0 oy
653 göst.
Aile kategorisinde (245 puan) tarafından
tarafından kapalı
Gitmek ıstiyorum dedim annesi burda ne işin var dedi çantamı hazırladım beni tehdit etti ağzını burnunu kırarım diye daha bebeğim 8 günlük korkuyorum benden alırsa diye aileme ne diycem bana kalk bulasiklari yıka diyor ben biliyordum bu oruspu kadın bu gün eşimle aramıza girecek ah allahım ben sana ne yaptım da hep beni siniyorsun 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

21 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ay bısmıllah hıc bısey anlamadım
-Reklam-
0 oy
(285 puan) tarafından

Oruspu olan kim ben neden bişey anlamadm:'(

(245 puan) tarafından
Kaynana
tarafından
Kaynanasi
(285 puan) tarafından
Korkma canm bebeğini kmse alamaz snden
0 oy
tarafından
Konu ne bilmiyorum ama bebeğini senden kimse alamaz devlet senin yanında,sana verir 
0 oy
(850 puan) tarafından
Öfkeden düşünemiyorsun bile, hiç kimse bebeğini senden alamaz. 
0 oy
(952 puan) tarafından
Sakin ol bacım sinirden yazamamışsın bile. Gideceksen ki git zaten eşin sakinleşsin çık git ya da aileni ara 
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Konu ne noluyo?
0 oy
(850 puan) tarafından
Ölmek istiyorsun madem o bebek ne olacak? Hani alır benden diye korkuyorsun ya! Aklını başına topla sen annesin artık. O bebeğin  suçu senin evlandın olması mı? 
(952 puan) tarafından
Ölmek istiyorum dememiş ki hanımefendi ölmekten korkuyor galiba
0 oy
(810 puan) tarafından
Kadına neden oruspu dıyosun onu anlamadım cocugubalamazlar 7yasına kadr sende durur cekngit al dul maaşını mis gibi geçinirsin yazık bebege
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Aşkım lohusasın daha düşüncelerin tam oturmadı. Kimse çocugunu alamaz onun annesi sensin. Eğer memnun değilsen kaynanandan ailenlede konusabilirsin. Tehtit eden şnsanlar esas korkaktır.
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Allah yar ve yardımcın olsun 
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Kendini ve bebeğini düşün bir tek. Lohusa kadınsın sana bunu yapanlar böyle hissetirenler Rabbim bu dünyada Ahirette de hiç huzurlu bırakmasın
0 oy
tarafından
Ay sen şuan lohusasin ya kafan hiç iyi değil. Kaynanan zaten ayrı manyakkk. Ailenin evine git bebeğini de alıp. Şu süreci sakin geçir .
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Ya yapma bacı. Bulasikta yıkama camasirda yıkama biyeri de süpürme. Ye iç yat. Yeni doğum yapmışsın bebeğine bak dinlen. Kalk şu işi yap dediğinde de deki ben yeni doğum yaptım kalkamıyorum yapmicam. Israr ederse mileltin gelini yapıyor sende yap derse ben hizmetçi miyim bu evin gelini miyim laftan anlamiyomusun sen hastayim diyorum kalkamıyorum diyorum de çek kapını kapat. 1-2 cevap verirsen daha yanasmaz. Ve emin ol senin benim gibi sessiz kalanlar diyil bunları yapanlar yaramıyor.
0 oy
(2,919 puan) tarafından
Kaynananın numarasını Verde haddini bildirelim eşinde iş yok 
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Böyleleri tez zamanda gebersin
0 oy
(3,950 puan) tarafından

Konu ne ben bisey anlamdım :angel:

0 oy
(4,972 puan) tarafından
Yapmak zorunda değilsin kaynanana de git kendin yıka nefret ediyorum kaynanalardan 
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Annene git canım ay kıyamam ya çok üzüldüm sana 
0 oy
tarafından
Ölüm herkese uğrayacak canım Azrail adam seçmiyor 
0 oy
(17,811 puan) tarafından
Çok karışık yazmışsın canm tam olarak ne oldu

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 526 göst.