gündür iyi sabretmissin benimkide 20 aylık hiç cesaretim yok... Gece ağzına girmezse gözünü açmadan ağlar geç versem sakinleşmez sinirlenir. 2 yaşına kadar emzirirm de sonra nasıl uyutacam bilmiyorum 
(2,572 puan) tarafından
Senin işin daha zor valla.Biz zor kismi atlattık sanırım
0 oy
(3,681 puan) tarafından

Yavaş yavaş mi kestin canım birden mi :( 

(2,572 puan) tarafından
Bi aydır azaltmistik.Gündüz 2 gece 2 defa iciyodu.Sonra birden kestim hemen.Gercekten çok zorlu bi süreç.Ama bu gece diğer gecelere göre çok daha iyiydi
(3,681 puan) tarafından
3.gunden sonra unutuyorlar canım ağlasın tepkisini başka yöne cevir benim hep düşüncem tam 2 t
Yaş olsun birakcam diye sartlamistim kendimi kıyamadım 1 ay daha vereyim birşey olmaz dedim o ay covid olduk ailecek sonra doktor bir ay daha ver dedi vücudu toplansın diye 27 aylıkken kestim ama keşke daha erken kesseymisim annelik duygusu çok baskın oluyor bu meme konusunda

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 88 göst.
22 Kasım 2023 Diğer kategorisinde 1Elisa1defne (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 188 göst.
14 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Asli_eren_47 (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 116 göst.
26 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 108 göst.