0 oy
118 göst.
Diğer kategorisinde (38 puan) tarafından

Kızım u...uz olmuş doktora götürdüm ilaç krem filan verdi 1.haftadir kullanıyoruz bugün baktım yüzüne de atmış bu inatçı bir mikrop çarşafları herşeyi yüksek ısıda yıkadım ütüledim evi 2 günde sirkeli suyla siliyorum normaldede haftada 3 kez evimi silen biriyim wclwri her gün yıkarım nereden nasıl kaptı bilmiyorum şimdilik ilaçları kullanıyorum ama aynı. Daha neler yapmam gerekir 

2 Cevaplar

0 oy
(12,588 puan) tarafından
Bizde tedavi görüyoruz ailecek. Hangi ilac yazdı? 

Bi çoğu işe yaramadı tekrarladı hemde hepımızde çiktı bu sefer. Bulaşınca gitmek bilmiyor bu illet 

Geçmiş olsun kiziniz kaç aylık 
(38 puan) tarafından
Kwellada losyon yazdı tüm vücuda sürün haftada 1 kere 12 saat yikanmayin dedi
Ovadril kaşıntı için yazdı. Ama benle eşimde yok kızımda var kızım 29 aylık
(12,588 puan) tarafından
Sizde olmasada yazdırın kullanın. 20.25 gün sonra çikiyor ayni ev içinde olanlarda. Biz kullandık ona rağmen tekrarladı düşünün
Kaşıntı olan yerlerde yara var mi ?
Onu kullandı wilkınson pomad kullandı tekrarladı yani pek işe yaradığını düşünmüyorum açıkçası
Özele götürdük xabion pediatrik yazdı şampuani le bende hamileyim 30 haftalık pediatrik kullanıyorum
Eşime normal xabion iki hap yazdı onda yok kaşıntı ama kullanıyor ilacları
(38 puan) tarafından
Bizim ilaçlarımızda var doktor sürün dedi siz olmadan biz sürdük  yara yok kızımda kaşıntı da sadece geceleri kırmızı çizik şeklinde lekeler.var bugün yüzüne de yayılmış.
(12,588 puan) tarafından
Başlangıç demek. İki yaş altı yüz boyun saç içinde çikabiliyor
Geçmiş olsun
tarafından
Kwelleda yı bize doktor Her gün sürün dedi.
Eczanenin özel hazırladığı kremi alın kesinlikle muhteşem şekilde iiyileştiriyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Her yerden kapılıyor malesef. 

Benimde oğlum **** olmuştu bu arada ailecek tedavi görmeniz şart sizde olmasa bile. 

Kızına da kendinize de Kükürtlü sabun kullanın kesinlikle çok faydasını gördük biz.

Eczanenin özel hazırladığı krem aşırı etkili onunla 25 günde atlattık. 

Her gün günlük kıyafet, çarşaf değiştirdim 60 derecede yıkadım ütüledim.  

Her gün koltuklara kadar süpürdüm sonrada sirkeli su hazırladım perdelere, koltuklara sıktım. 

Yerleri sirkeli su ile sildim. 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 169 göst.
10 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Defnebus (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 232 göst.
0 oy
8 cevap 193 göst.
17 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Citipiti (2,402 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 185 göst.
19 Ocak 2024 Diğer kategorisinde dilayyla (28 puan) tarafından soruldu

379,199 soru

11,351,150 cevap

34,822 kullanıcı

...