0 oy
860 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar boyum 1.68 kilom 95 zayıflamak istiyorum ama zayıflayamıyorum 1 cocugum var dogumdan önce 68 kiloydum cocuktan sonra böyle oldum pskolojık olarak cok yoruldum beni gören herkes sanki yüzüme degil kilom bakıyor 21 yasındayım herkes daha cok gencsin zayıfla diyor herkes zayıf olmak zorunda mı bende istiyorum şöyle 60 65 kg olmayı ama olmuyor yapamıyorum 

45 Cevaplar

+2 oy
(6,198 puan) tarafından
Olmuyor yapamıyorum dediğin sürece yapamazsun zaten
(2,049 puan) tarafından
Esma abla bebk emziriyorum daha 24 günlük yeşil.cay ve kahveye limon sıkıp içebilirmiyim sence bir zararı olurmu bebek emzirirken
(6,198 puan) tarafından
Yeşilçay icemezsin güzelim
(2,049 puan) tarafından
Ya kahveye limon sıkıp içebilirmiyim
(1,045 puan) tarafından
Abur cuburu kesmezsen içtiğin hiçbir şey kar etmez bide limon asit bebeğe pişik yapar gaz yapar kendine yemek programı oluştur
(6,198 puan) tarafından
Şuan çok küçük kahvede icemezsin Ümmü Ahmet⭐ su asamada sadech Yemen'e icmene dikkat et abur cubur yeme bol su iç yeter zaten emdikçe gidecek
-Reklam-
0 oy
(8,778 puan) tarafından
Bunu görsellik için değil sağlığın için yapmak zorundasın cnm ille bikini mankeni gibi 0 beden olman gerekmiyor ama yaşına ve vücut kitle endeksine göre kilon çok fazla Makarna ekmek hamur işini ve üç beyazı kes uyumadan 4 saat önce yemek yemeği bitir gece yatmadan yarim saat önce yoğurdun içine pul biber ve limon koyup ye yağ yapımına yardımcı olur beslenme alışkanlığını degistirirsen kilo verirsin
(8,778 puan) tarafından
Yesilcay içebilirsin cnm fakat kahve miktarına dikkat etmen lazım bende emziriyorum kolaya hasretim resmen 2 bardağın üstüne çıkamıyorum kahvede 1 fincanlik olarak içip o karışımı gene 1 fincanlik yapabilirsin
(1,045 puan) tarafından
Yesil çay icemezsiniz çünkü yesilcay vücuttan suyu atıyor size ise su lazım
(8,778 puan) tarafından
Doktor bana dozunu aşmamak koşuluyla icebilirsin demisti
(2,049 puan) tarafından
Anladim abla çok teşekkür ederim
(1,045 puan) tarafından
Bana da diyetisyen içemezsin dedi  gecen hafta
0 oy
(7,906 puan) tarafından
Yooo yaparsın yeğenim doğumdan sonra 95 e kadar çıktı şuan 70 lere düştü ki evet oda 20 yaşında 
tarafından
İnşallah bende zayıflarım
0 oy
(679 puan) tarafından
Canım zorunda degil ama sağlık için şart ve yaşın daha cok genc biraz daha kendinı motive etsen yaparsında sen yapamam dedıkce olmaz
tarafından
Yapacam başaracam dediğimde de olmuyor
(679 puan) tarafından
:) kız olur sen once abur cubur çıkart olur yapanlar nasıl yapıyo irade lazım kafana koy bence sağlığın için
0 oy
(110 puan) tarafından
Bende 19 yaşındayım 1.68.90 kiloyum bende zayiflayamiyorum ya 
tarafından
Kız Saliha biz etlerimizi kesek senle bıçakla kurtulak gitsin Bi bırakmadı bizi
(110 puan) tarafından
Diyete fln gittim olmuyor yani ekmek tuketmiyorum abur cubur yemem sadece1 tane çikolata bı de kola  
tarafından
İkisi de cok şekerli ama
0 oy
(970 puan) tarafından
en önemlisi irade önce sen ksndine hakim olacaksın yeminle 1 aydır gazlı içecek aburcubur ne arasan yiyorum 3 kilo aldım göbeğim çıktı . 26 yaşındayım ilk defa göbeğim ama yemicem diykrum ama yiyorum alışkanlık oldu
tarafından
Cok şekerli hepsi kilo yapıyor
0 oy
(362 puan) tarafından
76 kilo 168 zayıflamak istiyorum lakin olmuyor  canm gebelikte aldim az verdim geri kaldi
tarafından
Benimki dogumdan sonra oldu
0 oy
(916 puan) tarafından
Canım yaşın çok genç kilo maalesef her hastalığa kapı açıyor. Doğum öncesi kilon normal ona yakın bir değere düşsen sağlığın açısından iyi olur. Kendi başına yapamıyorsan diyetisyene git canım. Abur cubur çok yiyorum demişsin alma evine. Yürüyüş yapmaya çalış bol su iç. 
tarafından
Kafamdan silemiyorum
(916 puan) tarafından
Bir psikolog yada diyetisyene gitmelisin
tarafından
Diyetisyene gidecem
0 oy
(61 puan) tarafından
eğer sağlığın yerindeyse hiç de önemli değil ama sğlığını etkiliyosa gerekircanım 
tarafından
Sağlık yönünden sorun yok
0 oy
tarafından
Olmuyor yapamıyorum diye bir şey yok insan istedikten sonra bal gibi de olur yeterki iradeli ol
(2,049 puan) tarafından
Hülya abla bebk emziriyorum ya daha 24 günlük yeşil.cay ve kahveye limon sıkıp içebilirmiyim sence bir zararı olurmu bebek emzirirken
tarafından
Kuzum yeşil çay bilmiyorum ama kahve de kafein var yaa bebeğe uykusuzluk falan yapabilir o yüzden içme suyuna limonu sık iç öyle daha iyi
(2,049 puan) tarafından
He öyle yapim ozaman çok sagol öpüyorum ♡♡♡
tarafından
Teşekkür ederim canım benim bende öptüm ❤ miss kokulu kuzumu da kokla benim için ❤
0 oy
(994 puan) tarafından
Herkes tabiki zayıf olmak zorunda degil ama sende bu halinden memnun değilsin ki takıyorsun bakışları vs sağlık için normal sınırlara gelsen iyi olur bugün disardakiler böyle diyor yarın eşin yada çok sevdiğin insanlar derse daha çok kirilirsin tek başına olmuyorsa da diyetisyenle ilerle hastalık vs durumları için sıkıntılı kilolu olmak
tarafından
Ben boşandım kız eşim yok ama cevremde herkes zayıfla diyor
(994 puan) tarafından
Kendin için kesinlikle verirsen iyi olur herşeyin başı sağlık kiloda sağlıksız hayata itiyor
tarafından
Giydiğim yakısmıyor diye düşünüyorum moralim bozuluyor
0 oy
(7,873 puan) tarafından
Çok kilo iyi bişey değil evet herkes zayıf olmak zorunda değil ama senin boya göre kilon cok aşırı hemde sağlıksız. Kendin için kilo vermelisin çevren için değil. 168 boya en fazla 60-65 kg olmalısın. İnşallah zayiflarsin.
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Şu kiloya takanlar asla ama asla kilo veremiyor yani 21 yaşındasın 95 kilo gerçekten fazla sağlığın ve senin iyi hissetmen için , herkes çita gbi olacka değil 
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Şu kiloya takanlar asla ama asla kilo veremiyor yani 21 yaşındasın 95 kilo gerçekten fazla sağlığın ve senin iyi hissetmen için , herkes çita gbi olacka değil ..
0 oy
(7,545 puan) tarafından
Canım bugün 95 ve daha yaşın 21 bunun otuzu,kırkı,ellisi var ve kadın vücudu her geçen yıl kilo almaya müsait onun için önlem almalısın yani on yıl sonra 150 kilo olmak istemiyorsan bugün ipleri eline alman lazım.
0 oy
(7,928 puan) tarafından
Seni üzmek için demiyorum ama gerçekten kilon çok fazla yapamıyorum deme verecem de biraz moral ver kendine erkek hamur işleri hayatından çıkar bol su iç yeşilik ye
0 oy
(7,664 puan) tarafından
Yani gerçekten daha gençsin kolay kilo verirsin hem de kilo sağlık açısından iyi değil. Milletin dediklerinden ziyade kendi sağlığın için zayıfla bence 
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Oncelikle zatiflayamiyorum diye bisey yok gerçekten istesen yapardın bunu bi kabul et. Ayrica herkes zsyif olmak zorunda degil kendini oyle seviyosan oylesindir. Ben de kiloluyum ve kendimi boyle seviyorum harika bi insanim var mi otesi kimse de gik diyemez ben tasiyorum o kiloyu kime ne
0 oy
(693 puan) tarafından
Tabiki de hayır herkes zayıf olmak zorunda değil imkanın varsa yürüyüş yapabilirsin bol su iç 
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Zorunda değilsiniz fakat canınızın da bir kıymeti varsa kendinizi düşünüp az çenenizi tutup yemeyip kilo verebilirsiniz 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 435 göst.
0 oy
32 cevap 428 göst.
29 Mart 2022 Kültür-Sanat kategorisinde M. Nur (812 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 428 göst.
0 oy
5 cevap 154 göst.
22 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,371 soru