0 oy
525 göst.
Aile kategorisinde (2,537 puan) tarafından
Bugün Taksim'de vefat edenler evlerinden her zaman ki gibi belki neşe belki de eşiyle kava edip de çıkmıştı. Geride kalana ömür boyu vicdan azabı. Neden küs ayrıldık diye. Bu hepimize ders olmalı eşlerimizle sevdiklerimizle sudan sebeplerle kavga etmemeliyiz. Sevdiğimizi kaybettiğimizde arkasından ağlamanın en büyük sebebi ona yaşattıklarımız ya da yaşatamadıklarımız vicdanımız rahat bırakmadığı için ağlıyoruz. Rabbim hepimize her şeyi en iyisini en güzelini nasip etsin ölümün de hayırlısını nasip etsin. 

14 Cevaplar

0 oy
(108 puan) tarafından
Aynısını düşündüm bugün gerçekten Allah hayırlı ömür nasip etsin 
-Reklam-
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Amin inşallah canım ya videoyu izledim ben uyuyamiyorjmda Allah yardımcımız olsun Alalh aileeine sabır versin çok kötü yaoanlarda Allah'ın dan bulsun inşallah 
0 oy
(7,715 puan) tarafından

Amin insallah cok dogru soylediniz :(

0 oy
(2,769 puan) tarafından
Rabbim hayırlı ömür hayırlı ölüm nasip etsin. Rabbim ailelerine sabr versin ani ölüm çok zor
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Valla şu günüde normal geçirttiler ya Allah onları bildiği gibi yapsın kimse görmesin kimse bilmesin Allahın belaları 
0 oy
(4 puan) tarafından
Ayy düşünsene bir yere gitmek için evinden çıkıyorsun ama bilmiyorsun ki aileni son görüşün Allahim hepsine rahmet eylesin
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum canım gerçekten çok zor ölüm bir anda geliyor hep bekleriz hastalık yaşlılık gelir öyle ama öyle olmuyor vakti zamanı dolan gidiyor Rabb'im bu dünyadan iman üzerine ölmeyi nasip eylesin huzuruna günahları affedilmiş tövbesi kabul edilmiş olarak gitmeyi nasip eylesin 
0 oy
(2,468 puan) tarafından
Amin çok doğru. Rabbim sevdiklerimizi yanımızdan eksik etmesin.

Allah sabr versin ailelerine.. Allah rahmet eylesin 
0 oy
(176 puan) tarafından
Bende panik atak var boyle seyleri izleyemiyorum ve bu pstu görünce ankıstem tavan yaptı 
(176 puan) tarafından
Suan bende kötüyüm ya
0 oy
(4,390 puan) tarafından
Amin. Allah sonumuzu hayır etsin. 
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Ecrin  bebeği görünce az önce  bende  öyle düşündüm annesi babası  yaşıyor mu bilmiyorum  ama  çok  acı ölen  hepsi  içinde  bebek içinde 
tarafından
Babası da vefat etmiş
(2,055 puan) tarafından
Allah  anasına  geride kalanların sabırlar  versin  ne acı oyy  oyy
0 oy
(2,187 puan) tarafından
Sorma ya çok üzüldüm gerçekten masum insanlar öldü 
0 oy
(788 puan) tarafından
Aynen canım Rabb'im yaşamında ölümünde hayırlısını versin inşallah 
0 oy
(291 puan) tarafından
,........ ,.........
(291 puan) tarafından
.......
(2,537 puan) tarafından
Uyuya kalıyorsa sorun etmeyin telefonan tv ye dalıp da size yardım etmiyor değil ki çok çalışıyor sanırım uyuya kalıyor. Eşim de çok sever uyumayı maşallahı var yastığı kafası koymadan uykuya geçiyor :) biraz ea meslekten onun ki subay kendisi o kadar askerle uğraşmak zorluyor tabii
(291 puan) tarafından
Öncesinde telefonla oynayip çay kahve içiyordu bunun üzerine kavga etmeden konuşmayı denedim :) bu seferde uyumayı tercih ettim bnde onun çamaşırlarını katlamadan dolabına attım :)
(2,537 puan) tarafından
Ev sizin dilediğiniz gibi kırmadan inceltmeden kullanıp yaşayın zaten kıyafet alırken altını üstüne getiriyor lar iyi yapmışsınız :)
(291 puan) tarafından
Dilediğim gibi olmuyor :) işte bide kalkmış beni niye kaldirmadin diyo  kalkti da sanki bı iki gün olsa yerimde hergun aynı şey

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 429 göst.
31 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 467 göst.
0 oy
21 cevap 653 göst.
31 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Janya (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 860 göst.
18 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,477 cevap

34,884 kullanıcı

...