0 oy
470 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar arkadaşım davet etti eşimle beraber gitik ama 5senelik ilk defa arkadaşıma gitik şimdi kocam ailesine giderse öğretirler lerelse niye gitiniz her zaman görümcem der arkadaş evine gidilmez ya karına bakar yada kocana bakar diye ama biz bayanlar olarak ayrı odada oturduk kocalarimizda ayrı odada oturdular şimdi gorumceler kayanana doldururlar mi durum yaptım başta gorumcemceler bu kim diye yorum yaptılar içleri gitti ya bende arkadaşım dedim ben yabancı yerde evliyim ve kimsem yok ilk defa arkadaşımın evine gitik kaynanm gül istemiyor diye?

17 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Benim evime ve gittiklerime kim ne karışır Allah aşkına, biraz sert olun ya bu ne böyle mıy mıy mıy mıy 

Bide hala laf soyleyecek diye tirtir titriyosun yani pesssss
(3,141 puan) tarafından
Laf soylicekler diye korkmuyor ki kocamı doldururlar diye korkuyor. Demekki kocası anasının bacisinin doldurusuna gelen bı adam.
tarafından
Aynen canim ağza lafa bakan birisi ondan
tarafından
Onlardan önce sen harekete geç, ne iyi oldu demi hayatım bize de değişiklik oldu ara ara yapalım senin için de bi degisiklik oldu vs de,onlar doldurmaya kalktığında yo biz iyiyiz güzel geçti der en azından
tarafından
İnsalah canim hata bizde davet edelim dedi onlari
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Hata sende neden 5 dene bekledin bunu yapmak için?

Erkekler şeyleri havada kime saplasam diye gezmiyor
Kadınlar da açıp her gelene buyur etmiyor
Allah aşkına gidersin de beraber de oturursun ayrı da kime ne bundan 
tarafından
Gözün kör olmasın emi :D ne güldüm kiiiiiiizzzzzzz :D :D ama doğru :D :D
tarafından
Ay bacım ama sanki millet sapik. Tamam öyle olan bir kesim var ama benim arkadasimsa eğer o kesimin içinde değildir zaten. Ne yani her arkadaş ortamında ahlaksızlık mi var ? Oturduk da okey de oynadık gezdik de yeri geldi canlı müziğe gittik yeri geldi tatile vs. Bizler böyle birsey yaşamadık çok şükür insanın arkadaşlarına da karışmasınlar bir zahmet
tarafından
Evet her kelimene katılıyorum, bide bi bakarsın durumlar nasıl adam nasıl davranıyor kadın nasıl davranıyor eşine ve sana karşı,tavırları nasıl, baktın huzursuz eden bişey var bidaha gitmezsin.

E buna sen karar vereceksin yani kaynana görümce değil
tarafından
Ay çok haklısın eris cidden öyle benim arkadaşlar gelir ben giderim şimdi bekarlar evlensinler çift olarak takılırız ne var bunda
tarafından
Canim kiskaniyorlar kocamı dolduruyorlar
0 oy
(3,911 puan) tarafından
Onlara ne canım içleri fesatsa. Ayrı oturmussunuz ne var bunda.Esini zoela götürmedin ya
tarafından
İkna etmek için bir ay uğraştım canim
(3,911 puan) tarafından
:Dd o zaman esin dakkada döner  bosver onlara yansıtma o da çk memnun kaldı felan de karısmasınlar onlara ne oluyor
0 oy
(216 puan) tarafından
Niye paylastiniz ki durumda madem boyle bi kaynana gorumce var arkadaslarinizla gorusmenizi herkesin bilmesine gerek yok esin varmi yaninda var o zman sikinti yoktur ..
tarafından
Ya istiyorum görsünler kocam ilaki der onlara ve ve görsünler paylaştımi hata yorum yaptılar kim diye arkadaşım dedim niye soruyorsunuz diye
0 oy
tarafından
Onlara ne cnm kiminle görüşmenize neden karışıyorlar onlara o fırsatı vermeyin 
tarafından
Eşim veriyor
0 oy
(2,810 puan) tarafından
Kimseyi ilgilendirmez nereye kime nasıl gittiğim haa böyle zihniyeti varsa da direk sizde uzak durun derm çokta bacısı sın neme lazm sen de kocan var böyle münasebetsiz şeylere hiç gelemem 
tarafından
Hiç deme
0 oy
tarafından
Valla delırıcem ya kyananlara bak nelere karısıyolar
tarafından
Aynen canım
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Eşinin aklı olsa onları dinlemez ve benim eşime de derlrer ama eşim asla dinlemez kim ne karışır ki evim ayrı Barkım ayrı hem sende onlara laf verme ağızlarında tıka söylediklerinde sizi ilgilendirmez de bu kadar basit gerçekten kendinizi artık ezdirmeyin
tarafından
Canim istiyorlar hep tak kalım köpek gibi evde
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Korkma canm eşinin ailesinden sana onlar değil eşin karisa bilir biraz dişli olursan kimse umrunda olmaz emin ol
tarafından
Zaten bu saaten sonra kimsoyle olucam
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Ya ne âlâka içleri gitmiş 
0 oy
(15,311 puan) tarafından
O nasıl iş ya. Herkesi kendileri gibi sanmasinlar
0 oy
(563 puan) tarafından
Ne karışıyorlar size ne desene ayrı oturmak en iyisi zaten 
0 oy
(7,836 puan) tarafından
Ne alaka ya cahil cahil dusunmesinler ne demek bakar bakar zihniyetleri oyle galiba onlarin
tarafından
Aynen doğru
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Nasıl bir pis nefis var onlarda böyle resmen tiksindim. Söyleyemeyin duyulmasın. 
0 oy
(9,001 puan) tarafından
O bakar bu bakar dersek Bi arkadaş evine gerek yok ki bakkala giderken de vs heryerde geçerli bosver bu kadar takacaksan onlari engelllese idin ama bence fırsat vermezse esin onlarda gazlayamaz 
tarafından
Aynen canım
0 oy
tarafından
Ya Hersey erkekte bitiyo.  Bunda kotu birsey yokki .  Dediklerinde esin onlarin agzlarnin payini verecek. 
0 oy
(7,062 puan) tarafından
Kimseyi ilgilendirmez nereye gittiğin ben de dört senelik evliyim kimsem de yok geldiğimden beri eşimin arkadaşı var sürekli gider geliriz çok şükür kimse kimseye o gözle bakmıyor zaten öyle olsa gitmem.
tarafından
Vala yeni ektim bile yazmış kimiş bu diye

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 266 göst.
23 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Serpil Kubis (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 383 göst.
22 Mart 2024 Aile kategorisinde Azizeak (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 787 göst.
27 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Dil ek (30 puan) tarafından soruldu