0 oy
545 göst.
Aile kategorisinde (116 puan) tarafından
Kızlar sadece merak ettim yüzde kaçı mutlu kaçı mutsuz? Mutluysa hangi konuda mutsuz ise hangi konuda mutsuz olurlar?  Amacım hatırlatıp üzmek kirmak  vs. değil hepimiz cahil olduk evet yorumları bekliyorum.. :)

23 Cevaplar

0 oy
(5,320 puan) tarafından
Kacmayarak  evlendim evlendim gene mutsuzum 
(116 puan) tarafından
Hmm Oda doğru :/
-Reklam-
0 oy
(240 puan) tarafından

Kaçarak evlendim mutsuz olduğum yanım 

Gelinlik giyemedim evime öyle sıfır eşyalar alınmadı 

Babamın boynu bükük kaldı şimdiki aklım olsa asla kaçmam :(

Ama evliliğimde öyle büyütecek kadar sorunlarım yok Allah'a şükür 

(240 puan) tarafından
Aynen öyle canım aynı köydeniz zaten 3 sene konuştuk
(10,023 puan) tarafından
Ahh ahh ne kadar uzuldum okuyunca :( hicbiseyine degil esya dugun falan hersey olur ama babaciginin gonlu :( ona uzuldum. Konusuyomusunuz simdi
(240 puan) tarafından
Konuşuyoruz canım kaçtıktan 1ay sonra konuştu babam annemle 4gun sonra falan konuştuk
(496 puan) tarafından
Ben kaçmadan evlendim bende gelinlik giymedim. Birazda kaderle alakalı sanırım. Eşyalı evde oturdum ne bilezigim ne alyansim oldu. Bizde tek başımıza bu kadar yapabildik işte. Ailelerimiz sağolsun mükemmel oldukları için her şeyimiz eksikti :D Bı gelinlik giyip bı foto cektirwlim hatıra kalsın. İki senedir bekliyorum zayiflarsam yapıcam
(240 puan) tarafından
Gelinliğim var ama giymiyorum 5 aylık bebeğim var ayıp olur artık bu saatten sonra
0 oy
(7,289 puan) tarafından
Komple evlendigime pişmanım kim olursa olsun evlendim diye mutsuzum
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Ben hiç olmadığım kadar mutluyum. Nefes aldığımı hissettim. Benim düğünüm kınam falan oldu kayınvalidem falan kınasız düğünsüz yapmadılar 
0 oy
(1,403 puan) tarafından
18 yasinda kaçarak evlendim :) şuan 20 yaşindayim eşimde 22 yaşinda rabbime binlerce kez şükürler olsun mutluyuz. Eşimj çok seviyorum oda beni çok seviyor... 

Ailem vermediği ičin kaçmiştim verselerdi en azindan nişanlasalardi yada flört olmamiza onay verselerdi asla kaçmazdim aslaa aslaaa.. Eşimin aile yapisindan dolayi benim ailem hiç onaylamadi (hakililarmiş) ama şuan annemde babam da keşke "çocuğu tanimak icin biraz imkan verseydik ailesiyle alakasi yok" diye defalarca dile getirdiler :) babamda annemde eşime sürekli oğlum diye hitâp eder ne eşim aileme ne ailem eşime bir kere bile saygisizlik etmedi. Kactiktan 2 ay sonrada bariştik zaten ailemle :) 

Bazi şeylerin keşkeleri olmuyo maalesef. Nasil benim ailem keske tanima firsatini verseydik diyo bende keşke kaçmasaydim diyorum. Ama pisman olduğumdan falan değil pişman değilim bidaha olsa bidaha kaçarmaydim hayir ama aileme daha fazla baski yapardim taniyin şu çocuğu diye :) 

Küçük yaşta evlenmemize rağmen iyi idare ettiğimizi söylüyor etraftakiler. Eşimin beni kirmamak için elinden geleni yaptiğini görüyorum bana hep der "sen benim için aileni biraktin allahin emanetisin " :) 

Her evlilikte olduğu gibi bizimde tartişmalarimiz oluyo ama 2 senedir evliyiz sadece 1 kere buyuk bi kavga ettik. Öyle işte kiz şimdi oturup buraya neler yazardim eşimle ilgili çok seviyorum onu ❤️ özledim gidiyim de dükkana göriyim bi onu :)
0 oy
tarafından
Çok mutluyum 3 yıl oldu eşim bulnmz Hint kumaşı 
0 oy
(113 puan) tarafından
Ben nisanliyken kaçıp evlendim eşimle aileler bu işi çok zora soktu onlara kalsa olmicakti bu iş ama şimdi mutluyuz hamileyim 1 ay içinde bebeğimizi alicaz kucağımıza evlendigimizden beri hep sever ezdirtmez kimselere beni  kendi ailesi laf söyletmez 
0 oy
(13,848 puan) tarafından
Sorun sadece kaçmaktan kaynaklanmiyor normal şekilde de evlenmiş olsaydim yine mutsuz olacaktim. Sorun eşten kaynaklaniyor. 
(1,405 puan) tarafından
sen kaçarak mi evlendin kiz
(13,848 puan) tarafından
Ay evet maalesef :(.
(1,405 puan) tarafından
boşver ne üzülüyorsun kız onlarda seni kacirttirmasalaridi
0 oy
(41 puan) tarafından
Baba evinden çıkamadım gelinligimle ailem düğünüme gelmedi:( benim düğünüm olurken hepsi babam dahil ağlıyormuş 6 yıl oldu hâlâ içimde bi acı cahillik işte şimdi olsa aşkımdan gebersem yine kaçmam. Ama sorunlar olsada eşimi çok seviyorum zaten çocukluk aşkım o da beni seviyor mutluyuz çok şükür
0 oy
(41 puan) tarafından

Baba evinden çıkamadım gelinligimle ailem düğünüme gelmedi:( benim düğünüm olurken hepsi babam dahil ağlıyormuş 6 yıl oldu hâlâ içimde bi acı cahillik işte şimdi olsa aşkımdan gebersem yine kaçmam. Ama sorunlar olsada eşimi çok seviyorum zaten çocukluk aşkım o da beni seviyor mutluyuz çok şükür tek üzüntüm ailem 

0 oy
(6,671 puan) tarafından
Kaçmadım ama yine mutsuzum 
0 oy
(496 puan) tarafından
Babam eşimle evlenmeme izin vermemişti. Daha doğrusu evlenmeme izin vermemişti. Kaçmak istedim kuzenim durdurdu anne baba ahi alma falan dedi işte neyse ailemi ikna ettim kaçmadan evlendim. Ama keşke kqcsaydim beni hep eşime rezil ettiler. Kacsaydimda bana kusselerdi evlatlıktan reddetselerdi keşke.. eşimle mutluyum çok şükür kit kanaatte gecinc k huzurumuz yerinde
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Kaçtım benim tek mutsuzluğum okulumu bitirmemek halen içimde bir yerlerde mesleğimi yapma aşkı var ama artık imkansız 
0 oy
(4,153 puan) tarafından
Cok şükür 12 seneyi devirdik mutluyum;))
0 oy
(393 puan) tarafından
Kaçarak evlendim çok mutluyum cok şükür :)
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Kaçarak evlendim genel olarak mutluyum sadece eş ailesi sorunlarım oluyor o da herkeste olan şeyler malesef. Bide erken yaşta kactigim için bı pismanligim var ama o dönem şartlar onu gerektirdiği için kısmet diyorum. 
0 oy
(6,681 puan) tarafından
7yili gecti evliliğimiz eşimle bir birimize olan sevgimiz saygimiz her gun biraz daha artiyo..guzel ailem bir birinden tatlida 2evladim var..hayatimnan gayet memnunum hiç pişman değilim
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Çevremde ki insanlar çok mutsuz çünkü hiçbirinin ailesi arkasında degil, ve bu yüzden adamların kuklası olmuşlar Rabbim yardımcıları olsun, anne baban ahı alan mutlu olmuyor demekki. 
0 oy
(119,275 puan) tarafından
kacmadim ailemde 1 kisi kacti kacanlara gicik kapiyorum (istisnalar haric) cunku cogunlugu cahilikdi falan diyo bizde cahildik ama enayi degildik 5 sene bekledim 
0 oy
(383 puan) tarafından
Biz normal nikah kiydik ama düğüne çok vardı kavga ettik gece yarısı geldi aldı beni ilk zamanlar birbirimizi pek tanimiyodk severek evlendik aynı evde olunca daha iyi anliyo insan ilk zamanlar kıskançlık o bu çok kavga oldu ama ikimizde tanıdıkça aynı evde herşey düzene girdi iyiki düğünü beklemedim kaçtım eşimle çok da mutluyuz inşallah bı omur de devam eder:)

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 724 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 616 göst.
28 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 845 göst.
31 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Mormenekse (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 1,037 göst.