0 oy
201 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (5,712 puan) tarafından
hangi markayı tavsiye edersiniz kızlar hem fiyat hemde performans bakımından

10 Cevaplar

0 oy
(119,153 puan) tarafından
fairy verilen para helal olsun ☺️
(5,712 puan) tarafından
elde yıkama için yıllardır onu kullanıyom sıvı bulaşık deterjanı için verilen pwraya da helal olsun kız :Dd
-Reklam-
0 oy
tarafından
Fairy parlatıcı olarakta finish fairy parayı sonuna kadar hak ediyor ya bulaşık sabunu bile bir başka:D
(5,712 puan) tarafından
Aynen bende elde yıkama için hep fairy kullanıyorum makinam için de ilk olarak fairy ile açılışı yapayım o zaman
tarafından
Kesinlikle yap canım pişman olmazsın indirimleri takip et pril kullandım tüm bardakların çizdi
(5,712 puan) tarafından
Herkes fairy ve finish diyo çevremde prille güvenip de almam zaten üç beş fazla olsun ama iyi olsun dimi
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Tablet fairy platinum plus kullanıyorum,parlatıcı olarak finish kullanıyorum 
(5,712 puan) tarafından
Herkes fairy de hemfikir bende memnun kalırım inşallah fairyden
(9,626 puan) tarafından
Finishin tableti bardaklarimi çizdi paketi olduğu gibi ablama verdim bazı makinelerde hic ise yaramıyo ablamda mesela finish kullaniyo oda ondan memnun ama benim tabak çanagimi mahvetti
(5,712 puan) tarafından
Senin makinanın markası ne cnm ilk defa duydum makinadan makiaya farklılık gösterdiğini
(9,626 puan) tarafından
Profilo kullanıyorum canim,valla bende bi tek fairy işe yarıyo biminkini de kullandım 101den de aldım prilinkini de kullandım finishte kullandim hepsi makinede yüksek düzeyde koku ve bulaşıklarda çizik bıraktı
(5,712 puan) tarafından
Fairy için tek Bi olumsuz yorum yok her makinaya uyum sağlıyor heralde :) bende sipraiş verdim bakalım inşallah benim makinaya da uyar altus markası
0 oy
tarafından
Fairy platinum çok güzel yıkıyor ama çok pahalanmış 

Ben bimin tabletini kullanıyorum bazı makinelerde çiziyormuş ama ben sorun yaşamadım 

Parlatıcı olarak hiç farketmiyor markası ne bulursam alırım 
(5,712 puan) tarafından
çoğu kullanıcı memnun değil market narkalarından .Şahsen ben o riske girmeye korkuyorum mutfak eşyalarım mahvolursa geri dönüşü olmaz üç beş kar edelim derken evdekinden de olmayalım
tarafından
Aynen öyle o yüzden kesinlikle almıyorum tavsiye de etmiyorum
tarafından
Kullanmak zorunda değilsiniz arkadaşlar ben sorun yaşamadım zaten arkadaşa da al bundan demedim yorumuma iyi bakın ilk önerdiğim fairy :)
İndirimde olunca onu alıyorum zaten
tarafından
Kız sana bişi demedim bimden alıyorum dedin ya bende fikrimi yazdım suçmu:)
tarafından
Yok ya suç değil :) niye suç olsun benim ilk önceliğim zaten fairy ama o olmazsa biminkini alıyorum
0 oy
(3,453 puan) tarafından
Tablet fairy platinium plus parlatici finish parlatici&kurutucu
(5,712 puan) tarafından
herkes fairy de hemfikir olduğuna göre gönül rahatlığı ile fairy sipariş edebilirimm
(3,453 puan) tarafından
Cok pahali olmasi disinda sorun yok biz kalabalik degiliz uzun sure yetiyo
0 oy
tarafından
Fairy kullanıyorum çok memnunum parlatıcı olarakta finish
(5,712 puan) tarafından
bende fairy sipariş ettim bakakım inşallah bende memnun kalırım
0 oy
(1,289 puan) tarafından
Fairyde çok ağır kimyasal var bence. Dolaplara bile değişik koku siniyor. Ben finish quantum max kullanıyorum memnunum.
(5,712 puan) tarafından
Aslında elde yıkama deterjanı da da ağır bir koku var ama yıkandıktan sonra birşey kalmıyor makinaya alakalı olabilir mi cnm o dediğin
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Finish kullanıyorum hepsinde de
(5,712 puan) tarafından
Bende fairy sipariş ettim bakalım ondan sonra da finishi alıcam denemek istiyorum hepsini
0 oy
(1,002 puan) tarafından
Bence fairy . Cunku baska bir marka almistim bardaklarim mahvoldu
0 oy
(1,629 puan) tarafından
İnan bende cok mizdariptim bu konudan ne kullansam beğenmedim hiç bazısı aşırı koku yaptı fairy standart paket sanırım aşırı koku yapan sonra fairy  in kırmızı li tabletini aldım 1 aydır kullanıyorum çok memnunum gerçek den cok güzel bi deneyin

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 97 göst.
0 oy
1 cevap 39 göst.
2 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Birkullanici00 (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 48 göst.
0 oy
10 cevap 300 göst.
30 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Annemnerdeeee (1,856 puan) tarafından soruldu

378,381 soru