0 oy
131 göst.
Aile kategorisinde (1,272 puan) tarafından

Gunaydin... Oğlum her gece bezini taşırıyor.üst baş değiştirince uyanıyor tekrar uyuyamıyor. Bir çok bez denedim aynı. Sorun bizdemi onuda anlamadım :D

Farklı çözümler bulan varmı? Çiş kaka hep taşıyor. 

8 Cevaplar

0 oy
(9,247 puan) tarafından
Saat aralığı mı fazla değişme süresinde birde prımanin premium var onu dene
(1,272 puan) tarafından
Uyutuyorum 3  3 buçuk saat sonra Bi uyanıyor karnı sırılsıklam.
(9,247 puan) tarafından
Büyük mü.  Pipsi yukarı geliyorsa da olur
-Reklam-
0 oy
(7,035 puan) tarafından
Aynı sorundan bende muzdarubiim malesef dün akşam 9 da deistirdim sabah 7 de ebir uyandık hepsi Bayık durumda. 
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Sorun sizde aşkım :D çok mu içiyor uyumadan önce..benim kızımda uyumadan hemen önce suyu abartirsa kaçırıyor valla 
0 oy
(299 puan) tarafından
Bezini büyük al benimkide öyleydi bir numara büyük aldım iyiyiz simdilik
0 oy
(49 puan) tarafından
Eğer bez tam oluyosa bir numara büyüğünü deneyebilirsin
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Minies ve baby turco kullanıyorum, akşam uyumadan önce değiştiriyorum gece sabaha kadar çok şükür hiç taşma olmuyor. Canım acaba numara küçük ya da büyük olabilir mi?
(13,787 puan) tarafından
Ya şu turcoyu bı ben sevemiyorum :⁠-⁠D:⁠-⁠Dnasıl akşamdan sabaha durur o bez :⁠-⁠*
(5,108 puan) tarafından
Çok ilginç gerçekten canım ya kimi bebeklere iyi gelmiyor ama ben çok memnunum.  Şimdi migros markası miniese geçtim fiyatları aynı sayılır bu da fiyatına göre çok iyi :dd Sen ne kullanıyorsun
(13,787 puan) tarafından
Bebem natural bile daha iyi hiç sevemedim iki oğluma da kullandım yok diğer bezden birtane kullaniyosun ondan üç tane hemen doluyor zaten uygun olmasının anlamı kalmıyor bana göre ben sevemedim,:⁠-⁠Dşimdi goon aldım indirimden burda bir arkadaş söylemişti ama o da sizdiriyo
(5,108 puan) tarafından
Yaa demek ki size yaramıyor :D miniesi hiç denemedin mi canım
Numarası küçük ya da büyük değildir değil mi bazen o da çok etkiliyor taşımayı
Bir de bebeğin cinsiyetini kız miydi unuttum

Goonu ben de duydum iyi diye ama demek o da mı sızdırıyor:d o zaman bezden değil ya çok mu çiş yapıyor acaba
(13,787 puan) tarafından
Bence benimkiler çok yapıyor:⁠-⁠D:⁠-⁠Dikisi de erkek üç yaşında oğlum gündüz takmıyoruz çoktan hallettik ama geceye ben cesaret edemedim daha bez full kalkiyo
0 oy
(154 puan) tarafından

Aynı durum bizde de vardi hangi bezi denesemde gece bir kere degissemde yok yine taştı. En son Molfix 6 numara bez apdim normalde 5 kullandiyoduk bir numara büyük aldim torba gibi oldu ama onu baglayip sabaha kadar degismedim ve ilk defa çişi taşmadi :D

0 oy
tarafından
Molfix kullanıyorum, daha 1 kete bile taşmadi, bir beden de büyük alın.
(1,125 puan) tarafından

İki buçuk aylık olduk sürekli aynı sorun var bizde Molfix kullanıyorum bı beden de büyük te alıyorum değişen bişey yok arkadaş sleepy kullanıyor hiç tasmadi dedi büyük olmasına rağmen deneyim dedim yine aynı şekilde taştı geçen de doktor arkadaşa yazdık basım dertte bezle diye altını aç resim at video cek dedi neyse attık zaten doğdugundan beri kalkık duruyordu meğerse ondanmis paşamin :)) bezle alakası yok yani canım ben günde beş kez değişiyorum kıyafetlerini 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 247 göst.
6 Şubat 2021 Aile kategorisinde Ipek_V (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 226 göst.
17 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Sirindn (2,396 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 56 göst.
1 Şubat 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hasibe (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 72 göst.