0 oy
117 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kizlar post actim ztn daha yeni de dun aksam ustunden beri uyumuyor bebegim devamli agliyor gozunden uyku akiyor ama uyumuyor . Nazar mi var ki belirtileri nedir nazarin . 

Karni tok alti temiz kakasini yapti biraz Karni sismis doktora goturduk gece ama jel siktilar poposundan eve gelince kakasini yapti . Ama halaa durmuyor susmuyor iki uc dkka uyuyor devamli sicriyor  ben anlamadim napim 

8 Cevaplar

0 oy
(1,024 puan) tarafından
Gazı vardır büyük ihtimalle ah o gazlı bebek derdi çok çektim çok 
-Reklam-
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Gazi olabilir canım YouTubeden gaz masajina bak banyo sonrası yağlayıp gaz masajı yap rahatlatacaktır Allah'ın izniyle 
0 oy
(1,405 puan) tarafından
üstüne 3 Felak 3 nas 1 ihlas oki
0 oy
(1,982 puan) tarafından
Gazi olmasın canım YouTubeden anne karnında ki sesi aç emzirirken uyuturken birde kollarını kundak yap rahat rahat uyusun. Dua oku üzerine biraz.

Benim kızımda inatla uyumadigi zamanlar o sesi açıyorum biraz salla uyur uyurken de ses açık olsun biz bu üç aydır o sesle yatıp kalkıyoruz
0 oy
(2,900 puan) tarafından
Gazı vardır muhtemelen o yüzden öyle yapıyordur. Sıçraması için kundak yapmalısın canım hem daha iyi uyur bide cidden bebekle paylaşım yapma bi süre nazar diyorsan. En çok annenin babanın nazarı olur bebeğe derlerdi bana.☺️
0 oy
(2,887 puan) tarafından
7 Felak 7 nas 7 Ayetel Kürsi oku bolca tekli sayı  olmak üzere tahiyat oku 
0 oy
(13,900 puan) tarafından
Sağ elini çocuğun kafasına köy Fatiha suresini oku sonra sağ elini yıka

Ama gaz da çok olur yeni doğan bebekte karnı bu yüzden sis
0 oy
(8 puan) tarafından
Benim bebegimde huysuzdu doktor idrar testi yapti enfeksiyon cikti. İdrar yolu enfeksiyonu huzursuzluk yapar demisti baska birseyi yoktu 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 174 göst.
25 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysegul&20 (3,556 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 319 göst.
19 Ocak 2021 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,439 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 59 göst.
28 Mart 2023 Diğer kategorisinde Hzl26 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 66 göst.
5 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

383,811 soru

11,484,239 cevap

35,112 kullanıcı