0 oy
917 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından

Kızlarrr Merhaba uzun zamandan sonra girdim hem muhabbet olsun diye hemde aklıma takıldı azcıkkk çok sacma olsada skskskdd 

Şimdi benim çocuğum anaokuluna gidiyor bi whtsp gurubu kurdular ogretmene hediye almak icin neysee. Iste herkes fikrini yaziyo falan, biri cikmis yazmis iste ben soyle soyle dusunuyorum bence ayrimcilik yapilmasin ogretmenlere siz hepiniz benden buyuksunuzdur eminim ablalarim nacizene fikrim vs demis. Ben nedense sinir oldum ben hepinizden kucugumdur benden buyuksunuzdur ablalarim diyo. Kimsenin yasini bilmedigi halde. Neden bu kadar **** oldum bilmiyorum siz ne dusunurdunuz :D

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Acaba kendisi çok küçükmu evlenmiş o yüzden mi diyor
-Reklam-
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Belli ki kendisi çok küçük oyle olmasada gıcık olunacak birşey yok :))
(2 puan) tarafından
Bende sıkıntı var demek ki :D
0 oy
tarafından
Hayat kısa kuşlar uçuyor boş ver..
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Senın yasın kaç 29 felan mı nıye takıldın:D
(7,121 puan) tarafından
Yok kız takilmam ama abla ya gıcık olmuyor değilim hani djndnd
(11,217 puan) tarafından
Aksıne ben çok severım ama kımsede abla gıbı görup demez: ad hatta bazen ben derım bı bakarım benden kucuk: ad
(7,121 puan) tarafından
Özgüvene gellll :) sen ballı lokumsun
(11,217 puan) tarafından
Aaa nıe unanmıon be: ad 6 yas kucuk bekar kızkardesımle bır yere gıderız aa kardesıne ne kdr benzıosun ıkız gıbı derler oda bozulur ablam o dıe: ad
(7,121 puan) tarafından
Puhaaaa süper ya
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Küçüktür belki ve saygı anlamında yazıyordur. Kötü hiç bişey yok bunda
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Bazi insanlar yaş mevzusuna cok takar sen de inlardansin galiba:) çok küçük muhtemelen ondan öyle konuşmuş ama bence de gerek yok abla mevzularina girmeye
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Bende öyleyim burda iki kişi var onlarda öyle geziyor abla diyerek bide siz benden buyuksunuz diyor bizde bir söz var  da burda demicem :):) neyse 
tarafından
Kız o kadar da yaşlı değilim:) bunları anlayacak kadar değilim en azından:)) ama bir saygı hürmet var anladığım kadarıyla, teşekkür ederim ışığım ❤️
(7,121 puan) tarafından
Bitti daha bütün iltifatlar yas sınırı geldi
tarafından
Çok kırılırım vallahi
(7,121 puan) tarafından
Tamam unuturum ben zaten unutunca devam edelim sen burdan yazma başka yerden yaz devam edelim ballı boreklere :)
tarafından
Unut beni o zaman şimdilik :)
0 oy
tarafından
Saygıdan öyle demiş kız baya küçük heralde :) sorun sende bacım kız ne kadar saygılı konuşmuş ☺
0 oy
tarafından
Gereksiz gıcık olmuşsun 
0 oy
(12,715 puan) tarafından
Gereksiz abartmış olabilir misin mesela kız 18 yaşında evlenmiştir daha erken evlenenler bile var maalesef ilk cocugu olduğu içinde o yaşta çocuğu olan kisme onunla yaşıt değildir diye düşünmüştür gereksiz abartmış yaşına veriyorum bu arada sende **** olmakta abartmışım 
(2 puan) tarafından
Canim yasimizi bilmeden kendince konusuyor nerden biliyor belki ayni yastayiz belki daha ufak birileri var tuhaf degil mi
0 oy
(48,490 puan) tarafından
teyze mi desin abla diyecek tabi kucuktur yasi. burdada kucukler dolu abla diyor ne var ki bunda sinir olacak 
(2 puan) tarafından
Bebegim bilse yasimizi desinde belki ayni yastayiz belki daha kucugu var nerden biliyor yani biraz tuhaf
(48,490 puan) tarafından
burdada var abla deyip büyük cikan olur oyle seyler☺️
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Bazıları hiç büyümüyor ben küçüğüm herşeyi söylerim yaparım ama siz beni önemseyin dinleyin kafasında oluyor. 
0 oy
tarafından
Kız ne var bunda sinir olacak bişey yok bence 
(2 puan) tarafından
Yaşımızı bilmedigi halde kendince bi herkes buyuktur demesi tuhaf geldi
0 oy
(4,426 puan) tarafından
30 dan sonra benim tribal enfeksiyonlar hsiahsksjsksjsshshhsbsbbs  "D
0 oy
tarafından
Canim evlilik yasi 14'e falan dustu ya hani o da oyle bi seydir belki ev esya merakiyla evleniyo artik bi cogu yasi kucukse herkese abla deme ihtiyaci duymuştur :) ben bana abla denilmesinden rahatsiz olmam ama hic tanimadigim insanlara abla diye hitap etmekte sacma biraz abla,abi saygi göstergesi olan kelimeler degil bana gore saygi daha farkli :) ama dedigim gibi yasi kucukse tüm bunlarin farkinda bile degildir
(2 puan) tarafından
Haklisin canimda nerden biliyor hepimizin buyuk oldugunu o abes geldi bana belki ondan kucukte vardir neye dayanarak diyor bunu
0 oy
tarafından
33 olan ben gruptan ayrıldı :D
0 oy
(7,588 puan) tarafından
Ee gayet normal 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 141 göst.
10 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Yagmurr (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 160 göst.
0 oy
11 cevap 626 göst.
25 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Yenibiranneadayi (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 440 göst.

378,095 soru

11,316,772 cevap

34,761 kullanıcı

...