0 oy
143 göst.
Diğer kategorisinde (108 puan) tarafından
Hayatımda ilk defa böyle bişey başıma geldi kızım 3 yasnda wilkinson pomat verdi doktor nette baya iyi yazıyor falan 

2 Cevaplar

0 oy
(7,287 puan) tarafından
Doktora gidersen özel karışımdan işte o üç güne geçiriyor ve evi komple temizle herşeyi yıka sirkeli suyla sil 
(108 puan) tarafından
Wilkinson pomat da o karışım kadar etkiliymis yeni basladik zaten gidişata göre devam edicez bakalım
-Reklam-
0 oy
(5,836 puan) tarafından
Arkadaşım geçirdi eşi kendisi ve kızı hepsi birlikte aynı anda ilaç kullandılar ve hergün evi baştan aşağı sirkeli suyla sildi koltukları bile yatak çarşafını ve kıyafetlerini hergün değiştirdi kirli torbasına sardı balkona koydu 1 hafta havasız bekletti sonra 60 derecede yıkadı. 10 gün sonra hiçbişeyimiz kalmamıştı ama ben evi temizlemeye devam ettim 20 güne kadar dedi.. 
(108 puan) tarafından
İnşallah bizde de geçer bugün akşama kadad temizlik yaptım bende kapıları sildim yerleri koltukları vs vs
(5,836 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah zor bir illet gece oldu mu kaşıntı yapıyormuş.. Kız bu ara çok salgın var inan bana çevremde kaç kişiden duydum..
(108 puan) tarafından
Hayatımda ilk defa başıma geldi ve çok çaresizim umarım en kısa zamanda geçer ilk günden çöktüm resmen
(5,836 puan) tarafından
Yakın zamanda bende eşimle gezmeye gitmiştim dışarıda tuvalete girdim bikaçkere kıl kurdu bulaşmış nasıl olduysa sonra tuvalette görünce korktum doktora gittik eşimle bana ilaç verdi 3 gün evin temizliğine ve kendi temizliğinize çok dikkat edin bebeğinizi elinizi yıkamadan asla kucağınıza almayın dedi çok bulaşıcı diye rabbim yüzümüze baktıda geçti..
(108 puan) tarafından
Çok şükür geçmiş darısı başımıza inşallah

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 235 göst.
0 oy
5 cevap 137 göst.
1 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1995 (1,399 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 149 göst.
26 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sumeyye69 (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 273 göst.
4 Ekim 2023 Aile kategorisinde Mrs. Boz (36 puan) tarafından soruldu

379,406 soru

11,356,843 cevap

34,833 kullanıcı

...