0 oy
569 göst.
Aile kategorisinde (58 puan) tarafından

Gurbetteyiz 8 yıldır her görüntülü konuşmada bende konuşurum torunlarını görürler falan. Toplu WhatsApp görüşmesi yaparlar kaynana kayınbaba iki görümce de ayrı evlerde onlar da bağlı Neyse dün eşim gelsin de akşam bir mutfağı toplayım sonra hemen duşa atayım kendimi dedim bebeğe ve kızıma bakar bende hallederim dedim. 

Yemek yedik içeri geçti kocam çocuları alıp aradılar baktım konuşuyorlar ne yalan söyleyeyim dün biraz canım sıkkındı yorgun keyfim yoktu yani. Bide yapmam gerekn o işler vardı onları hallettim duşa girdim banyoyu yıkadım çıktım hala konuşuyorlar sonra bebek durmadı eşim dedi sonra görüşürüz durmuyor kapattılar. Bugün kaynana normal aradı beni diyoki dün görüntülü aramaada seni görümedim de falan sesi de garip böyle, kayınbaba da gelin niye hiç görünmedi kamerada demiş. Doğru bir selam verebilirdim hatta bütün işim bitince arasakmı geri ayıp oldu diye düşündüm ama çocuları uyuttum geç oldu kaldı ama  belki oğlunla tartıştım canım sıkkın veya başka bir şey oldu konuşmaya gelmedim diye özel aramasına şaşırdım. 

Eskiden daha çok arar ilgilenirdim şimdi çocuk bebek var bide eskisi gibi değilim biraz bozuluyorlar bide üstüne dün bu oldu bilerek yaptığımı da düşünmüş olabilirler. Kesin kayınbaba bir selam verip napıyo sa yapsın diye söylemiştir kaynanaya 

Siz eşiniz konuşurken mutlaka olur musunuz 

44 Cevaplar

0 oy
(1,944 puan) tarafından
Yani denk gelirse bi selam veririz ikimizde ama herkes kendi yakiniyla konuşur
-Reklam-
0 oy
(9,311 puan) tarafından
Beni de sorarlar illa Bi gorunurum hatta dün duyuyorum mutfakta idim kayinpeder beni Bi övdü Bi övdü saolsun :Ddd
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Önceden konuşuyordum suyu çıktı. Ne kadar gereksiz iş konuşmam. 2 3 aydır konuşmuyorum. Eşim konuşuyor. Küs değilim ama sırf onlarla konuşcam diye vakit harcamıyorum
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Yooı:)aksıne esım ben yokken arar benı sorarsa gözükür selam verırım harıcınde pek dahıl olmam eşimide mutlaka tenbıhlerım uydur bıseyler ayıp olmasın mesgul musaıt degıl falan der oda
0 oy
(651 puan) tarafından
Hayır konusmam zaten tahammülüm yok
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Bende katılırım hoşuma da gidiyor olmasam o ara isim olsa bile kubra nerde falan sorarlar 
0 oy
(5,109 puan) tarafından
Ben eşimin yanındaysam konuşurum değilsem eşim der Saziye mutfakta lavaboda vs. Bana fazla artılı geldi bunun için arayıp niye konuşmadın diye sormaları 
0 oy
(997 puan) tarafından
Ben konuşuyorum canım ya bız dört yılda aynı evde yaşadık feln şimdi seslerini duyup bir halini hatirini sormaxsam benmkilrrfr alınırdı bence bı selam verebilirdin oğlu ile tartışmış olsan bile onlara niye kizasin konusmayasn ki onlarn suçu ne 
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Ay valla iyi aliatirmissin sen. Benimle konuşmak isteyen beni arasın. Hiç konuşmam kocam bazen işte anneme.selam ver diyor diye köşe bucak kaçıyorum kendimi tuvalete kapatıyorum bulaşık yıkıyorum falan 
0 oy
(15,107 puan) tarafından
Hayır çoğunlukla görünmem arada selam veririm bazen özellikle üstüm müsait değil derim geçiştiririm en başından öyle alıştırdım mesafe koydum çünkü çok konuşuyorlar her gün görüntülü konuşuyorlar ne yedik ne içtik neler yaptık her şeyi soruyorlar bende biraz mesafemiz olsun istiyorum ondan böyle yaptım başka zaman laf arasında ima et bence yeri geliyor kendi ailemi bile görüntülü aramayı görmezden gelip sonra normalden arıyorum 
0 oy
(845 puan) tarafından
Ben konuşmam konuşsam bile yüzümü göstermem onlar kızları görür bir hal hatır sorarız o kadar
0 oy
(8,776 puan) tarafından
Geçen sene kaynanamla görüntülü konuşurdum eşim konuşunca ama bu sene kapı komşum ztn zırt pırt birbirimizi görüyoruz 
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Selam veririm ama eşim bazen kendide çocukla konuşur araya girmem beni sorar ozaman girerim abartmasjn onlar sende kafana takma yanlarinda değildim falan deseydjn
0 oy
(974 puan) tarafından
Her zaman konuşamıyorum çoluk çocuk derken zaman kalmıyor bu durumda sorun olmuyor soruyorlar beni kocamda işi var diyor selam söyle diyorum bu kadar 
0 oy
(490 puan) tarafından
Hiç buzamana kadar konuştu konuşmadı veya ben katıldım katılmadım hiç dert etmedik kaynanamgil sorarlarsa da eşim diyor şu işi var felan diye selam söylüyorlar okadar 
0 oy
(49,783 puan) tarafından
bayilmiyorlar ya sana nizamiye gibi selam mi vercen bosver isim vardı de
0 oy
(4,494 puan) tarafından
Tam tersi kaçıyorum yanından :D pek görüntülü konuşmazlar zaten nadır
0 oy
(10,657 puan) tarafından
Gurbette değiliz 10 fklık aramız var hergünn benle ayrı oğluyla ayrı görüntülü konuşr 
0 oy
(2,685 puan) tarafından
Tammmm elticigimin dedikodusunu ederkennnn postunu okudumm ben konusurum işim varkende eşim işi var der ama ne hikmetse elticigimin yuzunu goren cennetlik ya mutfakta olur ya yorulmus yatiyo olur ya anasigille konusuyo olur dedim 7/24 anasiyla danasiyla konusuyo ne hikmetse bi gelipte slm öldunuzmu kaldinizmi nasilsijiz demiyo ve bunu da normal karşiliyorlar :))))  bi bana anormal geliyo 
0 oy
(871 puan) tarafından

Oğlum çok sevmiyor görüntülü konuşmayı bende eşime diyorum sen aç en azından oğlum durmazsa birşey demiyorsanız kapatıyorum diyip kapatır genellikle görümcemle olursa konuşurum kaynanamla konuşmuyorum sesi bile sinir ediyor artık beni kapıyı kapstsamda geliyor sesi 

İlgili sorular

0 oy
48 cevap 806 göst.
29 Kasım 2022 Aile kategorisinde Guldennur (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 426 göst.
11 Aralık 2021 Aile kategorisinde Enes2020 (4,041 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 506 göst.
17 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Elif&hanim (5,489 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 298 göst.