0 oy
150 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,399 puan) tarafından
1 buçuk yıldır uyu za yakalandık ben eşim ve iki çocuk  bu  süreçte hamile kaldım ve 1 ay önce doğum yaptım  bebeğe çok dikkat ediyorum onada bulaşmasın diye.ilkin doktor kvellada verdi fayda etmedi sonra vilkinson Pomat kullandik aşırı pis koktuğu için biraz ara verdik tekrar başladık ondan da fayda görmeyince yine bıraktık sonra ben doğum yapacağım için çocuğa geçer diye eczanenin yaptığı kükürt vazelin karışımı ni kullaniyorm dogumdan bu yana aralıksız hergun hepimiz kullanıyoruz 4.gun banyo yapiyoruz banyoda yine sürüyoruz hergun yatağa geçerken temiz kıyafet giyiyoruz çarşaflari 3 4 güne bir 60 derecede yıkıyorum yorganlari yastıkları posette bekletiyorum dönüşümlü olarak onu posetten çıkarıp yüzünü çıkardığım yastık yorganı tekrar posete koyuyorum bir ay düzenli bu şekilde yapmama rağmen hala ara ara kasintimiz oluyor hergun dedil ama bazı günler atak yapıyor kaşıntı yine oluyor bu iyileşme belirtisi mi genel olarak kasintimiz yüzde 70 azaldı ama tedaviyi birakirsak yine kaşıntı çoğalır mi bilmiyorum yada biz ne zaman kurtulacaz bu beladan

5 Cevaplar

0 oy
(137 puan) tarafından
Bende olmuştum geçen sene 5 ay filan çektim.Öok zor oluyor insanın psikolojisini bile bozuyor.Ben kireçlenme geçirdim canım.Dezenfektan kireci ile.İstersen tarifi verebilrim
(1,399 puan) tarafından
Geçti mi yani komple banada verir misin tarifi fayda görürüm diye herkesten biseler denemek istiyorum
(124 puan) tarafından
Bende alabilirmiyim tarifi. Benimde ananemle dedem **** kaç aydır yapmadıkları şey kalmadı yaşlılar bide her yerleri yara hapını bile kullandı dedem geçmedi gecmiyo
(137 puan) tarafından
Ben youtube da cadı kazanı diye bir sayfada gördüm canım.Dezenfektan kireçini bir kovaya ısla.Kaynaması bitip kireç aşağı çökecek.Üstünde kalan suyu bulandırmadan al.Bu su ile bütün vücudunu aklına geldikçe sür.İçine kükürt de ekleyebilirsin istersen.Ben kireç suyunu sprey şişesine koyıp hergün yataklara çarşaflara dahi sıktım.Sonra geçti şükürler olsun.Allahım kurtarsın inşallah sizi de
(124 puan) tarafından
Tamam canım cok sağol hem sayfaya bakarım hemde bu dediğini yaparım
-Reklam-
0 oy
(473 puan) tarafından
Benimde 1 sene olacak ve eşime yeni bulaştı çocuklsrımda bişey yok ama geçmiyor neler yaptık neler çok yıprandım bu süreçte psikolojim bozulmuş 60 ta yıka ütüle poşetle hergün banyo ama yok geçmiyor Ziver hapları mı dersen kükürtlü pis kokan kremler mi desen resmen vücuduma işlemiş bizde kaşıntı yok ama hep çizikler oluşuyor bazen geçiyor bazen de çok kötüyüz nasıl olacak hiç bilmiyorum 
(473 puan) tarafından
İnşallah canım her zaman duacın olurum Reçete bu mu canım sizde reçetesi varsa fotoraf atabilir misin temizliği nasıl yaptın canım sana zahmet onunda detaylıca anlatır mısın yüz ve saça da sürülüyor mu ve çocuklar a
(473 puan) tarafından
Canım trendyolda beyaz bi vazelin üzerinde soufre prespite duvar kimya kükürt yazıyor ona benzer mi yada o olur mu
(141 puan) tarafından
Canım sağlık ocağına git yazdir Trendyol dan ben almadım beni dinle istersen yüze saça sürmedik tabi vucudumuzun heryerine temizligimize daha çok dikkat ettik çarşaf yastık hep yıkandı bide sur her akşam sabah biz artık böyle yapıyorduk vala geçti
(473 puan) tarafından
Peki bana atabileceğin bi reçete var mı yoksa bu isimle mi yazdırayım
(141 puan) tarafından
Canım fotoğraf atmayı bilmiyorum ondan reçeteyi öyle yazdim
0 oy
(141 puan) tarafından
Canım hiç uzatmayim 8ay kaldı bizde rezillik mshvolmustu vücudumuz hepsi boş bende reçete var git yazdir sağlık ocağına al ezcaneden  vazelin gibidir suruon ins geçiyor istersrn atayım sana vala dua etcen bana Allah dusmanima vermesin çok kötü illet 
(1,399 puan) tarafından
Bi atsan sana zahmet onuda denim
0 oy
tarafından
Doktor merhem yazıyor eczacı karışım yapıyor en geç 2 haftada bitiyor bazı şeyler yapmanız lazm
0 oy
(698 puan) tarafından
Cnaim her gün nevrsms değiştirip duş alıp birde yatağı da koltukları da evide hergun süpürmen lazm 2 3 gün fazla nevresim içn üstünden ilaçla düşen yataktan geri geliyor en büyük kurtulma yöntemi temizlik 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 151 göst.
26 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sumeyye69 (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 278 göst.
4 Ekim 2023 Aile kategorisinde Mrs. Boz (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 160 göst.
3 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 35Nisa.! (150 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 66 göst.
2 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Isteoylesine (173 puan) tarafından soruldu

381,120 soru

11,409,774 cevap

34,946 kullanıcı

...