0 oy
265 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Irade yok bende sanırım küçükken kafama koyduğumu yapardim simdi oyle olmuyor 

Diyet yapicam kendime guvenmiuorum ki olmayacagini biliyorum diyorum yapamiyorum baslayamiuorum oule olunca diyette yapamiyorum

Bana yardim edermisini nasil yapabilirim

12 Cevaplar

+1 oy
(556 puan) tarafından
Ben valla iştah kesen bi kahve aldım öyle baş ediyorum yoksa aldı başını  gidiyordu kilolar doymak ne bilmiyordum
tarafından
hangi kahve canim
(556 puan) tarafından
Forx5 canım başlayalı tam bi hafta oldu  hic yemek aşırı yeme hissim  yok  bi haftada 2 bucuk kilo verdim
tarafından
dogumdan sonra veremezsem bende kullanacagim
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
İradem bana baş ediyor. :D
(13,202 puan) tarafından
Vallahi yemek olunca gözüm dönüyor Allaha yalvarıyorum lütfen nefsimle sınama beni diye. Gerçekten üzülüyorum. Keşke nefsime hakim olabilsem şeytana uymasam. Bütün ilaçlarımı bırakcam zayıflasam
(2,799 puan) tarafından
Bende  hamileyim  birincide  27 kilo almistim bunda kac alcam bakalim kaynanam benle dalga geciyo etlik tavuk zamanin geldi diye çünkü  bambaska ben oluyorum ☺️
(13,202 puan) tarafından
Verebiliyorsanız ne ala. Bünye meselesi biraz da ben 10 kilo aldım doğumdan 15 gün sonra bütün kilom gitti meğerse yalancıymış o 10 kilo sonra bir yapıştı bana yok gitmiyor.
(2,799 puan) tarafından
Ben ilk kizimda 63 le ilk  kontrole gitmistim 90 la dogurdum

Tam 60 kiloya  indim gene  hamile kaldim  kizim suan 26 aylik
(13,202 puan) tarafından
Çok şanslısın valla
0 oy
(9,079 puan) tarafından
Bu ara ben de eski irademi kaybettim geçen yıllarda 16 kilo verdim 3-4 ay gibi kısa bir sürede ama bu ara asla ama asla irademe ben sahip olamıyorum.artik neydendir bilemiyorum 
0 oy
(582 puan) tarafından
Başetmeye çalışmıyorum.

Tatlı çok sevmem zaten.

Abur cubur da yemem, onun yerine her akşam az bir miktar fındık fıstık, 1 adet de meyve yerim saat 6yı geçmeyecek şekilde.

Yemeklerde ekmek de tüketmem, yersem eğer 1 dilim yerim onunda tam buğday unlu zeytinyağlı ve zeytinli ekmek yapıyorum ben ondan yiyorum.

Saat en geç akşam 7buçuktan sonra hiç bir şey yemem, sadece su, çay, kuşburnu vs içerim.

Kebap vs çok yağlı yemekleri de ayda 1 kere yiyorum. 

Normal rutinim bu. İyi hissediyorum böyle beslendiğim zaman.
0 oy
tarafından
İrade mi hangi irade hshdhd

Diyet konusu geçince ortamdan direk uzaklasirim ehhe
tarafından
Hahahahha bu bennn ;)!
0 oy
(1,170 puan) tarafından
bence bu diyet işi sknti hayatimda hic diyet yapmadim 28 yaşındayım ve hep balik etliydim ama aşırı kilom yoktu dogumdan sonra 85 den 69 lara kadar dustum sonra cocuk 4 aylik olana kadar boyle gitti 4 ayin sonunda bir aldim bir daha bas edemedim tekrar dogum kiloma geldim 85 de çakıldım bnde yapsam diyorum ama hic cesaretlenemiyorum ki yapiyim
0 oy
tarafından
Valla canım birşey çektiğinde hemen hayallerimi düşünüyorum vermişim bütün kiloları millet bana nasıl yaptın diye soruyor falan gözümde canlandırıyorum hep :) bide buradaki arkadaşlarımla paylaşıyorum sevincimi hemen post açıyorum şu kadar gitti diye ☺️ saolsunlar hepsi bana destek oluyor :) ❤️ 
0 oy
tarafından
Önceliklerini değiştirerek yapabilirsin ben öyle yaptım şuan 44 kiloyum 76dan düştüm bu kiloya . Çok pişmanım aslında ama belli biyerde bırak.

Sabah 8 de kalkıyorum ya çocuğu ihtiyaçlarını karşıla kahvaltı ettir evi toparla derken 11 oluyor o saate kadar sadece bir Türk kahvesi içiyorum aç karnina. Sonra haşlanmış 1 yumurta yiyorum. Sonra çakışıyorm zaten 3 e kadar 3 de sebze yemegi yiyorum 1 tabak ekmeksiz sonra akşam 7 bucuga kadar açım akşamda protein ağırlıklı yemeye çalışıyorum tavuk balık falan yersem 1 dilim ekmek başka yok aciktikca su içiyorum böyle zayıfladım 
(5,413 puan) tarafından
Neden bi yerde durmadin 44 çok çok az canım. Alamıyor musun artık
tarafından
Yaşam standardı haline geldi bnde şuan alamıyorum çünkü yemiyorum
0 oy
tarafından
dogumdan sonra mecburum zayiflamaya hic bi kiyafetim olmuyor ve cok mutusuzum cok zorlaniyorum bu kiloyla 
0 oy
(1,386 puan) tarafından

Eğer yolun sonunda istediğim bedene sahip oluyorsam o yol bana hojdur:D

0 oy
(649 puan) tarafından
Bende edemiyorum ki
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Valla iştah kesen kahvemle bahsediyorum biraz baş ettim ve düzeldi zaten sonradan biraksamda aynı devam ediyor -13 kilo veda devammmm....

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 111 göst.
13 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Zeynnpp (383 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 126 göst.
1 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Sed.bey (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 146 göst.
7 Nisan 2024 Aile kategorisinde Yakamozzzz (431 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 84 göst.