0 oy
138 göst.
Diğer kategorisinde (229 puan) tarafından
Hani bir laf vardirya cok gulen insanlara iyi davranin onlar hep kimsenin gormedigi yerde aglarlar diye 

İste ben tam o kisiyim herkese iyi olmaya yardimci olmaya calisirim ama hep kotu olan ben olurum ama kimse bana demez sende nasilsin diye etrafim okadar kalabalikki ama benim kimsem yok yasadiklarimi duysaniz dersinizki sen hala nasil yaşiyorsun ne olur benim için dua edin sabrin sonu selamettir ya İNSALLAH benim icinde selamettir .

3 Cevaplar

0 oy
(1,024 puan) tarafından

Ne sıkıntın var Allah yardım etsin inşallah :(

(229 puan) tarafından
Hangisini diyimki heleki eş :(
(1,024 puan) tarafından
Valla şiddet yoksa gotune bile takma kimseyi
(229 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Malesef o da var hem sozlu hemde fiziksel
-Reklam-
0 oy
(13,891 puan) tarafından

Rabbim tez zamanda ne sıkıntın varsa gidersin insAllah ☺️ ben eşimle çok şiddetli imtihan oldum ne yapacağımı bilmiyordum yani  ama sabrın sonu selamet sabırla bekle bakalim birde bir söz varya 

Derdime derman aradım meğer derdim bana derman imiş 

(229 puan) tarafından
Çok güzelbir sozmüs cok saol cnm sabrediyorum artik Allaha havale ediyorum zaten
0 oy
tarafından
Rabbim senin yardımcın olsun. Gönlüne, hanenene ailene; ferahlık, saadet,  huzur nasip etsin. Rabbim yardımcın olsun. Üzülme canım üzülme inan ki her şey ama  her şey bir gün gelip geçici. Dünyanın sıkıntısı dünyada kalıp gidecek ve herkes yaptığıyla kalacak. Kırık kalple yaşamak çok zordur yer bitirir insanı  ama dediğim gibi bir gün hepsi bitecek...
(229 puan) tarafından
Cok saol cnm İnşAllah

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 365 göst.
0 oy
29 cevap 1,179 göst.
4 Haziran 2023 Aile kategorisinde Belinay esila (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 221 göst.
6 Ocak 2022 Aile kategorisinde Samir bariye. (4 puan) tarafından soruldu
0 oy