0 oy
171 göst.
Diğer kategorisinde (108 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
3 yaş kızım **** oldu bende de psikolojik mi bilmiyorum hafif hafif kaşıntı başladı doktora gittik bugün losyon ve şurup verdi geçmiyor falan deyip beni baya kirkuttular ne yapmam gerekiyor 

4 Cevaplar

0 oy
(759 puan) tarafından
Uyuzdan bahsediyorsunuz sanırsam ben geçen sene oldum korkuttular senelerce kurtulamayanlar var diye atlatmasi biraz zor ama ben 15 20 güne kurtuldum o süre zarfında içerisinde bütün kıyafetler battaniyeler tek bir çöp bile kalmayacak şekilde yikadm halılar yıkamaya gitti koltuklar silindi utuledim yatağı her sabah uyandığımda sirkeli suyla silip utuledim yıkanan kıyafetler Dr komple tersten utuledim yikanamayan kıyafetleri de siyah çöp poşetine koydum ağzı hava almayacak şekilde bağladım Bi 10 gün açmadım bide banyoda kükürtlü sabun kullandım çıkarken de beyaz sirke su karışımı döktüm üzerime durulamadm kendimi 
(108 puan) tarafından
Ya biz dün fark ettik kızımda doktor losyon verdi yüzüne falan sürmem gerekiyor mu acaba ve geldiğinden beri her şeyi yıkıyorum şuan zaten ama yorumlar geçmiyor falan olunca çok korkuyorum sedcade falan her gün mü yıkanması gerekiyor eşimin benim kızımın bir sürü kiyaferimiz var dolapta hepsini yikamam mi gerekiyor ve  kıyafetlerde ne kadar yaşıyor acaba
(759 puan) tarafından
Hayır losyon sadece boyundan aşağısına sürülüyor yüzüne falan sürmeyin eşyalara gelince evet her gün yıkanması lazm kullanılıyorsa eğer kıyafetlerin de hepsinin yıkanıp yıkandıktan sonra utulenmesi lazım yikanmayanlarin da hava almayacak şekilde siyah çöp torbalarına koyup Bi 10 gün falan kullanılmaması gerekiyor çıkarınca da önlem olsun diye ütüler koyarsınız daha başındayken hepsini yapın altatırsınız kurtulamıyorum diyenler ya çok geç fark ediyor yada tamamen bu temizlik islerini yapamıyorlardir
(108 puan) tarafından
Ben bugün öğrendim dün fark ettim bende de hafif kaşıntı var gibi eşimde bişey yok ama kızım baya kötü o yüzden endişe ediyorum umarım en kısa zamanda kurtuluruz teşekkür ederim yorumlarınız icin
(759 puan) tarafından
Esinde olsa da olmasa da losyonu kullansin kulucka donemi oluyor onun  Rica ediyorum canım inşallah en kısa zamanda kurtulursunuz
(108 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim seneler aylarca bitmiyor dediklerinde ağlıyorum bugün çok duydum bu tarz sözleri yardimlariniz için sağolun denicem yarın
-Reklam-
0 oy
(3,106 puan) tarafından
Eşim oldu 1 haftada kurtukduk çok şükür ama evde yikamadigim şey kalmamisti yorgan yastık perde hali Terlik aklına ne geliyorsa
0 oy
tarafından
Ne ilacı verdi ki bir isim yazarmisin
(108 puan) tarafından
Kwellada canım losyon
0 oy
tarafından
Geçiyor kim geçmiyor diyor bizde ağustos-Eylül aylarında geçirdik 20 günde geçti losyon + eczanenin hazırladığı özel kremi kullandık en etkili ilaç eczanenin hazırladığı.. 

Günlük kıyafet çarşaf değiştirdik bütün kıyafetleri 60 derecede yıkayıp ütüledim her gün süpürge açtım halılara koltuklara beyaz sirkeli su sıktım yerleri sirke ile sildim hepimiz ailecek tedavi gördük Kükürtlü sabun ile yıkandık çok şükür geçti Allah düşmanıma vermesin bu illeti 
(108 puan) tarafından
Doktor bı losyon verdi yarın da aile hekimine gidicem ve sabunda kesinlikle Alicam ya bitmiyor senelerce deyip moralimizi çok bozan oldu sabahtan beri ağlıyorum
tarafından
Bir tandigm var ,3 senedir cekiyr
tarafından
Tedavi doğru uygulandığında geçiyor

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 122 göst.
18 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Nihal.34 (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 239 göst.
0 oy
6 cevap 116 göst.
4 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde seoz (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 203 göst.
17 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Citipiti (2,606 puan) tarafından soruldu

381,433 soru

11,419,560 cevap

34,975 kullanıcı

...