0 oy
1,121 göst.
Diğer kategorisinde (915 puan) tarafından

Kızlar bugünlerde sinir bozucu sorularla muhatap oluyorum

Bende size sorayım dedim :)

70 Cevaplar

+1 oy
(762 puan) tarafından
Çocuk düşünmüyor musun? 

+Hayır 

Hiç doktora gozuktun mu bir sikintin yok mu ?

Allah'ım sanırım o an o kişileri boğmak istiyordum 
(48,508 puan) tarafından
ikinci cocuk dusunmedigimi suan cogu kisi net bir şekilde anladi ama anlayana kadar da kixim yasina geldiği zamsn başladılar kaynanam anneme bile demis sende soyle diye☺️
(276 puan) tarafından
Bana da soruyorlar tek çocuk 5 e girecek ben düşmem aga bu tuzaklara hergun sorsunlar bir taneye zor bakiyorum eğitim şart çocuk büyütmek doyurmaktan ibaret değil nokta .
(762 puan) tarafından
Ya benim eşim herkese diyordu ben istemiyorum şuan biraz evliliğin tadını çıkarmak istiyorum anlamıyorlar di en son bir gün baktım beni aradılar köye şöyle bir kadın gelmiş çocuğu olmayan herkes oraya gidiyormuş gel sende bı gozuk diye o gün patladım o sinirle de korunmayı bıraktım yani bir nevi gaza geldim galiba bilmiyorum o ay hamile kaldım
(276 puan) tarafından
Öyle de insanlar bilinçaltında istemeden etkileniyor bir süre sonra istemeye başlıyor
(762 puan) tarafından
Ne yazikki öyle sanırım bunu dogurduktaj sonra biri ikinci çocuk için konussa ağzının ortasına carparim
-Reklam-
+1 oy
(1,808 puan) tarafından
Kocamın soruları..

Kapı çalar daha bakmadan kim 

Msj gelir elime almadan kim 

Film izlerim şu şöyle mi bilmiyorum aşkım izlemedim beş dk geçer bu böyle mi İZLEMEDİMMMMM

aşırı tez canlı...
(915 puan) tarafından
Baya tez canlı
Eşin baya özel güçlerin olduğu sanıyor
(1,808 puan) tarafından
Hahahaha cidden öyle ona göre müneccim b.ku yedim galiba:D
(563 puan) tarafından
Ahahahah bu ben ya bende eşime hep bu şekil soruyorum tez canlı mı oluyormuşum kız :D
(1,808 puan) tarafından
Sence değil mi canım vahiy inmiyor bize kız nerden bilelim ☺️
0 oy
(5,575 puan) tarafından

Mesela eve geliyorum geldin mi diyorlar ya deliriyorum :woot: yada uyandın mı 

(5,575 puan) tarafından
Hahahhahah valla bak sinir bozucu :-) özellikle uyandın mı diyorlar artık uyuyorum diyorum ve kapatıyorum
tarafından
Benim annem hep derdi yok anne yoldayım geliyorum derdim sjsjj
(4,115 puan) tarafından
Annem bize derdi geldiniz mi 9kuldan yok anne yoldayız. Acmisiniz derdi yok mudur lokantaya goturdu derdim ahhahahha
(5,575 puan) tarafından
Hahahhahah buda iyiymiş :-):-)
(711 puan) tarafından
Yok öyle gözüküyorum direksin :)
0 oy
(2,346 puan) tarafından

3. Bebeyi düşünüyor musun diye sorup duruyorlar bunun sonu gelmez galiba 3,4,5... derken hep bir beklemede oluyorlar :wassat:

(10,460 puan) tarafından
İkizler cinsiyet ne cnm ay Allah bağışlasın hayırlı evlat olsunlar inşaAllah
(915 puan) tarafından
Bir kız bir erkek:)
Amin sağol canım
Senin kaç çocuğun var yaş kaç??
(294 puan) tarafından
benimde ikiz kizlarim var canim 3 yasindalar birde oglum var 21 aylik:)
(915 puan) tarafından
Allah bağışlasın canım
Tek yumurta mı çift mi
(294 puan) tarafından
Aminn canim cümlemizinkini insallah :)
tek yumurta ikizleri
0 oy
(1,501 puan) tarafından

12 yıl çocuğum olmadı bir patavatsız karı vardı abartmıyorum yolda görse selam vermeden bebek yok mu daha diye sorardı bu aklımdan çıkmıyor hiç xatun Allah seni bildiği gibi yapsın aklıma geldi yine sinir oldum:angel:

(1,501 puan) tarafından
Kıyamam canım sakın takma kafana onlar cahil laf olsun diye konuşuyorlar senin ne kadar üzüldüğünü bilseler inan konu bile açmazlar. Naçizane bunu 12 yıl yaşadığım için sana vereceğim en önemli tavsiye aklından çıkar düşünme bekleyiste olma kendini hayatını bebeğe bağlama bu gerçekten acaip etkiliyor tabi yine peşinde koş ama hayatını ona endeksleme benim en önemli sorunum buydu şimdi ki aklım olsa psikolojik destek alırdım kafaya takmamak için
(252 puan) tarafından
inşallah bende başarırım.rlşmde drğil vaka.her ay yumurtlama günü içintest yapıyorum yumurtlama günü değerlendireyi. diye.eşim varikosel amelşyatı oldu.3.ay kontrolü biraz iyi çıktı başka haplar vrrdi doktor 2,5 ay sonra gene kontrol var.doğal yoldan olmasa başka tedavi önereceğim dedi
(1,501 puan) tarafından
Hah işte bu güzel haber buna sevinin. Ve eğer beni dinlersen de biraz dinlenin derim her ay her ay takip gün kovalamak aşırı yorucu biraz şu kafanı rahat bırak güzelim inan bana olacak sadece zamanını bekliyor bebiş ☺️♥️
(252 puan) tarafından
inşallah canım ne güzel söylüyorsun cümlelerin mutlu etti beni♥️
(1,501 puan) tarafından
Ne mutlu bana o zaman yeter ki yüreğini ferah tut bak ne güzel şeyler oluyor Allah'ın izniyle ♥️☺️
0 oy
(743 puan) tarafından
Offfff yaaa sormaa ne zaman ikinciyi yapicaksin çocuğun büyüdü yap yap hemen kii bunu yapanlar çocuğumun olmadığını bile bile soruyor:////
0 oy
(3,546 puan) tarafından
 of neyse yazmicam hala düşününce sinirleniyorum çünkü 
(1,129 puan) tarafından
Yaz kız merak ettim :))
(3,546 puan) tarafından
Benim sütüm gelmedi oğlum mama ile beslendi eşimin Büyük teyzesizi neden sütun gelmedi dedi artık bu soruya alıştım buraya kadar birşey yok aç bakayım memene dedi ay ben şok oldumy cenezadeyiz resmen rengim attı ne sacmaliyorsunuz demek le yetinmistim
(1,129 puan) tarafından
Yok artık yuhhhh
0 oy
(11,089 puan) tarafından
Ahahah aklıma geldi bak yine güldüm :D 

Niye bu klimayı aldınız daha büyüğü yok muydu, sorusu en sinirimi bozan sorulardan biriydi :) 
0 oy
(657 puan) tarafından
Ekmek yeme hemen kilo verirsin 

Sanki ben kilomun farkında değilim kendimi görmüyorum millet hemen diyetisyen oluyor sanki soruyorum onlara yaa bak bakalım ben nasıl kilo versem acaba diye 
0 oy
(824 puan) tarafından
soru değil de doğum yaptığımda bebegim daha 1 günlükken komşum msj atmıştı bana resmini gönder de bakayım nasıl diye ay cok sinirlenmiştim:)) ve atmadım diye küstü hala da konuşmuyor hshshhs
(1,753 puan) tarafından
Kız oda küsmek için yer arıyor mis
0 oy
(790 puan) tarafından
Evlendiğim günün ertesi karşı komşumun sabah 8 de nikahta kaç gram altın takıldığıydı sanırım  kaynanamında sıkıştırmış bizim orda süt parasıydı başlık parası istenmez kız kendine mehir belirler oğlanda onu öder onun dışında oğlan ne takmak isterse takar benim eşimin durumu yoktu ne mehirimi nikahta taktı nede altın taktı  işte kaynanayı sıkıştırıp kaç gram süt parası taktınız kaç gram başlık parası verdiniz demiş oda gerekfiğince verdik demiş kadın sabah 8 de ben patates kıxartması kızartırken açtığım aspiratörden sesi duyup kapıyı çalıp sormuştu şoka uğramıştım ve ben satılık mal değilim anneminde sütü parayla ölçülebilecek kadar değersiz değil iyi günler demiştim kapatırrken kaynanan öyle demedi ama dedi ne dedi dedim fazla fazla taktık dedi dedi bende nikahta takılan altınların hepsini nikahtan sonra bozdurup borçlarımızı kapattığımızı pandemiden kaynaklı altında takılmadığını söylemiştim evde uzun saatler yalnız kalacaktım  eşim işe gittiği dönemde kaynanayada gidip fırça çektim sen elaleme ne anlatıyorsun başımımı yakacaksın diye
(915 puan) tarafından
Yok daha neler
Nasıl bir görgüsüzlük nasıl bir patavatsızlık
Yorum yapamıyorum
0 oy
(137 puan) tarafından
Bebeğin emiyormu ikinci bebek daha 3 aylık üçüncüyü yapicanmi diye soruyolar 
0 oy
(824 puan) tarafından
sen kilo mı aldın:)) 
(1,129 puan) tarafından
Heeee aldım var ki yiyom diyecen :)))
0 oy
(280 puan) tarafından
Babamın bi tane peze.venk arkdsi vardi okul bitmiş iş bakiodum buda bi petrolde kasiyer var götüreyim dedi bbam da güvendi tmm dedi gttik görüştük ordan ciktik bu adı herif gel kahve icelim dedi bende amca gözüyle bakiom saf ***** ben adam o zman bekaretimi sormuştu 
(915 puan) tarafından
Şeref*** adam
tarafından
Babanda adami öldürdü  icerde demi sonu böyle olmalı
(280 puan) tarafından
Hayir cnkü babama söylemedim anneme söyledim üstünden seneler geçti üstü kapalı babama anlattim kızarak
0 oy
(549 puan) tarafından
Görümcem bazen arar gece cvp veririm uyuyor musun der uyuyorsam nasıl cvp verecem 

Bildiği birşeyi söyler örnek kuru fasulye yemeği yapcal diyor patates de koyayım mı yok diyorum yok beyin basmıyor ben hep gorumcemin sorularıyla deliriyorum
tarafından
Çıldırıyorum
(915 puan) tarafından
İmtihanın görümcem
0 oy
(8,980 puan) tarafından

3. Yu yap kesin kız olur yapcan mi kız çocuk istemiyor musun:angry: en sinir olduğum sey

0 oy
(133 puan) tarafından
İş yaparken görmezler iki saniyelik teli elime alayım yinemi telefon rlliyorsun kafanı kaldır telefondan 
0 oy
(5,234 puan) tarafından

Biz önceden kayınpederlerle birliktik eşim babasıyla iş yeri vardı haliyle. Petrol ofisleri vardı

Biz ayrılınca iştende ayrıldık eşim araba alım satım yapıyor şimdilik ve işide iyi durumumuzda çok şükür
Ama bana hep eşin çalışmıyor nasıl geçiniyorsunuz diye soruyorlar 
Deli oluyorum. Şaka mı ya zaten biliyorsunuz. Dışardanda gayet iyi geçindiğimiz belli oluyor
Geçinemiyoruz diyorum artık sinirden
Yok yani çalışıyor demeleri için taş mı taşıması lazım
0 oy
(746 puan) tarafından

Bu çocuk hiç yemek yemiyor mu yedirmiyon mu kuş gibi hiç ağır değil

Günde 3 defa büyük tuvaletini yapıyor 16-17 tane dişi var kan tahlili tertemiz 19 aylık:D

0 oy
(2,833 puan) tarafından

Bebeğim 19 aylık her gören hâlâ konuşmuyor mu kocaman olmuş diyor sinir oluyorum zaten kafama takıyorum bi de sorduklarında daha da sinir oluyorum :angel:

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 1,145 göst.
14 Eylül 2022 Diğer kategorisinde & Madamcoco & (2,196 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 539 göst.
17 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Alyakus (2,359 puan) tarafından soruldu

378,379 soru

11,325,735 cevap

34,778 kullanıcı

...