0 oy
105 göst.
Aile kategorisinde (732 puan) tarafından
Kızlar 1.5 yaşında oğlum var normalde kendini çok güzel ifade eder, bir istediğinde, sinirlendiğinde, mutlu olduğunda ama son zamanlarda çekingen gibi bu normal mi ben atılgan olsun istiyorm, aslında atılgandı, mesela eltimin 9 aylık oğlu var benim oğlum küçükken yanına gidip vuruyordu biz de yapma annecim o kardeş vs vs dedik şimdi onun oğlu benm oğlanın saçını çekti bir kaç kez canı acıdı ağladı şimdi korkuyor onlarda yapma vs demiyor, neymiş bizim oğlan onların oğluna vurunca canları sıkılıyormuş iyi de bebek bunlar,  ben yapma etme dediğim için mi böyle korkuyor anlamadım ki, normalde kalabalık ortamda bulundu oğlum, çok da ilgilenirim oyun hamuru, resimli kitaplar her şey aldım alıyorm da bilinçli ve atılgan, bilgili olsun diye 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Öyle düşünen insanların bebeğini korumayacaksın elleme dövsün senin ki niye yapma dedin ki nasıl düşüncesizler yaa
(732 puan) tarafından
Canım ne bileyim kavgacı olmasın istedim hep bebeği sev öp deidk biz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bir süreçtir bence. Oylelerinin çocuklarıyla da yan yana getirmeye gerek yok.  Yani vurma demek lazım ama mesela paylaşmak istemediği zaman ,oynamak istemediği zaman vs saygı duymak lazım. 
(732 puan) tarafından
Tabiki de çok haklısın, ben evladımın hep sevgi ile büyümesini isterim şiddetle değil yinede gider sarılır vuran çocuga, inşallah çekingenlik süreci geçer
0 oy
tarafından
bebekler sonucta, cocuklar sonucta lafina katilmiyorum sonucta bizler cocuk degiliz ve baskasinin cocuguna zarar da verditmemeliyiz.. atilgaij senin istemenle olmuyor malese yillardir ugrasiyorum sosyal bir cocugum var evt ama kimseye vurmaz itmez yani bu icinden gelen birsey
(732 puan) tarafından
Ben zaten kavgacı olsun felan istemiyorm, benim oğlumda bebek onunki de bebek vurbilirler birbirlerine ne diyebilirim ki kavga mı edeyim, ama eltimin canım sıkılıyor demesi aşırı saçma. Aslında sosyal ama ben çocugumu biraz kısıtladım galiba parka felan götürdüm ama çok değil kendi kendine yetsin oynasın bilsin istedim, çocuk vs gördükce gider seslenir ama sadece son 1 aydır bu şekilde

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 129 göst.
24 Mart 2024 Aile kategorisinde _kubra123 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 58 göst.
20 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 187 göst.
11 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 103 göst.