0 oy
445 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
bugun oglumu yataga yatirirken bi anda belim bi tutuldu egilince resmen elektirik carpti gbi tum vucudum sarsildi bi an kendimi geri ittim yataga ole kala kaldim kac dakika kolumu bile oynatamdm ole tutuldu ki noldu anlmdm bi anda ya felc falan oldum samdim snra milim milim oynattim kendimi ayaklandim ama cok fenayim yaa  ogluma zor bakiyrm resmn yururken yatma kalkma oturma hc birini yapamiyrm ck zor bide emziriyrm acile gtsem naparlarki sutume gecmezmi uff bnde fitik baslancigi vardi ufakliktan tee acaba onami bse oldu patlams falan bse olms olblrmi  :( 

7 Cevaplar

+1 oy
(56 puan) tarafından
canim benimde belim fitik en ufak usutmeye oyle kasilip kalirim. gecenlerde yine tuttu resmen can cekidiyordum. ben acile gidiyorum genelde  bi agri kesici igne yapiyorlar rahatliyor.  ama 4 saat emzirmemen gerekiyor. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım bence acile git bı 
tarafından
sanrm yarin bana acil yolu gozuktu :(
0 oy
tarafından
Kaynanamda fitik vardı aynı öyle  diyordu elektrik çarpıyor gibi hissediyorum diyordu fizik tedaviyle atlatti
tarafından
ama bn ani hareketmi yptm bse oldu ilkez bu basima glyo ya
0 oy
(3,078 puan) tarafından

Üşüttün mü acaba canım  vücudun tutulmuş olabilir ama sen yinede doktora git bence ne olur ne olmaz Allah korusun :ermm:

tarafından
yok cnm usutme dgl ani harekkten ;(
0 oy
tarafından
Tarif ettigin sınır sıkışmasına benziyor canım fıtık patlaması şiddetli ağrı yapar ama tutulma yapmaz bebim arkadaşımında patladı idrarda kanama başladı acil hastaneye gitti ve fizik tedavi ile durdurdular ameliyat edemem çok gençsin kendine dikkat ederek fizik tedavi alarak bir şekilde devam edeceksin hayatına demiş benim tahminimce sınır sıkışması olmuş sende bir doktora gidip film çektir ne olduğu anlaşılır inşallah çok önemli bir şey değildir cnaom geçmiş olsun 
tarafından
ayy patlama olmadgina svndm aynn biran once gdip bakilmam lzm bnmde :(
tarafından
Yani kesin patlamamıştır diyemem ama bence sınır sıkışması gibi ihmal etme mutlaka doktora git canım
0 oy
(843 puan) tarafından
Fıtık patlamaz. Yanlış hareketten kasların zayıflığından zedelenip kanala sinir sıkışırmış. Benm 3 tane var dikkatli ol canm fıtık zor
tarafından
uff bilmiyrm cnm inan tee bacaklarima inyo karinlarima vuruyo agri esim musait olablrse gdcz bi acile bebgmde de var 3 aylik brakcak kmsem de yk acillere goturmekte istmyrm onu hc :(
(843 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum gitmeden süt sağ. İğne vururlar. Emziremezsin. Mr çekinebilirsin ama röntgenden sonra emzirme o sütü sağ çöpe at. Bide link paylaşayım sana iyi geliyo o egzersizler iyi olunca hergün 3 kez yap
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Aynesi bemde sag bacagimda oldu sebebi ne ola aha cikti dedim bwcagim ustune basiyom tutmadi bacagm 
tarafından
anldm cnm nasl yani

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 1,134 göst.
19 Ocak 2019 Diğer kategorisinde Fısdığım❤❤ (125 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 211 göst.
20 Eylül 2021 Diğer kategorisinde cansu28bado (425 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 366 göst.
7 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde iremm oktayy (62 puan) tarafından soruldu