0 oy
109 göst.
Diğer kategorisinde (173 puan) tarafından
göğüsüm çok sert olmuş dokununca agriyo artık ne yapabilirim pompayı da bulamadım mastit olmaktan korkuyorum 

5 Cevaplar

0 oy
(6,512 puan) tarafından
Elinle sağ bacım nasıl dayanıyon 
(173 puan) tarafından
Acımaz mi öyle korkuyorum
(6,512 puan) tarafından
Yok kız sağ  sağ korkma
(173 puan) tarafından
Acimiyomus ya teşekkür ederim canım ya çok korktum mastit olcak diye. Ama saginca biter mi süt günde bir defa sağsam zamanla biter mi
(6,512 puan) tarafından
1. 2 gün öyle yap çekilir gider
-Reklam-
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Ay kız zormu bende yarın keseceğim çok ağrıyor mu ağlıyor mu nasil uyku eğitimi verecek birde emerek mi uyuyordu
(173 puan) tarafından
Canım annemlere gittim sabah erkenden şansa emzirmemistim sabah annemler ablamlar bırak artık çocuklarla oynar çok aklına gelmez dedi bende sobanın siyahindan az bişey sürdüm bir defa gösterdim hafif ağladı hemen yegenlerimle dikkatini başka yöne çektik oyun filan arada bi sylüyo başka şeylerden bahsediyorum elinde yiyecek veriyorum ki aklına gelmesin. İlk gece o uyurken emzirdim ertesi gün açmadı agzini. Bugün 4.gun bazen anne mama diyo ama ısrarcı deil eskisi gibi. Çok rahat ev işimi yaptım ilk defa işlerimi yarım bırakmadan iş yemek yaptım dün bugün. Emerek uyuyodu bazen uykusu gelmeyince salliyodum yine sallayarak uyutuyorum biraz dha alışsın sallamayi bırakırım. Agriyodu ama sagdim geçti canm. İnşallah sen de rahatça kesersin 25 aylık bnmki yeter dedim
(2,369 puan) tarafından
Ya kuzum maşallah bakalım yarın ne olcak maşallah kuzuya
0 oy
tarafından
Ay kız bende bi iki gün sağdım çok şükür 1 hafta sürmeden geçti
(173 puan) tarafından
Sadece iki gün mu sagdin canm ben ilk gün gece emzirdim diğer gün emmek istemedi hiç vermeyince 4.gun yani bugün ağrıdı sagdim rahatladi şuan ama kaç gün sagayim sence
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Bence elinle seni rahatlatana kadar sağabilirsin
(173 puan) tarafından
Yaptm bugün canm hep mi yapmam lazım bnu
(5,108 puan) tarafından
Hayır canım çok ağrın olduhu zaman yap zaten doktorlar da birden sütten kesmeyi önermiyor. Ağrın hala çok olursa mastit olmamak için aile hekimi ya da kadın doğum doktoruna ilaç yazdır süt kesmek için
(173 puan) tarafından
Tm canım saol
0 oy
(76 puan) tarafından
1 hafta önce bende kestim sütten sertlestikce soguk su dök üstüne   2 3 sefer sonra kesiliyor  sakın sağma  süt tekrar giriyor göğse 
(173 puan) tarafından
Gerçekten mi ben sagdim ya bilmiyodum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 117 göst.
26 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 90 göst.
22 Kasım 2023 Diğer kategorisinde 1Elisa1defne (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 190 göst.
14 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Asli_eren_47 (778 puan) tarafından soruldu