0 oy
369 göst.
Aile kategorisinde (139 puan) tarafından
Baba iddia oynamış 500bin borç yapmış.geridede birsürü icralık borcu var.boşanacagız haliyle.benide bidünya borca soktu.madem bu hayatta bi kızım kaldı tek amacım onu senden almak olacak diyor.velayeti alma ihtimalı var mı cok korkuyorum kızımdan ayrı 10dk bile uyuyamıyorum.11aylık 3yaşında falan alma şansı var mı nolur bilenler bişey söylesin

10 Cevaplar

0 oy
(8,833 puan) tarafından
Hayır anne istemiyorum demedikçe cocuklar anneye verilir 
(8,833 puan) tarafından
Baro sana avukat da verir canım durumun yoksa. Muhtardan fakirlik belgesi alıp onla avukat talep edebilirsin. Ama üstüne hiç bişey olmaması lazım. Ev araba maaş sigorta gibi.
(11,166 puan) tarafından
Söyle soyliyim kuzenimin kendi işi vardı kendi evi ve arabası ev yeni eşyalar yeni her şey 4 4 luk yani karısı annesinin evine gitti gene de kadına verdiler çocuğu ve senin çocuğundan da büyüktü
(139 puan) tarafından
Evet hiçbişey yok bunu mutlaka yapıcam teşekkür ederim anlattıgın için avukat meselesini.bi cocugun yanı sadece annesinin yanı bence
(11,166 puan) tarafından
Kanunlar genede anneden yana canım sıkma canını rabbim sana güzel hayırlı kapılar açsın inşallah
(139 puan) tarafından
Amin inşallah canım
-Reklam-
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Anneye verilir zateb bir sürü borcu var ödemez hapse düşer daha neyin egosu bu alırım falan 
(139 puan) tarafından
Daha öncede oynadı cok seviyodum gözüm kördü yemnler etti affettm.kendi evimizi satmaya müsade ettim.annemlerle yaşamaya başladık.bidaha olursa 3cocukla bile boşanırım dedim.işte aile olamamısz ayrı evde olmadıgımiz içn gizli kalmamıs hiçbişey eziklemişiz onun gözünde falan ama asla en ufak bişey gocundurmadık.ne bilym ya oyle aldatma şiddet hakaret yapmadım hep alttan aldım.besle kargayı oysun gözünü işte
(6,441 puan) tarafından
Hiç düşünme utanması olsa suçu size atacağına özür dilerdi adam olsaymış da bu devirde kumar için evini satmasaydı sizde iç güveyi almasaydınız
(139 puan) tarafından
Dogru söylyosun o kadar hevesle ev dizdim inan tadını cıkaramadım.hayallerm heveslerim umutlarım cöp oldu
(6,441 puan) tarafından
Bu saatten sonra önüne bak huylu huyundan vazgeçmez ailen arkanda bırak çocuğunu annene işe başlarsın yaşı doluncada kreşe verirsin sıfırdan başlarsın hep sevgiden bunlar
(139 puan) tarafından
Hep sevgiden simdi düşünüyorumda ilk başlardada beni cok sevmiyormus ben kendi kendime kücük srvgi kırıntılarıyla mutlu oluyomusum
0 oy
(8,778 puan) tarafından
Kadin iffetsiz olmadığı sürece hiçbir hakim velayeti babaya vermez merak etme 
(139 puan) tarafından
Gözümün ucuyla bile bakmadım.asla olmadı
(8,778 puan) tarafından
Senin için demiyorum cnm sakın yanlış anlama beni çocuğun velayetinin babaya verildigi yasayi söyledim onun harici hiçbir yasa çocuğu anneden alamaz
(139 puan) tarafından
Ankadım canım bana karsı demedigini.o konuda alnım ak bu saatten sonrada güvenim yerle bir olmuş biri kolay kolay olmaz hayatımda
0 oy
(1,529 puan) tarafından
9 yaşa kadar annenin dir  velayet eğer 9 yaştan sonra baba dava açar mahkemede de çocuk babayı isterse babaya geçer ama sizinki çok ufak vermez hiçbir hakim
(139 puan) tarafından
Anasınıfı ögretmeniyim zaman suan cok belirsiz bana ama 3yaşa kadar calışmadan büyütebilrsem kızımı calışacagım krese yazdırcam birlkte gidr geliriz.yinede calısmam gerekirse ekmegimi her türlü kazanırım yeterki kadın istesin.oeki şimdi ben calışırsam küçükken cocuga başkası bakacagı için ona artısı olur mu bu durumun.o da kendisi bakmıyor gibi bi savunma yapılabilir mi
(1,529 puan) tarafından
Çocuğunun geçimi için zaten çalışıyorsun annen falan bakacaksa hiç bir sorun olmaz sonuçta odasalsa annesi bakacak çocuğunun kendi alanı odası varsa tekmi yaşiycan ailenle bilmiyorum tabiki bunlara bakıyorlar sen istediğin sürece çok afedersin eşini aldatmadıysan namusuna herhangi bir söz gelmemişse alamaz iffettsiz yüz kızartıcı suçun olması lazımki babaya versinler için rahat olsun alamaz
(139 puan) tarafından
Yok öyle bişey olmadı.ev büyük bi odasını kızıma yapabilirm evin heryeri ona ait zaten kızıma feda olsun annemlerle yaşayacagım
(1,529 puan) tarafından
Herşey gönlünce olur inşallah yuva bozmak zor inşallah çabuk atlatırsın
(139 puan) tarafından
Amin inşallah.henüz cevrede kimsenin haberi yok bide onlara laf anlatacagım.
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Barodan avukat talebin olur canim avukati dert etme. Asla alamaz asla sen veriyorum demedikce korkutmasina da izin verme
(139 puan) tarafından
Hem nasıl korkutuyo mügede gecen hafta cıkan mustafa ince nin kopyası olaylar sözler bile aynı.insanı öyle bi etkiliyo ki şaşarsın
(3,333 puan) tarafından
Evlatlarinin rizkini kumara yatiran adamdan mi korkacan. Asla belli etme korksan bile. Hemen aileni ara evden uzaklas
(139 puan) tarafından
Annemlerle yaşıyrum zaten.aynen öyle araba aldık onuda evide kumara vermiş.bide bu kumar değil iddia diyor.kızımn giydikleri bile yegenimn kıyafetleri
(3,333 puan) tarafından
Iddaa da kumar canim
(139 puan) tarafından
Evet aklınca sucunı hafifletmeye calılıyor
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Annenin hakkıdır alamaz. 
(139 puan) tarafından
Su serptin yüreğime
(2,545 puan) tarafından
Sen onun dediğine bakma pskolojik seni üzmek istiyor. Hadi ordan de geç.  Canım benim
(139 puan) tarafından
Cok sagol ya inan surdak mesajların hepsinde mutluluktan agladım.kızım benim herşeyim
(2,545 puan) tarafından
Allah evladınla çok daha güzel günler nasip etsin kuzum benim. Sen güçlü ol, evladının senden çok öğreneceği şey var.
(139 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
tarafından
Hiç bi halt yiyemez korkma, sen kendin vermedigin sürece alamaz 
(139 puan) tarafından
Verir miyim aslaa onuda. Harcar o belki
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Neyin kafasını yaşıyor bu adam 

Bu durumda tabi ki sana verirler merak etme o ancak borçlarını öder çocuklara nasıl nerde bakacak
(139 puan) tarafından
İnsallah canım yaa inşallah ölürüm ben kızımsız
0 oy
tarafından
İspatlanan iffetsizlik ya da madde kullanımı olmadığı sürece kendini yırtsa da alamaz. Senin için demiyorum yanlış anlama o kanunda yazan madde. Hele onca borçla el kadar çocukları hiçbir hakim vermez için rahat olsun 
(139 puan) tarafından
Ay bide ceza alsa nasıl mutlu olucam sicilide bozuk olucak
0 oy
(2,785 puan) tarafından
Afedersin kuru bokunu bile alamaz çocuğunu sevip cok düşünüyodu neden bu yola girdi canım hiç bişeyde yapamaz alamazda zaten 15 yaşında hakim soruyo kimle olmak istiyorsun diye çocuğa ama arada görür 
(139 puan) tarafından
Görmesini istiyorum o hak ettiği için değil kızomın kalbinde boşluk olmasın diye.ama benim koynumda yatsın hep.aynen böyle diyorum bende.en ufak bi ihtimalde bile ben kızımı kaybetmeyi riske atamazken o hiç acımamış bize
(2,785 puan) tarafından
Alamaz korkma sen canım çeksin acısını evladına hasret kalarak
(139 puan) tarafından
İnşallah inşallaahh

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 180 göst.
6 Eylül 2023 Aile kategorisinde Ezgibbb (530 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 682 göst.
+14 oy
48 cevap 1,541 göst.